Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

igraia HT ot april mesec tazi godina i bih iskal da preporycham na vsichki FAQ sekciata na www.bg-liga.com i edno hubavo prochitane na pravilata na site-a na hattrick i to na bylgarski.Az lichno sym nauchil tova koeto znam ot bg-liga i ot hora kato POCEH i drugi koito vlizat v #hatrrick na UniBG.Otbora mi e Plovdiv Hammers i pojelavam uspeh na vsichki plovdivski manageri!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

HT e strahotna igra otborat mi vurvi otli4no i sam siguren 4e ste se klasiram v gornata diviziq. Igraite tazi igra ste vi haresa mnogo, vse pak tq ne se igrae samo v Bulgariq, a navsqkude po sveta.

Link to comment
Share on other sites

v kupata tazi godina oste ne sa mi otbelqzali gol

biq 5-0 6-0 4-0 :punk , oba4e na edin priqtel otborut mu e otpadnal 3-4, a e vodil 3-1 do 87 minuta i sled tova za edna minuta sa mu vkarali 3 gola

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо немога да схвана още тия тренировки,чета из форумите сумати постове ама не разбирам,как така да тренирам играча индивидуално,нали се избира тренировка за целия отбор?В тренировката взимат участие само тези които са титуляри и резервите ли,трябва ли да сменям тренировката сяка седмица или не.Четох че при различни вормации се тренират различни играчи,примерно 4-4-2-защитници;3-5-2-спредна линия и тн..Значетрябва да избера една от тези формации и да е сменям преди мача или с каквато форация играя с такава да тренирам?

 

Моля който е наясно да помоге мерси.

Link to comment
Share on other sites

Frisco, trenirovkata moje da e samo edin tip za sedmica. V zavisimost ot vida i trenira6 opredeleni futbolisti, ako e obsta trenira6 vsi4ki, koito sa titulqri v posledniq ti ma4. Nai-dobre pro4eti pravilata za trenirovkite. Tam moje da ti stane po-qsno.No da si priznaq trenirovkite sa nai-zle napravenata 4ast ot cialata igra.

Link to comment
Share on other sites

И аз се включих!

Направих си няколко трансфера и даже бих в първия си мач със 7:0 ! :punk

Отборът ми е FC Milan_pz ! :tongue

Link to comment
Share on other sites

igraia HT ot april mesec tazi godina i bih iskal da preporycham na vsichki FAQ sekciata na www.bg-liga.com i edno hubavo prochitane na pravilata na site-a na hattrick i to na bylgarski.Az lichno sym nauchil tova koeto znam ot bg-liga i ot hora kato POCEH i drugi koito vlizat v #hatrrick na UniBG.Otbora mi e Plovdiv Hammers i pojelavam uspeh na vsichki plovdivski manageri!

 

Еми няма оттърване от теб :D .Първо в една група а сега и в един форум :D .

 

Ами кво да ви кажа,качих се в IV.21 и съм в една група с Plovdiv Hammers,даже тази събота играем заедно.А отбора ми е PFC Lokomotiv PD.

Редувам силни и слаби мачове,но за отбор току що влезнал в 4-та смятам че е добре.

Link to comment
Share on other sites

Еми няма оттърване от теб  :D .Първо в една група а сега и в един форум  :D .

 

Ами кво да ви кажа,качих се в IV.21 и съм в една група с Plovdiv Hammers,даже тази събота играем заедно.А отбора ми е PFC Lokomotiv PD.

Редувам силни и слаби мачове,но за отбор току що влезнал в 4-та смятам че е добре.

 

Ха-ха Здрасти Geca!!!И от мене няма отърване!

Silver Stars IV.21-все майни сме се събрали!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Незнам за вас но аз съм в новака в IV.64 :P И за сега се спрявам значително добре 2 победи и 2 загуби и сам 4ти Дано се задаржа тоя сезо там!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

И аз много се зарибих по игрицата, отбора ми го дадаха в VI.115 девизия

Отбора ми се казва [AGplay]Necrofil и досега имам 8 поредни победи и нито една загуба на 2-ро място съм, и мажа наред. На 08.01.2005 играя с първите в групата и смятам да го омажа :P , а на 15.01.2005 ми е последния мач и смятам да влеза в V-та девизия и да ви пукна шортите :lol: Някой ако е навит можем да устроим приятелски мач при положение че аз съм домакин :love

Ето и малко инфо:

 

Спонсори: доволно

Клуб на привържениците: 628 членове

Поддръжници: в делириум

Състояние на духа на отбора: спокойно

Ниво на увереност: чудесно

 

А това ми е треньора:

 

Samuil Spasov (48159470)

40 години, лошо състояние на формата, здрав

Треньор, притежаващ слабо умение, който е привърженик на защитата

Той е приятен човек, който е темпераментен и добър.

Има стабилно ниво на опита и лошо лидерско умение.

