Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Ето ви малко обучителни реплеи за тераните, които се чудят какви нови билдове могат да се измислят...

TvP build

TvP same build

TvP same same build

TvT same build...

 

Phoenix - lift infestor - sad zerg.

Инфестор фънгъл феникс, хепи зърг.

Link to comment
Share on other sites

GL HF

 

ЯКООООООО!!!

 

Срещу зерг ВИНАГИ се почва с forge. Задължително!

 

И се тръгва с 2 проби... ако се е усетил и тръгне да си "варди" входа се качваш с едната горе и пльосваш там пилон... моментално тръгва да те гони ти го замотваш с тази горе а в това време с другата слагаш долу 3 пилона... обикновено е успял и да пусне хач дотогава а докато успее да бутне пилона горе успявам да сложа долу 1 кула... Ако е умен си спира хача, ако не се пробва да го чупи.

 

Последния успя да ми даде доста зор със зерглинги + муталиски в началото... но 1 база отогоре (после 2) както Пешо каза - с клечки за уши да го замервам пак ще го отнеса :)

Link to comment
Share on other sites

Пуснах се зерг срещу някакъв протос в платината (относително равни сме ужким)... на края на играта имах 9000 минерала... като видях статистиката - бяхме "изкопали" едни и същи ресурси.... Е КАК МОЖЕ да го размажа с лекота при положение че не правех почти никакви ъпгрейди (+2 на щит май и +1 атака). Коруптори, хлебарки, зерглинги и малко бейнлинги да му тормозя пробите (мислех че съм избил УЖАСНО много проби а като видях ресурсите накрая май само съм го почесал тоя).

 

Е как е възможно на зерг да му останат 9000 минерала а протоса да загуби всичко. Имахме поне 3 битки където го отнесох без да правя ГРАМ микро.

 

После някой да ми говори че протосите били "OP"... дрън дрън.

Link to comment
Share on other sites

Току що гледах анализ на Тайлър на игрите на МС с/у Чек и Клауд и как бе разглобен на два пъти просто заради "слабата" му игра и рисковете, които взима и какво става когато хората с/у които играе така мислят поне малко.

Искрено се надявам нещо такова да се получи и в ТСЛ 3.

Link to comment
Share on other sites

Току що отупах праха на един Master League Protoss... Без да знам, разбира се....

 

 

И се възмущавам, че не намирам сериозни противници :О

 

Ето .rep, според мен и двамата играхме доста слабо. Но виждам, че протоса трябва тотално да адаптира стратегията си за по-адекватно противодействие на инфесторите. Битката, която реши играта - просто му насрах цялата армия с фънгъл и нито блинка, на който разчиташе, нито forcefield-овете му помогнаха. Трябват си темплари, трябва си feedback...

Link to comment
Share on other sites

Хаха със сутрешното кафе унижих по много забавен начин един протос, който всячески се опитваше да направи Канон еос диджитал ръш. РИПЛЕЙ. Като им спрете чийза гаврете ги. Накарайте ги да си изтрият старкрафт-а.

 

Антарес линка не се отваря.

Link to comment
Share on other sites

Пуснах се зерг срещу някакъв протос в платината (относително равни сме ужким)... на края на играта имах 9000 минерала... като видях статистиката - бяхме "изкопали" едни и същи ресурси.... Е КАК МОЖЕ да го размажа с лекота при положение че не правех почти никакви ъпгрейди (+2 на щит май и +1 атака). Коруптори, хлебарки, зерглинги и малко бейнлинги да му тормозя пробите (мислех че съм избил УЖАСНО много проби а като видях ресурсите накрая май само съм го почесал тоя).

 

Е как е възможно на зерг да му останат 9000 минерала а протоса да загуби всичко. Имахме поне 3 битки където го отнесох без да правя ГРАМ микро.

 

После някой да ми говори че протосите били "OP"... дрън дрън.

