Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply
Интервю с Идра във връзка с TSL3:

 

Q: Your first round opponent is a relatively unknown player - Cruncher. What are your thoughts about him?

 

I'm approaching the match as if it were a walkover.

 

Q: Are you confident you can beat him? Do you expect him to do any risky strategies against you?

 

Yes, he's going to 4 gate all-in both games unless he decides to be clever and make voidrays or DTs.

 

Q: If you had to introduce yourself to our fans who never met you, how would you describe yourself? Write a few sentences about your personality.

 

Personality should be irrelevant. This is a computer game tournament, not a dating show.

 

 

Like a boss! :)

Like a к'во?

----

Мале втората игра как го сгази... blink.gif

----

И все пак... Да. Like a boss :)

Link to comment
Share on other sites

То се видя кой е по-добрия играч като цяло, но Идра просто игра прекалено алчно в третата игра. Без бъроу, без статик, по-далечното и "богато" експо...

Link to comment
Share on other sites

Не съм очаквал нещо различно :) Даже тази победа във втория сет дойде като бонус.

Много е лаком, няма спор. Но и повече армия да имаше, при такива перфектни ФФ без бъроу няма никакъв шанс.

А на Шакурас не трябваше да губи първата група коруптори. Просто те са толкова зле срещу войдове, че ако съотношението е под 3:1, нещата отиват към кенефа. Иначе 7 бази, 70% от картата в крийп, 3/3 на земната армия (не помня въздуха как беше).

 

Войд/колос и 6 гейт - едва ли са много зергите, които имат стабилен успех срещу тези тактики.

 

47 000 зрители!!! Със сигурност ще преминат 50к като дойде време за ТЛО вс Нада :)

Link to comment
Share on other sites

Иначе 7 бази, 70% от картата в крийп, 3/3 на земната армия (не помня въздуха как беше).

 

Меле... а протоса имаше ли 24 гейта... поне... :)

Link to comment
Share on other sites

И аз не съм очаквал друг развой на нещата с Идра. Все пак втората игра беше страхотна. Такава агресия не съм очаквал от него.

 

Сега ще играте Зиракс и Мондагон...

Link to comment
Share on other sites

Сърцето ми се пълни с мед. Идра, Хейпро...Ох, на батко провалчетата. Хейпро, средата на играта, стои със 100/200 лимит и има 1500 минерала и 61 работника и се чуди ся дали да прави юнити. Ох, на батко некадърничетата. На турнир ми тръгнал...

 

Ако някой твърди, че Хейпро заслужава да е на турнир, нека анализира 3-те игри и да види огромното количество грешки, които направи т'ва момче. Ту мъч прешър си каза думата.

Link to comment
Share on other sites

Като сравня с останалите игри на топ зерги - определено направи доста грешки...

 

Аре да стискаме пръсти за чушката!

----

:(

Просто го счупи...

----

Просто не виждам шанс за Чуш...

Link to comment
Share on other sites

Много слаби игри от човека, който би трябвало да е най-добрият българин в СК2. :(

 

Толкова колоси загуби, че направо ми се зави свят.

Link to comment
Share on other sites

Точно се зарадвах, че уцелих като ще играят...

Мъка...

Reaction time = none

И най-големия му недостатък - прекалено предвидим. Всеки го знае, ПвЗ - въздух базиран.

 

Все пак браво на него, че се класира.

 

---

А къде мога да видя Не се сърди човечето как е паднало по-рано тази вечер ?

Link to comment
Share on other sites

8 top Koreans battle 8 players from around the world in all-kill format.

 

Korea team: (Z)NesTea, (T)MVP, (T)MarineKing, (P)anypro, (P)San, (Z)July, (T)NaDa, (P)MC; coach: (Z)Cella

 

World team: (T)Jinro, (P)HuK, (Z)Sen, (P)White-Ra, (Z)DIMAGA, (Z)mOOnGLaDe, (Z)MorroW, (P)TT1; coach: (P)Artosis

 

Day 1: teams fight until 1 team has four losses.

