Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

To i az nqmam osobeno dulga skameika, no predvid, 4e treniram vratari ne mi i trqbva :) AKo nqkoi iska vratar4e, prodavam (2 otli4ni - 600 i 650 K i 1 stabilen za 100 K). Ina4e gledam vie ste nqkvi super veterani s po nad 4-5 sezona v HT i veroqtno oshte ne moga da se merq s vas po kinti...ama ako se pridurjam kam momentniq mi plan drugiq sezon v kraq nqmam da imam igra4 s po-slabo ot prekrasno nivo za osnovno ka4estvo, kato mai krilata shte mi izlqzat nai-soleno, shtoto shte gi izkam s qko vtori4ni ka4estva. E moje zaradi tqh da napravq malko otstaplenie do sredata na 5tiq mi sezon, no nqma kak :)

Vashite planove za razvitie kakvi sa? Btw ako nqkoi smqta da kupuva prekrasen vratar - BG po proizhod kum kraq na toq sezon... az sam negoviq 4ovek :) Mojeshe ve4e da e izko4il napred, ama mi se nasabraha po edno vreme 6 vratarq i gi 4istih koi kak doide, ta toq pozagubi malko trenirovki...

 

След месец-два ще съм ти клиент, ама сега смятам да купувам треньор, който струва милионче и няма да остане за футболисти. По-наложително ми е и един вътрешен халф, че не мога да си намеря мамка му. Имам един страшен, ама другите двама са бахти малоумниците. Всеки мач играя едва ли не с 10 човека.

Аз май играя пети сезон, но реално ми е втория сериозен. Предишните влизах по 1 път на месец и не отбирах грам от това, което правя. Даже веднъж се качих до пета и пак изпаднах, но в последно време се държа стабилно даже се замислям за промоция след 1-2 сезона. В моята група обаче има 2 много богати отбора и трудно ще ги бия. Крилата наистина са доста скъпички, аз пръснах сума ти пари за тях, но сега атаката по крилата ми е outstanding и вкарвам по доста на мач. Така че си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply
To i az nqmam osobeno dulga skameika, no predvid, 4e treniram vratari ne mi i trqbva :) AKo nqkoi iska vratar4e, prodavam (2 otli4ni - 600 i 650 K i 1 stabilen za 100 K). Ina4e gledam vie ste nqkvi super veterani s po nad 4-5 sezona v HT i veroqtno oshte ne moga da se merq s vas po kinti...ama ako se pridurjam kam momentniq mi plan drugiq sezon v kraq nqmam da imam igra4 s po-slabo ot prekrasno nivo za osnovno ka4estvo, kato mai krilata shte mi izlqzat nai-soleno, shtoto shte gi izkam s qko vtori4ni ka4estva. E moje zaradi tqh da napravq malko otstaplenie do sredata na 5tiq mi sezon, no nqma kak :)

Vashite planove za razvitie kakvi sa? Btw ako nqkoi smqta da kupuva prekrasen vratar - BG po proizhod kum kraq na toq sezon... az sam negoviq 4ovek :) Mojeshe ve4e da e izko4il napred, ama mi se nasabraha po edno vreme 6 vratarq i gi 4istih koi kak doide, ta toq pozagubi malko trenirovki...

аз си мисля че не е добре да се тренират вратари щото заради двама играча които можеш да продадеш...а пък и вратарите не са кои знае колко скъпи и отбора ти не вдига нива ама ти си знаеш.

иначе за играя от 4 сезона но влизам сериозно от 2...смятам че след 3-4 ще мога да се боря за 4 група но фатката е не само да влезеш в по горна дивизия а да се задържиш там а тва че тоя сезон съм заплашен от изпадане е друг въпрос :lol: ама кво да праа много силни отбори се качиха.

Link to comment
Share on other sites

Ami ne se oplakvam ot vratarite, kqra si ot tqh..predi trenirah halfove(1 sezon :blink:) i po-malko vadih na sezon. Ama nqma losho...malko balans da ima v igrata. Vseki da vadi neshto :) To daje ne e rabotata prosto da se zadurjish v grupata...a da si po-blizko do 4to mqsto...ako ne i 4ti oshte kato debutant.