Ако протосът ти вкара хубави форсфийлдове, атак муувът не върви. Би трябвало да ти стопи лимита, без да губи повече от половината си войска. После обаче става страшно за него като дойдат пустите роучове отново...в същия брой.

Link to comment
Share on other sites

Лаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааг!

 

Вчера беше леко неприятно, днес вече е невъзможно да се играе. Близаааард, опревете си бнета!

Link to comment
Share on other sites

Мирката също се оплакваше от лаг в WoW. Аз лично нямам оплаквания.

 

Е такива игри направих със зерг, че не е истина. Първо спрях канон ръш, после постоянно борба с феникси, спрях и colossus/hallucinated collosus push, при който загубих главната база и му унищужих natural expo, и се почна една клизмарска война, останах с множество коруптори и бия сталкери с хлебарки до... момента в който roach warren-а ми умря, защото беше изчезнал creep-а, при смъртта на главната ми база. Е щях да се изям. Сега обърнах една игра, в която ми изораха главната база с неочакван void rush, как се отбранява недостатъчно добре защитена със спорове база с кралица.... Накрая загубих всичките хечерита и със спестяванията, няколко мути за цвят и няколко хлебарки го тормозех... Да, признавам, хлебарките са доста ОР юнит.

Link to comment
Share on other sites

Мирката също се оплакваше от лаг в WoW. Аз лично нямам оплаквания.

 

Е такива игри направих със зерг, че не е истина. Първо спрях канон ръш, после постоянно борба с феникси, спрях и colossus/hallucinated collosus push, при който загубих главната база и му унищужих natural expo, и се почна една клизмарска война, останах с множество коруптори и бия сталкери с хлебарки до... момента в който roach warren-а ми умря, защото беше изчезнал creep-а, при смъртта на главната ми база. Е щях да се изям. Сега обърнах една игра, в която ми изораха главната база с неочакван void rush, как се отбранява недостатъчно добре защитена със спорове база с кралица.... Накрая загубих всичките хечерита и със спестяванията, няколко мути за цвят и няколко хлебарки го тормозех... Да, признавам, хлебарките са доста ОР юнит.

Нищо им няма на хлебарките като демидж, кръв и броня. САМО МОЛЯ ДА СТАВАТ ПО–БАВНО!

Link to comment
Share on other sites

TSL 3, Day 3

 

http://www.teamliquid.net/video/streams/TeamLiquidTV

 

В момента: Adelscott vs MVP. Чудесно PvT!

Старкрафт е най-небалансиранта игра на света. На некадърните играчи, радвайте се, вече и без ръце можете да биете теран.

Link to comment
Share on other sites

Старкрафт е най-небалансиранта игра на света. На некадърните играчи, радвайте се, вече и без ръце можете да биете теран.

Ти си мощно депресиран от факта, че играеш много и въпреки това не те бива, а?

За това състояние си има термин. Нарича се Lamer.

Link to comment
Share on other sites

Ти си мощно депресиран от факта, че играеш много и въпреки това не те бива, а?

За това състояние си има термин. Нарича се Lamer.

Трима като теб мога да бия всеки ден, така че ме бива. Такива като теб се наричат Хасу.

Link to comment
Share on other sites

Оооо, колко мило. Чудел си се какво да ми кажеш и си влезнал в Гугъл, за да ти подскажат нещичко? Тъжничко. Спокс. Има решение и на твоя проблем. :)

Link to comment
Share on other sites

Дами, успокойте се малко, че ще ви паднат гащичките :)

Няма нужда от флейминг, зяпайте ТСЛ и се наслаждавайте на уменията на протата. Пийс!

Link to comment
Share on other sites

Оооо, колко мило. Чудел си се какво да ми кажеш и си влезнал в Гугъл, за да ти подскажат нещичко? Тъжничко. Спокс. Има решение и на твоя проблем. :)

Решението на моя проблем е да не обръщам внимание на играчи, чието мнение не зачитам.

БТВ

Знам какво е хасу от 2000 година.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...