 

Започва в 12:00 наше време.

Link to comment
Share on other sites

Чуш си го писа в края на играта - малко практика. Предполагам, че пак е изкарал сериозен период по дискотеките. Един приятел редовно го засича мата-хари в Брилянтин, Мармалад и по други подобни :]

Link to comment
Share on other sites

Тц, май имаше предвид интервюто на Мондрагон, в което казва, че не е имал достатъчно практика и ще разчита главно на късмет срещу Зиракс. Тва е все едно да играят Барса и Левски и Гуардиола да кажа "За този мач ще пуснем младежите", а в крайна сметка се оказва, че са клонирали Меси 10 пъти и излизат, жадни за левскарска кръв :)

Link to comment
Share on other sites

Еми за туй си мисля, че е по-важно да се концентрираш върху себе си, не върху противника. И да гледаш своята, не неговата игра. Щото Монди премина през него като Немски танк през полско село...

Link to comment
Share on other sites

Гледам GSL World Championship и се чувствам като малко дете пред коледната елха :) Толкова да ме кефи тая игра, не е истина. И като ги виждаш всичките звезди изправени на живо един срещу друг...Priceless!

 

Team Fnatic FTW! :)

 

Anypro > mouzMorrow

Anypro < FnaticSEn

MarineKing < FnaticSEn

SanZenith > FnaticSEn

SanZenith < FnaticTT1

Nada < FnaticTT1

 

----------------------------------------

 

Определиха и бракета за соло турнира:

 

g59QG.png

Link to comment
Share on other sites

Кеф, намерих си равностоен Terran за спаринг-партньор.

 

Баси... едната от игрите умишлено спрях да вадя инфестори и хлебарки срещу био-топката му, за да тествам ултралиските. Абсолютен fail. Не мога да повярвам какво количество ултралиски (0:2) и линги измряха като кучета от основно марини (1:1)...

Link to comment
Share on other sites

Аз си взимам думите за хлебарките и мародерите назад. Явно е до играч. Ей сега размазах 2 терана със стокъри и зелъти срещу мародери. Явно си трябва малко контрол да стрелнят и да бягат в синхрон а не само А+click и освен това да знаеш кога какво да правиш че да не дойде противника ти с 2но по-голяма армия и да те отнесе... или половината ти армия вместо да се бие с противника да стреля някой отдалечен пилон или асимилатор

Link to comment
Share on other sites

Бухаха

 

Зерга просто упорстваше да се експандва :) Не знам колко беше уморен той, но аз си мислех да си да лягам след играта, обаче към края на играта взех да се хиля като пача

Link to comment
Share on other sites

Глупав зерг. Лично аз, на този момент пускам spine на входа, здраво дрони и lair. От там вече - спроед зависи. Но признавам - винаги ме радва, когато опонента ми rage-ва след края на играта :)

Link to comment
Share on other sites

Най-добрият рейдж е след фейл марин/сцв олин или фейл 4 гейт. "Nice luck", "Retard noob", "Fucking imba race" :)

 

Снощи един теран ми пише в началото на играта "massroachrace". Аз му отговарям "massmarinerace". Той "idontplaylikethat". След малко - пльос бункери пред ескпото ми и редица маринки. Аз обаче съм скаутнал 2 ракс, имам предостатъчно кучета, които заобикалят бункерите и влизат в базата му през любезно оставената дупка в блокадата на рампата. След като излезе без гг, пиша му в чата "see, no roaches at all". Отговор "fuck you". :)

Link to comment
Share on other sites

WhiteRa току-що унищожи MC! Направо го разцепи с уорп призм дропове. Нямам думи, това беше перфектното PvP! Който няма акаунт в GOMTV, задължително да си направи - VOD-овете ще са безплатни, този мач е MUST SEE!

 

TT1 < MC

WhiteRa > MC

WhiteRa < July

 

Резултат засега: World vs Korea - 5:4

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...