Ina4e Leper...nqma problem, az postoqnno treniram vratari, samo kato reshish da si vzemash vratar mi kaji, 2 sedmici nqkade po-rano, kakvo ka4estvo go iskash, za da moga da ti treniram takav.

Link to comment
Share on other sites

някой ако иска по високи вратари световна класа и нагоре да свирка и аз туй тренирам :) .

 

За турнирите ми виж в конференциите излизат информации за турнири , има и регионална купа правят някои мисля че имаше награди , няма ограничение за кой в коя група е и тнт ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе вие с продажба на играчи ли си издържате отборите? :blink: Аз с такова впечатление оставам.

Аз лично продавам само ненужни фуболисти. Най-добрите си ги пазя и се издържам само от билети и спонсори. Така са се балансирали нещата, че седмицата без домакински мач съм на 0 или вътре с 10 хиляди, в седмицата с домакински съм 180К напред

Link to comment
Share on other sites

Еми няма начин някои само с продажби дърпат и правят якия скил трейд , аз съм върл противник на него кефи ме тактическата страна на нещата. Реално пазара се срива със всяка изминала година и парите от домакинствата са доста по ценни , туй като преид 2 сезона продавах титаник вратарите за 12 милиона ся са на 9 милиона ... :( смях

Link to comment
Share on other sites

Еми няма начин някои само с продажби дърпат и правят якия скил трейд , аз съм върл противник на него кефи ме тактическата страна на нещата. Реално пазара се срива със всяка изминала година и парите от домакинствата са доста по ценни , туй като преид 2 сезона продавах титаник вратарите за 12 милиона ся са на 9 милиона ... :( смях

 

Очевидно си напред с материала. Дай да ти използвам знанията. :P

Какво се иска да правиш добри играчи? Всеки ли може да стане достатъчно добър? Щото примерно HT Ratings ми показва колко е макса на даден играч.

 

Опита на играч, който ще правя треньор отразява ли се пряко на неговото умение?

Link to comment
Share on other sites

I az sam pri gostuvane -10K a pri domakinstvo v zavisimost ot publikata ot +150 do +220K, a vratarite gi polzvam za da si kupuvam igra4i ot drugite linii. T.e. kupuvam, treniram, prodavam... parite se vlagat v novo treini i v half/zashtitnik/napadatel.

Undertaker...ami nqma kak ina4e da nastigna tezi pred men ako ne polzvam skill trade, a nikoi ne iska postoqnno da turka liniq na zona baraji. Prav si, 4e pazara se sviva, zaradi novite i novi futbolisti, koito se durpat ot razli4nite shkoli vsqka sedmica...ama nqma kak, to tova e neshto, koeto si e qsno, 4e shte se slu4i. Ama do kolkoto znam, skoro shte se prenapisvat pravilata za HT...i moje tova da poopravi. Makar 4e ne vijdam kak shte stane, predvid 4e otborite postoqno se uveli4avat -> pove4e treinita.

Link to comment
Share on other sites

Очевидно си напред с материала. Дай да ти използвам знанията. :P

Какво се иска да правиш добри играчи? Всеки ли може да стане достатъчно добър? Щото примерно HT Ratings ми показва колко е макса на даден играч.

 

Опита на играч, който ще правя треньор отразява ли се пряко на неговото умение?

 

Как така максимум на даден играч ?! Такова нещо няма май в играта.

Ми хващаш 17-ки и тренираш , ако не стигат парите комбинираш с 18-ки , за предпочитане инвестиции в играчи с вторични умения техните цени са малко по-високи. Неразбирам как да стане много добър ;) в смисъл всеки тренира докато може да плаща заплати поне така е сега :) , щото има и нива след божествено :) , това важи и за духа :)

 

Скил трейд е купуваш играч който ще дигне скоро до 2 седмици дига и го продаваш :), а другото си е по нормална тренировка, лично аз купувам 17-ки тренирам до 19-20 и продавам. Част от парите както каза ти в нови тренита другите купувам играчи на позиции които ми трябват.

