Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

значи няма смисъл да пускам полузащитниците като защитници

най-добре да си купя защитници с МИДФИЙЛД и тогава да им дам офензив ?

явно до сега не съм играл както трябва

затова и паднах в квалификацията за качване в 4-та :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Това му викат свинска .... пускат се халфове като атакуващи зашитници за да се вземе мида с което да се намалят възможните атаки на противника като се разчита на повечето атаки които ти ше имаш и атаката ти.

 

така че много зависи за какво става въпрос. Ако нормални защитници имат разиграване то пак дигат мида с малко, но не като атакуващите ...

Link to comment
Share on other sites

Това му викат свинска .... пускат се халфове като атакуващи зашитници за да се вземе мида с което да се намалят възможните атаки на противника като се разчита на повечето атаки които ти ше имаш и атаката ти.

 

така че много зависи за какво става въпрос. Ако нормални защитници имат разиграване то пак дигат мида с малко, но не като атакуващите ...

 

значи ако искам да вземе мид-а

пускам халфовете като атакуващи защитници

а тази новата опция за начин на игра

ДЪЛГИ УДАРИ , от какво зависи от головия нюх на всички играчи ли ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Аз искам да попитам някой дали знае за смените.Та ако сменям трени и пусна резерва на неговото място и 2-мата ли взимат 100 % тренировка?Защото по този начин вместо да тренирам 10 човека с разиграване,може да ги кача до 14......което ще рече повече пари

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам някой дали знае за смените.Та ако сменям трени и пусна резерва на неговото място и 2-мата ли взимат 100 % тренировка?Защото по този начин вместо да тренирам 10 човека с разиграване,може да ги кача до 14......което ще рече повече пари

Не е така... получават точно толкова тренировка, колкото са били на терена. Т.е. 80 минути са 80% от тренировката. 50 минути са 50% и т.н... схващаш идеята.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като и аз се присъединих към ХТ обществото преди няколко месеца имам няколко въпроса:

1.Имате ли представа до колко точни са следните сайтове за изчисление на тренировка ( пример:http://www.ht-box.ru/training.php?coach=7&ti=99&ko=5&type=3 ) Изключвам възможността играча да се контузи.

2.Правилно ли съм назначил специалистите

Позиция Назначени Заплати/седмица

Треньори на вратарите 0 0 lv

Помощник треньори 9 32 400 lv

Спортни психолози 0 0 lv

Говорители 3 10 800 lv

Финансисти 0 0 lv

Физиотерапевти 1 3 600 lv

Лекари 1 3 600 lv

Общо 14 50 400 lv

 

 

Ако не,какви корекции са необходими и къде.

3.Контузи ми се едното крило.За мен не е фатално,имам добри заместници,но тъй като вече приближава преклонната възраст(на 31г. и 93 дни е) да го гоня ли? Казаха ми,че вече е възможно да губи умение,та затова ме интересува.Бих го и продал,има специалитет,ама контузен за 3 седмици и дъртичък...

Та това е засега :).Благодаря предварително.

П.С.VI.736. На 2-ро място съм :)

Link to comment
Share on other sites

Първо.. лекари не ти трябват ако нямаш контузен играч. Второ говорителите ги направи 5 или 6. Те влиаят на спонсорите и съответно приходите от тях. Като се замогнеш ги вдигни направо на 9 или 10.

Що се отнася до дъртият - тези 3 седмици ще са повече освен ако нямаш даден брой лекари. Иначе ти си правиш преценката дали да го гониш или продадеш.

Иначе въпросните данни от руският сайт са приблизително верни +/- 1 седмица. Като почнат да остаряват играчите +/- 2 седмици. Умени може да загуби всеки играч направил 27. Шанса това да се случи е по-голям при по-възрастните играчи. Имай предвид, че умението не се губи изведнъж, а на порции. Т.е. ако е бил брилятно разиграване трениран до половината на нивото, то той първо ще спадне до началото на нивото и чак тогава ще мине надолу. И да... имай предивд, че винаги играчите губят от най-високото си умение. Поздрави и успех.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Стискайте палци за утре,ако бия се изравнявам по точки с първия и оттам нататък трябва да гоня голова разлика ако искам първото място.Има шанс,дано успея,че парите за шампиона добре ще ми дойдат :)

Победа! :laughing: Запазвам си теоретичния шанс за първото място,сега трябва в останалите 4 мача да стопя разлика от 6 гола.

При вас как мина?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Е,казвайте как свършихте? Аз направих сигурно най-великата обръщалка и за 1 мач стопих 4 гола разлика,адски напрегнато, до 79 минута назад с 3 гола,завършеше ли така ставах 2ри. И оттам 79, 82 ,83 => ШАМПИОН! :P

Link to comment
Share on other sites

Хахаха... ами честито. При мен нещата малко се объркаха и съм на 4 точки зад първият, въпреки че отбора ми е видимо по-силен :(

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...