Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И какво му е смешното? Колко от днешните ни съвременници знаят какво да правят със закланата свиня? Даже трябва да се преиздаде това четиво....да се учат младите, че и някои стари също...я му сложи линк в темата за преглед на печата, ама ако има и вътрешността му, не само кожицата...ъъъ корицата де...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Дори и така да е, недоумявам за чий би ми било да мога да коля и разфасовам прасе. Смятам, че е предостатъчно да мога да си купя готови разфасовани и транжирани свински продукти.

Link to comment
Share on other sites

Коя по-точно? Всичко оттук излиза навън. Всичко дето ядеш е размразен внос с неясен произход.

Ако се уредиш някой да ти отгледа или производител да ти отдели (но цените са "интересни") - евентуално може.

 

Иначе тук не е важно дали някой може да заколи прасе и/или дали пък няма даен да му се наложи...

 

Лирературното произведение е много интересно!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

...От държавния резерв на Испания (примерно) отпреди 20 години.... Няма проблеми...  

И как става по-скъпо от в 'белите' държави!!! Нашите търгаши спирачки нямат!!

 

Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Има достатъчно места, от които да си купиш качествено месо. Ако следвам тази интересна логика - би трябвало сам да си садя картофите, лука, да си доя сам кравите и да си правя сам сиренето, яйцата от мои кокошки, и въобще да се заробя със селскостопански труд, докато междувременно се опитвам и да работя нещо друго. Интересно, сигурен съм, че ще съм много вещ и голям професионалист във всяко от изброените поприща... По същата логика коляча на прасета трябва да разбира и от изграждане на мрежи, сам да си прекарва тока, сам да си оправя трафопоста при авария, да има юзър и парола за сървърите на мобилния си оператор, за да може да отстранява проблеми с HLR-a и т.н., сам да си ремонтира климатиците (намигам на Виден) щото електротехниците и останалите инжeнери са заети да колят прасета и да пасат овце...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Аз познавам един човек, който си купи няколко декара земя в Гълъбово, взе си хора от селото да му гледа кокошки, зеленчуци и т.н. и каза че само от това, че яде единствено собствена продукция е свалил 10тина кг първата година. Е верно не ги копае сам ами плаща заплати и земята и всичко си е негово, та ако имам възможност и аз бих направил така. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...