 

 

Специалитет: Сила

 

Националност: Bulgaria

Общ индекс на качествата (ОИК): 0

Заплата: 1 000 Lev/седмица

Притежател: [AGplay]Necrofil

Предупреждения: 0

 

 

Издръжливост: ужасно Пазене: бедствено

Разиграване: бедствено Подаване: бедствено

Крило: бедствено Защита: ужасно

Голов нюх: бедствено Статични: бедствено

 

Дори съм го пускал да играе в 3 мача машина е :)))

 

Най-доминиращият играч на [AGplay]Necrofil без съмнение беше Gigel Popovici. Samuil Spasov от друга страна имаше ужасен ден. Най-важният играч на sivite беше Dobri Spasov. Radoslav Penchev от друга страна имаше ужасен ден. Мачът завърши 3 - 0. :tongue

Link to comment
Share on other sites

И аз много се зарибих по игрицата, отбора ми го дадаха в  VI.115 девизия

Отбора ми се казва [AGplay]Necrofil и досега имам 8 поредни победи и нито една загуба на 2-ро място съм, и мажа наред. На 08.01.2005  играя с първите в групата и смятам да го омажа  :P , а на 15.01.2005  ми е последния мач и смятам да влеза в V-та девизия и да ви пукна шортите  :lol:  Някой ако е навит можем да устроим приятелски мач при положение че аз съм домакин  :love 

Ето и малко инфо:

 

Спонсори:  доволно 

Клуб на привържениците:  628 членове 

Поддръжници:  в делириум

Състояние на духа на отбора:  спокойно 

Ниво на увереност:  чудесно

 

А това ми е треньора:

 

Samuil Spasov (48159470)

40 години, лошо състояние на формата, здрав 

Треньор, притежаващ слабо умение, който е привърженик на защитата

Той е приятен човек, който е темпераментен и добър.

Има стабилно ниво на опита и лошо лидерско умение.

Специалитет: Сила

 

Националност:  Bulgaria 

Общ индекс на качествата (ОИК):  0

Заплата:  1 000 Lev/седмица 

Притежател:  [AGplay]Necrofil 

Предупреждения:  0 

Издръжливост:    ужасно  Пазене:    бедствено 

Разиграване:    бедствено  Подаване:    бедствено 

Крило:    бедствено  Защита:    ужасно 

Голов нюх:    бедствено  Статични:    бедствено 

 

Дори съм го пускал да играе в 3 мача машина е :)))

 

Най-доминиращият играч на [AGplay]Necrofil без съмнение беше Gigel Popovici. Samuil Spasov от друга страна имаше ужасен ден. Най-важният играч на sivite беше Dobri Spasov. Radoslav Penchev от друга страна имаше ужасен ден. Мачът завърши 3 - 0.  :tongue

Hm Голям си оптимист :)

Мога да те "омажа" малко :D

Отбора ми е PFC Spister

Link to comment
Share on other sites

toq trener vzemi go hvurli na bokluka za ni6to ne stava :(

Знам аз че за нищо не става ама финансиите ми са -600 000 и не мога да си позволя по-добър, иначе докато продължа да мажа, и аз съм доволен и треньора ми е доволен :lol:

 

Spister

как ти е ID-то на отбора, че нещо не мога да те намеря, или аз не знам как :wub: BTW съгласен съм да играем приятелски само да свърши сезона остават ми 2 мача още, за да не вземеш да ми контузиш някой жизненоважен играч :D , Преди време така ми контузиха вратаря титуляр за 4 седмици, а без него съм to weak все пак е с 3550 ОИК :love

Link to comment
Share on other sites

treniora ne e nai-vajniq v igrata moq e podoben na tozi na itanium(e malko po-dobar) no ako ima6 dostata4no pomo6nik treniori(pone 2ma) i ako si v V-ta diviziq pove4e ne ti e nujno. nai-vajnoto e da sa ti dobri igra4ite i da si v dobro finansovo sustoqnie

Link to comment
Share on other sites

Еми няма оттърване от теб  :D .Първо в една група а сега и в един форум  :D .

 

Ами кво да ви кажа,качих се в IV.21 и съм в една група с Plovdiv Hammers,даже тази събота играем заедно.А отбора ми е PFC Lokomotiv PD.

Редувам силни и слаби мачове,но за отбор току що влезнал в 4-та смятам че е добре.

Az s teb igrah za kupata:)

Link to comment
Share on other sites

Момчета кажете кви измами да права, че финансовото ми състояние е много трагично, в момента и стадиона си разширявам, и си еб*ло майката, един играч не мога да си купя :confused

Link to comment
Share on other sites

treniora ne e nai-vajniq v igrata moq e podoben na tozi na itanium(e malko po-dobar) no ako ima6 dostata4no pomo6nik treniori(pone 2ma) i ako si v V-ta diviziq pove4e ne ti e nujno. nai-vajnoto e da sa ti dobri igra4ite i  da si v dobro finansovo sustoqnie

 

Abe ne e suvsem taka i az se otkazah i po4nah otna4alo, ot 4-ta togava posledna deviziq i moga da ti kaja 4e e vajen za trenirovki , no ako ti si re6il da promotva6 bez da trenira6 si prav :)))

 

Doomwalk, III.12

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...