Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

Надявам се да публикувам това на правилното място, понеже съм нов тук и още не съм много на ясно с темите във форума. Та става въпрос за следното - на адрес www.hattrick.org има много добър on-line футболен мениджър, който отскоро е преведен и на български. В мениджъра си има българско първенство с отбори собственици на реални хора - > т.е. не като останалите мениджъри, където играеш срещу компютъра или максимум срещу 1-2 души на някоя ФИФА или подобна. Мениджъра е много добре изграден и близък до реалния футбол - има си тренировки, продажби, покупки, строеж на стадиони, фен клубове, спонсори и т.н. Мачове се играят два пъти семично - един за първенството в събота и един за купа или приятелски след отпадане от купата. За тези които са заинтересовани могат да получат повече информация на:

 

1.www.bg-liga.com

2.databased.at

3. В IRC мрежата има канал #hattrick който функционира от бая време и в него почти денонощно може да се потърси информация и/или помощ за играта.

 

Специално пловдивското ХТ общество може да се похвали, че е едно от най-организираните в страната, като редовно се провеждат живи срещи на мениджърите - кога на маса, кога да поритаме на истински.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

И аз играя в момента. Отбора ми е Maina team и е в V.17(средата на юни започнах, все пак) и за лигата имам 2 победи с по 7:1 и 3:2(голям зор беше). За купата отпаднах от отбор от по-горна дивизия със съдийска помощ :P

 

прав е POCEH_B. Играта е лудост, само има кофти чакане при регистрация, но се преживява.

Link to comment
Share on other sites

И аз играя, но търпя пълен погром :wacko:

debil team ми е отбора :) във V.19 съм и сам доста слаб, който иска да си повдигне самочуствието с мен да заповяда да поиграеме - ще падна 100% :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

:pirate Долен тъп сайт.Имах 2 отбора и ми изтриха :angry: .Никога повече няма да влезна в този сайт никога. :angry1
Link to comment
Share on other sites

Ми нормално е защита против чийтъри. Ама като никой не чете правилата остава преебан. Продължавайте да не четете, ама не ви е виновен сайта.

Link to comment
Share on other sites

Bahti glupavata rabota :angry1

Regnah sa, 4akah 2-3 dena za otbor neska se opitvam da si vlezna v acc-a i mi vadi neuspe6en login :angry1 Parolata i user name sa 100% verni.....

Edva li sa me ban zaradi 4iitove 6toto edinstveno si 4etqh pravilata bez da prava ni6to drugo (daje i otbor nqmam). Super bugava rabota :allien

Link to comment
Share on other sites

Bahti glupavata rabota :angry1

Regnah sa, 4akah 2-3 dena za otbor neska se opitvam da si vlezna v acc-a i mi vadi neuspe6en login :angry1 Parolata i user name sa 100% verni.....

Edva li sa me ban zaradi 4iitove 6toto edinstveno si 4etqh pravilata bez da prava ni6to drugo (daje i otbor nqmam). Super bugava rabota :allien

da ne si si promenial parolata????

kato se regnesh nali znaesh ti davat edni 4isla za parola

i posle moje da si ia smeniash

probvai s taia s 4islata ako ne stava s novata ako vuobshte si ia pronial

ina4e neznam moje da pitash niakoi admin na igrata

Link to comment
Share on other sites

Promenih e. Razbira se parvoto koeto mi doide na um e da probvam s tiq 4isla...uvi - rezultata e sa6tiq. Sas novata parola se logvah do v4era, neska ne 6te.

utre 6te naprava nova registraciq da vidim kfo 6e stane.

Link to comment
Share on other sites

Явно са ме делнали:(

Пробвах да си смена паролата и чрез "Забравена парола". The answer...

Не съществува потребител с дадения адрес на Е-поща: (тука е меила с който се регнах). Информацията не е изпратена.

или...

Не съществува потребител със следното потребителско име: tinkertrain. Информацията не е изпратена.

Вива на админите им :angry1

Link to comment
Share on other sites

мен па нещат да ми дадат отборче!!!!!!

да не говорим че не чога да си влезна в акаунта!

Трябва добре да си попълниш личните данни, на улица и подобни да пишеш там некфи колткот за мине номера(ма поне да са достоверни :blink: )

Ако искаш мога да ти дам моя ;)

Link to comment
Share on other sites

Трябва добре да си попълниш личните данни, на улица и подобни да пишеш там некфи колткот за мине номера(ма поне да са достоверни :blink: )

Ако искаш мога да ти дам моя ;)

аз съм ги писал, но те отхвърлиха молбата ми

Link to comment
Share on other sites

А аз победих трудно отбора на levski1914 с 3:2 :) Но съм едноличен лидер с 9 точки от 3 мача :)

Link to comment
Share on other sites

Aз вече дигам ръце от тая игра. Неска се регистрирах повторно и тъпите админи не ми пратиха писмо на мейла с паролата ми.... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...