Най вероятно ше променят нещо , какво незнам не следя толкова отблизо играта ще станат май 4 години откак я играя :blink:

Link to comment
Share on other sites

И аз карам така. Само дето почнах доста по-късно от The^Undertaker. Сега в момента тренирам разиграване и на края на сезона трябва да имам трима изключителни които ще ги чакам да станат брилянтни другия сезон и ги продавам директно. После минавам на 5-ма дето ще ги тренирам на седмица. Принципно е добре да са 6-ма на седмица ама играя различни схеми така че 5-ма на седмица ми е най-удобния вариант.

Link to comment
Share on other sites

чакам за отбор :bgrin: колко е дълга продцедурата обикновенно :love

на мен ми го дадоха за 1 седмица...ама по някой път от първото кандидатстване не става.имам приятели кандидатствали по 3 пъти докато им дадат

Link to comment
Share on other sites

Как разбирате кога някой играч скоро ще вдигне ниво?

еми в сайта пише кое умение колко седмици се тренира като имаш предвид че по старите качват по бавно...и така.аре че отивам на купон и по някое време като се прибера ще тегля :D

Link to comment
Share on other sites

Basten, онзи стабилен вратар, за който говореше...можеш ли да кажеш малко повече? Имам предвид, каква личност е и какво лидерство има... Още ли струва 100К?

Link to comment
Share on other sites

  Sven Lübbers ([b]109790795[/b])
22 години, лошо състояние на формата, здрав
Той е приятен човек, който е темпераментен и добър.
Има бедствено ниво на опита и ужасно лидерско умение.

100 bona mu e vse oshte cenata... svarshva targa v 9 bez 10.

Link to comment
Share on other sites

Аз ги познавам на око :punk иначе го знам това туулче, и наистина е добро, но аз като си харесвам вратар си правя още едни малки допълнителни изчисления за още по-точна оценка...в смисъл изчислявам си 2ричните качества :)

 

ПС: Днеска нищо не продадох, явно съвпаднаха продажбите с мача и нямаше кой да купува :D

Link to comment
Share on other sites

Аз ги познавам на око :punk иначе го знам това туулче, и наистина е добро, но аз като си харесвам вратар си правя още едни малки допълнителни изчисления за още по-точна оценка...в смисъл изчислявам си 2ричните качества :)

 

ПС: Днеска нищо не продадох, явно съвпаднаха продажбите с мача и нямаше кой да купува :D

 

За какви вторични говориш на вратарите?

Link to comment
Share on other sites

Ami vsi4kite ka4estva okazvat vliqnie...primerno ako ima 3 levela podavane vdignati, tova moje da okazva okolo 1 sedmica trenirovka vratarsko umenie. Nali tova primerno i grubo ti go kazvam. Ei v toq smisal. A tova tool4e ne e absolutno to4no shtoto smqta vsi4ko osven pazeneto da e na bedstveno.

Link to comment
Share on other sites

От школата отново изтеглих инвалид, този път с 30! ОИК :D

За сметка на това размазах конкурента за второто място с 5-2 и вече съм само 1 точка зад него и 4 зад първия като с него имам мач на мой терен.

Бастен, колко мога да взема на двама задоволителни вратари на по 19г?

Link to comment
Share on other sites

аз пък загубих в директен сблъсък с конкурент за баражите и ще треперя до последния мач.

изтеглих задоволителен защитник на 17...ако някой се интересува

Link to comment
Share on other sites

От школата отново изтеглих инвалид, този път с 30! ОИК :D

За сметка на това размазах конкурента за второто място с 5-2 и вече съм само 1 точка зад него и 4 зад първия като с него имам мач на мой терен.

Бастен, колко мога да взема на двама задоволителни вратари на по 19г?

Ами зависи до каква степен са като тренировки напреднали, но грубо казано общо ~ 100 бона...ако някой от тях е пред вдигане до стабилно, може да минеш и около 120-130 бона.

Днес и аз загубих гадно и нещастно, но няма как...за сега поне съм твърдо в зона баражи и не много далеч от 4то място.

Link to comment
Share on other sites

Така, ето проблема, ако може съвет да ми дадете.

Твърдо съм решил да сменям треньора. Парите стигат или за треньор от съществуващ играч (който по принцип бях купил специално за целта) със стабилно умение и ужасно лидерство или наемник със задоволително умение и задоволително лидерство. Кой да взема?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...