Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

:P Докато някои може да си загуби шанса за 1-вото място то моя се увеличава с всеки изминал кръг я сега изоставам само на 5 точки и имам директен мач

Иначе спечелих с 3-5 като падах с 2-0 по едно време :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кво става е ?!

Немаше ме малко и кво никои нисто не е писал :angry:

Бива ли такива работи а ?

Нека почна аз Сте си седа осте един сезон в 5 дивизиа :angry1

Link to comment
Share on other sites

Кво става е ?!

Немаше ме малко и кво никои нисто не е писал :angry:

Бива ли такива работи а ?

Нека почна аз Сте си седа осте един сезон в 5 дивизиа :angry1

Ееее чакай да минат приятелските мачове (моя е утре с един пич от Холандия дето е мн по силен и ше ме разчекне) :)

Иначе и аз съм се запътил от IV към V. Засега съм твърдо на 5-то място и ше видим какво ще стане на баражите.

Link to comment
Share on other sites

Ееее чакай да минат приятелските мачове (моя е утре с един пич от Холандия дето е мн по силен и ше ме разчекне) :)

Иначе и аз съм се запътил от IV към V. Засега съм твърдо на 5-то място и ше видим какво ще стане на баражите.

Кво да чакам последно бях дал аз мнение на 29 август и до сега никои

Иначе в контролата бих 4:0 но кжо от тва.... :(

Link to comment
Share on other sites

Аз вече започнах да се отегчавам от тая игра. Вече влизам само веднъж в седмицата-събота или неделя да си проверя резултата от мачовете за лигата. Няма ли някъкъв ачин да си зария отбора ?

Link to comment
Share on other sites

Аз вече започнах да се отегчавам от тая игра. Вече влизам само веднъж в седмицата-събота или неделя да си проверя резултата от мачовете за лигата. Няма ли някъкъв ачин да си зария отбора ?

Има пиши на ГМ-ите

Пробжаи този FootballGlory , но да знаеш че е мноо по труден а ако си безлимитен може и този Managerzone ,но и тои не е лесен

Link to comment
Share on other sites

Аз в приятелските паднах с 8-1 и 9-0 :) Резервите са ми гола вода.

Иначе в лигата стабилна победа с 3-0 и равен 1-1. Тая седмица имам домакински мач срещу последния и трябва да бия задължително.

Ма и на мен нещо зе да ми писва и ако изпадна тоя сезон сигурно ше спирам да играя :)

Link to comment
Share on other sites

Аз завърших 0:0 в приятелския.А иначе за лигата продължавам да съм първи,но ми предстоят 3 дербита,с 3,2 и 1.Дано да побеждавам за да се класирам деректно.

 

 

 

Днес 11.09.04 бих четвъртия с 9:0 и вече съм недистижим на 1-во място.Трябва ми една победа още за да се класирам деректно в 4-та девизия.

Link to comment
Share on other sites

Разгромна победа с 7-1 :punk

Вече ковнах петото място в IV дивизия :woot

Паднах в контролата с 5-1 но играх с парвия в IV.63

Аре да играем една контрола за да знам дали сте имам шанс при евентуален бараж(нема да е с теб но сте е с некои от твоито ниво)?

Link to comment
Share on other sites

Az v priqtelskite igraq sas super sme6en sastav. Puskam tretiq vratar i trenera kato polevi igra4i, za da si zapaza si4ki titulqri. I padam sas mnogo :)

Neska kato po 4udo samo 3-0 padnah ina4e prednite tri-4eteri ma4a mi fkarvaha po 8-9 gola :D

Dano uspeq na baraja. Ve4e totalno sam se zakoval v taq 4ast na tablicata i pone izbegnah direktnoto izpadane. Sega samo nivoto na duha na otbora me pritesnqva 6toto si e nisi4ko, no v ostava6tite 2 kraga 6te se opitam da go digna.

Link to comment
Share on other sites

Паднах в приятелския с 3:1 ,но се паза защото имам дерби.Бия ли в тоя мач се класирам деректно за 4-та девизия.

Link to comment
Share on other sites

Целта на приятелските не е да побеждаваш а да обиграваш играчите, които не играят в титулярния мач

Link to comment
Share on other sites

Размазах конкурента си за 5-то место с 6-0 на негов терен :D

Следващият ми мач е без значение за класирането. Сега съм се съсредоточил единствено към баражите

Link to comment
Share on other sites

Неска без основни фигури в отбора и спокойна игра паднах с 2-3, което хич не е фатално. На бараж съм със слаб противник и шансовете да остана са доста големи. Особено при мач на сезона :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...