Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

Spister

как ти е ID-то на отбора, че нещо не мога да те намеря, или аз не знам как  :wub:  BTW съгласен съм да играем приятелски само да свърши сезона остават ми 2 мача още, за да не вземеш да ми контузиш някой жизненоважен играч  :D , Преди време така ми контузиха вратаря титуляр за 4 седмици, а без него съм to weak все пак е с 3550 ОИК  :love

PFC Spister (531266)

Който иска да заповяда.

Сега съм в дълбока криза така че се възползваите :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Spister когато се опитам да те предизвикам и ми изкарва нещо от сорта:

Отбора в момента е в чужбина, пътуващ за Italia за международен приятелски мач.

Ще пробвам утре да те предизвикам

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Има ли още фенове на тази игра  :rolleyes:  Или съм останал само аз :confused

Въпреки че я играя, тая игра sux много яко. Аз съм Otbora na Zatvora III.11. Всичко зависи първо от полузащитата.

 

Ако искаш да играеш класен online football manager играй:

 

1. FootieManager

 

Има платени и free игри. Всяка игра се състои от 8 страни - Англия и Шотландия (по 4 дивизии), Холандия, Испания, Германия, Португалия, Италия и Франция (по 2 дивизии). Има Шампионска лига, Уефа къп, Купа на всяка страна и купа за отборите от долните дивизии. Играе се с реални имена на отборите. Ако си взимате отбор го правете в неделя и четвъртък сутринта. Ъпдейта е всяка сряда и събота в 12 часа вечерта. Аз съм с Болоня в Game 11.

 

2. Itsagoal

 

Играят се мачове всеки ден без събота и неделя. Структурата на дивизиите е много гадна. Има над 5-600 като се качваш само с по 1 ако завършиш в топ 3. Имаената на отборите си ги измисляш ти. Към края на годината ще излезе itsagoal2 където структурата на дивизиите май ше е подобна като тази на footie-то. Предполага се, че itsagoal2 ще е най-дория online football manager.

 

Пробвайте ги.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че я играя, тая игра sux много яко. Аз съм Otbora na Zatvora III.11. Всичко зависи първо от полузащитата.

 

Ако искаш да играеш класен online football manager играй:

 

1. FootieManager

 

Има платени и free игри. Всяка игра се състои от 8 страни - Англия и Шотландия (по 4 дивизии), Холандия, Испания, Германия, Португалия, Италия и Франция (по 2 дивизии). Има Шампионска лига, Уефа къп, Купа на всяка страна и купа за отборите от долните дивизии. Играе се с реални имена на отборите. Ако си взимате отбор го правете в неделя и четвъртък сутринта. Ъпдейта е всяка сряда и събота в 12 часа вечерта. Аз съм с Болоня в Game 11.

 

2. Itsagoal

 

Играят се мачове всеки ден без събота и неделя. Структурата на дивизиите е много гадна. Има над 5-600 като се качваш само с по 1 ако завършиш в топ 3. Имаената на отборите си ги измисляш ти. Към края на годината ще излезе itsagoal2 където структурата на дивизиите май ше е подобна като тази на footie-то. Предполага се, че itsagoal2 ще е най-дория online football manager.

 

Пробвайте ги.

 

Ами не е ли така в реалността? Кое е по-важно от полузащитата ?

 

Играл съм и двете, даже itsagoal още я търпя .. яко проста игра, трансферите са направени УЖАСНО неясно и трудно за купуване, съответно началните играчи са пълни смешници и най-странното - не можеш да си гледаш мача, нито дори репортаж от него и разчиташ на въображение да разбереш защо по дяволите падаш.

 

Footie-то го играх малко, но не съм чувал по-добри отзиви за него, отколкото за Hattrick. А и не ми хареса.

 

За мен Hattrick е най-добрия онлайн мениджър, пък че има какво още да се дооправя е ясно.

Link to comment
Share on other sites

Играл съм и двете, даже itsagoal още я търпя .. яко проста игра, трансферите са направени УЖАСНО неясно и трудно за купуване, съответно началните играчи са пълни смешници и най-странното - не можеш да си гледаш мача, нито дори репортаж от него и разчиташ на въображение да разбереш защо по дяволите падаш.

Направо ме отказа от тях. Няма и да се регистрирам въпреки че в Footie-то съм се бил регистрирал незнайно кога :lol:

 

За мен Hattrick е най-добрия онлайн мениджър, пък че има какво още да се дооправя е ясно.

Hattrick RulZ

P.S. Някои фрее за приятелски :) Обещавам да не го бия с много :tongue

Link to comment
Share on other sites

Гати тъпия Hattrick вече трети сезон съм в Vi.9 втори с 22 точки. Едни ги бих единия път с 7 на 0 а следваштия 5 на 5. Тва е тъпо:( Отборът ми се казва Worms2.

Link to comment
Share on other sites

Регнах се няма чакащи значи скоро ще ви късам :P имам въпрос къде виждате това Група: # 6 в VI.42 на мен ми дава до първите 5 дивизий къде да погледна за другите а отбора ми е Botev_rules!

