Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Все още не съм го видял в действие срещу теран, но предполагам, че е така. Обмислям и приложението му срещу мародер/хелион. Както и 12-15 инфестора срещу смъртоносната топка на протосите :)

 

GSTL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> GSL

Link to comment
Share on other sites

Новия инфестор хруска маринките като темплар със сторм.

На всичкото от горе инфесторския кайдерен амулет не е барнат :д

Link to comment
Share on other sites

Пичове, налейте ме с линкове към зергски риплей основно, ако може. Може и такива с комент, че не знам как да ги търса в youtube, все стари излизат.

 

Кажете си никовете в sc2, че ми е много самотно, да ви аддна. Някой път може, ако се съберем, да играем.

 

nick: steamroller

character code: 507

Link to comment
Share on other sites

Мас инфестори срещу теран няма да върви. 2 гоуста ще неутрализират всичко. 2-3 за цвят обаче ще вършат работа... Иначе срещу топката на протоса може и да има доста ефект, както Сай каза.

Link to comment
Share on other sites

Мас инфестори срещу теран няма да върви. 2 гоуста ще неутрализират всичко. 2-3 за цвят обаче ще вършат работа... Иначе срещу топката на протоса може и да има доста ефект, както Сай каза.

 

Както ghost-овете могат да гормозят инфесторите така и темпларите могат да ги feedback-ват

Link to comment
Share on other sites

Това не го взех под внимание, то даже е по-кофти, от колкото гоустовете - направо ще ти трепе инфесторите, не зависимо колко енергия имат...

Link to comment
Share on other sites

Е да, но инфесторите имат бъроу, а всеки зерг си носи поне 1 овърсиър с армията. Пък и сегашния фънгал > сторм.

 

След малко ще си правя плейсмънт мачовете на НАя сървър. Да видим дали наистина съм Д.

Link to comment
Share on other sites

След малко ще си правя плейсмънт мачовете на НАя сървър. Да видим дали наистина съм Д.

 

Нищо не разбрах. Какъв е тоя НАя сървър? И какво е "Д"?

Link to comment
Share on other sites

НА = NA = Северна Америка

НАя = американския

Д = диамант

 

Дядо, наистина ли си толкова заблуден, или само ни тролваш? :)

 

(остава сега да питаш и какво е "тролвам" - направо ще се застрелям :D)

Link to comment
Share on other sites

Боре, не ни тролва. Просто когато ние с теб сме изучавали internet slang, дедо ни е изучавал програмни езици. Чудя се кой от нас е по на далавера...

Link to comment
Share on other sites

Интервю с Идра във връзка с TSL3:

 

Q: Your first round opponent is a relatively unknown player - Cruncher. What are your thoughts about him?

 

I'm approaching the match as if it were a walkover.

 

Q: Are you confident you can beat him? Do you expect him to do any risky strategies against you?

 

Yes, he's going to 4 gate all-in both games unless he decides to be clever and make voidrays or DTs.

 

Q: If you had to introduce yourself to our fans who never met you, how would you describe yourself? Write a few sentences about your personality.

 

Personality should be irrelevant. This is a computer game tournament, not a dating show.

 

 

Like a boss! :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове, налейте ме с линкове към зергски риплей основно, ако може. Може и такива с комент, че не знам как да ги търса в youtube, все стари излизат.

 

Кажете си никовете в sc2, че ми е много самотно, да ви аддна. Някой път може, ако се съберем, да играем.

 

nick: steamroller

character code: 507

 

 

И аз се нареждам в списъка с чакащите .

 

nick : Mess

character code : 379

Link to comment
Share on other sites

НА = NA = Северна Америка

НАя = американския

Д = диамант

 

Ако беше написано US или NA можеше и да се сетя ама ей така примигах на парцали а понеже съм любопитен реших да попитам :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...