Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

С теран имам 80% срещу протос. С протос имам 70% уин рейт срещу всички раси...Все пак 4 гейт не е чийз, а е нормален оупънинг.

Както и едно съплай на роуча също си беше нормално, но го фикснаха... И един куп други "нормални" оуппънинга. Не казвам, че проблема в случая е толкова голям, колкото беше със съплая на хлебарките, обаче орпеделено има проблем.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Къде мога да си видя winrate-а срещу отделните раси ?

В SC2Gears и го настрой да ти запазва/преименува типлеите след игра и като ти се натрупат стотина игри виж процентите. Като дадеш на мулти-реп анализ, там може да избереш профил на играч и ще ти покаже.

 

2y9Ap.jpg

 

Иначе не виждам проблем с 4гейта след като всяка раса може да се справя с него и даже на протоса му е най-трудно. Сравнително лесно се скаутва с овърлорд, линг на рампата, скан, гледане на броя проби и колко хронобууст е запазен и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, мога ли някакси да играя single player?? Инсталирах играта, но ми иска акаунт в battle.net... Просто искам да видя какво представлява играта, първата част беше много зарибена :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Одеве се пуснах да играя зерг. Падна ми се теран. Бих го без проблеми. Не знам, дали заради феноменалните ми умения като зерг*, дали защото зерга е четвъртата суперсила след САЩ, СССР и Китай, или защото противника ми беше по-глупав бетонния мост, но го сразих!

____________________________

* Пояснявам за Runner - горното е самоирония.

 

П.П. Роучовете са новите Чък Нориси!

Link to comment
Share on other sites

Абе какъв е тоя номер - чарджлоти срещу хлебарки? Един пич днес ми обясняваше как чарджлоти + малко сентрита били добра идея срещу хлебарки :confused

 

Момчета, мога ли някакси да играя single player?? Инсталирах играта, но ми иска акаунт в battle.net... Просто искам да видя какво представлява играта, първата част беше много зарибена :bgrin:

 

Отстрани в дясно нямаш ли "play offline" нещо?

Link to comment
Share on other sites

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=203774

Баси, вече ми трябват общо 6 вето гласа, а тея келеши ми дават само 3 :(

 

Нищо не разбрах. Какви гласове, къде... аз виждам тема с карти и някакви хора са писали. Къде са гласовете и за кое не виждам.

Link to comment
Share on other sites

И къде е гласуването за което говориш?

 

Edit: Ами тъй кажи де. Аз така като го прочетох реших че някакво гласуване има за онези карти на сайта нещо и понеже не видях продължавах да гледам и да се чеша...

Link to comment
Share on other sites

Ама ти изобщо ли не си гледал менютата в играта? :) Има един огромен бутон map preferences. Там можеш да гласуваш да не те пуска на дадени карти в 1в1 ладъра

Link to comment
Share on other sites

Като си гледам профила в бнет явно ще имаме и нови ид кодове.

edit: явно няма, това там ми е било стария код.

Link to comment
Share on other sites

Инфесторите бяха добри - сега имат потенциал да станат наистина имба, поне в ZvZ. Изгледах няколко игри на Destiny - дори при 4 срещу 2 бази смачка 200/200 армия от хидра/роуч/брудлорд. DPS на новия fungal е абсурдно добър!

 

Тази сутрин е 5/5 срещу топ американски зерги.

Link to comment
Share on other sites

Бан са всички карти с големи рампи. Не става игра като трябват 2 форс филда.

 

А каква е тази абсурдна карта от новите приличаща на big game hunters от едно време. Не просто няма рампи ами е като за 8 човека по-скоро - с 1 камара експанди и т.н. Ебати тъпотията. Искам да бан-на вече половината карти егати.

 

 

 

ПС: liquid, одеве имах една игра срещу зерг на металополис - затапвам му експанда с 3 пилона и 3 кули... той тръгва да го чупи със спайн и идва към мен с хлебарки аз съм изкарал един феникс и тръгвам да му пуцам 1 овърлорд който го виждам после засилих към втори. При което той забавя атаката с хлебарките за да направи 3 кралици и 6 спори... откак загубих 8 поредни игри с феникси вече феникси срещу зерг не - направя ли над 5 феникса играта е загубена - просто се налива най-малоумно с 20 хлебарки и съм дотам (то няма как да имам феникси и кули и стокъри). Но 1 феникс е добра идея защото кара зерга да се защитава. После идва при мен с хлебарките аз имам 2 войда и едно сентри за да пусне ФФ - разделям ги 6 горе другите долу - айде наобратно с тях (горните изгоряха)... оттам насетне играта стана добре - 3 роботикса и вадя здраво имортали и стокъри после минах на колоси и стокъри и така. А пък първия ми феникс си го ползвам за скаутване.

Link to comment
Share on other sites

Видене, обърка се нещо май :lol:

 

 

Мамка му... каква игра направих... и нямам бонус точки.... даде ми 21 точки за играта и имам само 2 бонус. А можеше да ме изстреля доста нагоре в лигата след такава игра. Досега над 18 точки не ми беше давало за игра. Щях да снимам с +42 точки на score screen-a :)

 

ПС: Новите иконки със звездичките кефят.

 

 

ПС2: Я да питам протосите - кой от вас е успявал да направи срещу зерг 26 гейта.... и да играе като зерг заливайки го със стокъри вълна след вълна (3/3 между другото)? (както зергите обичат да правят да направи 50 хлебарки и да ги засили с А+click в дадена посока пък каквото стане) :lol: ... успях да ошашавя на xel naga един зерг и бях с 6 бази срещу 3 (едната негова златна) с толкова проби че нямах много лимит за армия... но с 26 гейта армията излиза бързо... засил някъде, измре, засил 2ри път пак... засил 3ти път - загина златото... засил към другия експанд 1ви път - измре... 2ри път като ги засилих и просто си излезе :D

Link to comment
Share on other sites

успях да ошашавя на xel naga един зерг и бях с 6 бази срещу 3 (едната негова златна
Ти имай с протос с три бази повече от зерг, пък ако щеш и с клечки за уши го бий...
Link to comment
Share on other sites

бях с 6 бази срещу 3

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХХХХХХХХХХХХАХАХАХАХАХХААХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

 

Дядо, понякога не само избиваш рибата с такива постове, ами направо унищожаваш всякаква възможност за раждане на нови риби :)

 

-------------------------

 

GSTL Final

 

IM vs Slayers

 

Best of 9

 

Fuck work!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...