Link to comment
Share on other sites

Ами не е ли така в реалността? Кое е по-важно от полузащитата ?

 

Играл съм и двете, даже itsagoal още я търпя .. яко проста игра, трансферите са направени УЖАСНО неясно и трудно за купуване, съответно началните играчи са пълни смешници и най-странното - не можеш да си гледаш мача, нито дори репортаж от него и разчиташ на въображение да разбереш защо по дяволите падаш.

 

Footie-то го играх малко, но не съм чувал по-добри отзиви за него, отколкото за Hattrick. А и не ми хареса.

 

За мен Hattrick е най-добрия онлайн мениджър, пък че има какво още да се дооправя е ясно.

 

Veseo respect, обаче явно не си наясно с тея двете игрици. Кво не им разбираш на трансферите :confused Правиш оферта (максималното е 130% от цената на играча, а не като в простия хет-трик където предлагаш до несвяст). Предлагаш контракт - заплата, продължителност, къща, кола или бонус по желание. След това противниковия мениджър приема най-добрата оферта и играча решава дали да приеме контракта. Естествено ако е по-смотан от досегашния му няма да приеме. Report-а можеш да си го прочетеш, явно ти не си го намерил. Даже може да поискаш да ти го пращат на пощата всяка сутрин. Така можеш да го прочетеш без да знаеш резултата. А в hattrick-a да не би да можеш да си гледаш мача (както полското копие на hattrick-a - соккер.орг) :confused :confused :confused

 

В hattrick-a началните играчи са още по-големи нещастници. В itsagoal-a си наемаш 90 или 100 rated треньор и твоите ако са млади дигат всеки ден. А не като в умрелия hattrick - по веднъж на месец два.

 

За Footiet-o явно всички сте в пълна мъгла. Там трябва да поиграеш около един сезон и ще видиш превъзходството и над скапания hattrick.

 

И hattrick-a въобще не е реална игра. Рядко се вижда хикс. Много често резултатите са някви 8-2 7-0 и някви такива смешни. Полузащитата може да е най-важната, НО НЕ Е ЕДИНСТВЕНОТО условие за успех. В Hattrick-a ако имаш пет халф-а със solid plymaking са промотваш в 3та дивизия без проблем. Миналата година бях в 4та дивизия и завърших с 40 точки. Ся в 3та са някви напукани дет ма бият както си искат. В мойта дивизия е отборът с най-добра полузащита - STATIC X. Миналата година пича беше 1ви обаче нещеше да се промотва за да може да натрупа пари тая година. Супер смешна игра!

Link to comment
Share on other sites

Вижте ми отборът имам много як сайт. Имам много силни играчи и продавам всеки който си изберете: Избирайте. :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Регнах се няма чакащи значи скоро ще ви късам  :P имам въпрос къде виждате това Група: # 6 в VI.42 на мен ми дава до първите 5 дивизий къде да погледна за другите а отбора ми е Botev_rules!

Отбора ти още не е създаден (поне аз немога да го намера)

Прочети правилата докато чакаш и всичко ще ти се изясни за играта :)

Много е полезен и този сайт ТУК

Успех :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

platis - Ами ясно е, че можеш да го гледаш(репорта визирам, но и той е достатъчен) а и е live(не точно, но играе ролята на live:P)

 

Относно трансферите, далеч по-реален е начина за трансфери на Хеттрик - какви са тия ограничения за цена, която можеш да даваш .. а и ако си достатъчно напреднал в играта(разбирай не пълен тъпан) можеш да видиш докъде е нормална цената..

 

Освен това, не твърдя че Hattrick е по-реална. Просто е по-приятна. А за реализъм, имам си Football Manager да играя :)

Link to comment
Share on other sites

Преди в hattrick-a играчите нямаха TSI а value, което е нормалната им цена. Сега за да получиш цената на играча трябва да умножиш TSI по 200 и си готов. Или като листваш играча махаш две нули от максималната цена. Това че не ма кефи игрицата не означава че не я цъкам и не я разбирам. Просто не е изпипана.

 

И айде някои да ме покани за приятелски тая седмица. Otbora na Zatvora, III.11

Link to comment
Share on other sites

Ееееееееее най-накрая и аз съм в играта :D .Отбора ми е Botev_rules! в група #7 V.164 първия ми мач ще е срещу Varna City и ще им покажа как се играе футбол в Пловдив АЙ Канарииииии!!!

Link to comment
Share on other sites

platis - Ами ясно е, че можеш да го гледаш(репорта визирам, но и той е достатъчен) а и е live(не точно, но играе ролята на live:P)

 

Относно трансферите, далеч по-реален е начина за трансфери на Хеттрик - какви са тия ограничения за цена, която можеш да даваш .. а и ако си достатъчно напреднал в играта(разбирай не пълен тъпан) можеш да видиш докъде е нормална цената..

 

Освен това, не твърдя че Hattrick е по-реална. Просто е по-приятна. А за реализъм, имам си Football Manager да играя :)

 

да да ТСИ-то имаше нещо общос реалната цена ша знаиш :) даже никаква нямаше :) , колкото до равните незнам на мен много често ми се случват явно малко си играл :0

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...