Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Уви, справи се с baneling bust-а, но последващата атака беше много слаба - 3 войда + малко гейт единици срещу 5 кралици с transfusion и достатъчно земна армия.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Джинро беше сдъвкан и изплют. :)

 

Последната надежда на Света е Димага. Трябва да мине през July, MVP и Nestea - невъзможно?

 

Dimaga > July

 

Супер напрегнато ZvZ! Dimaga "фейкна" хидра ден, но след това масира само роуч и в решаващата битка прегази роуч/хидра композицията на July!

 

Dimaga ? MVP

 

HYYYYYYYYPE!

 

OMG, след 30+ минути чудовищна битка играта дропва MVP!!!

 

DIMAGA > MVP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

7:7 !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Решаващ мач: DIMAGA vs NESTEA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

2011lgcinema3dworldcham.jpg

 

Nestea няма загуба от зерг в излъчван мач! Давай, Дима, време е кралят на ZvZ да бъде детрониран!! :)

 

Nestea > Dimaga

 

Roach + 1 тайминг, хваща Димага преди неговите +1/+1 да са готови и всичко приключва.

 

Корея срещу Света - 8:7

 

Страхотно шоу!

 

Обща снимка след последния мач: http://twitpic.com/4em0hv/full

Link to comment
Share on other sites

жалко, надявах се димага да бие нестий. поне това сложи на картата нашите хора и според мен в следващи турнири корейците ще са по-запознати с опонентите когато ги питат за тях. Щяхме да бием ако бяха вкарали димага веднага след whitera, не знам какво им е било на ума да слагат ХъК и муунглейд преди него.

Link to comment
Share on other sites

Супер пичове са си, нз кво се оплаквате като фенки на няква бойбанда :) Скивай само шапката на WhiteRa! Пимп!

 

Че и за модели ня бельо стават половината даже. Да не очаквахте анаболни мутанти с бицепси по-големи от главите им? (Което е доста по-грозно и от по-отпуснатите нърдове от снимката според мен ама това си е мое мнение) А от дрехите не виждам нищо смачкано даже - съвсем прилични са си момчетата

Link to comment
Share on other sites

NASL

 

Ето и малко по-шарен вариант:

 

73469045.jpg

 

Най-накрая ще видим Артозис в действие. :)

Иначе аз ще викам за Sheth, Morrow и Sen (в тази последователност). IdrA в момента е със статус "лайно" и трябва да направи нещо епично, за да възстанови статуса си на "Like a boss" :D

Link to comment
Share on other sites

g2 просто го разпра, изпра и просна на простора да съхне. Но останалите две игри ми се стори, че просто подцени ситуацията... В третата особено, при първия push, според мен от самото начало трябваше да вкара дроните.

Link to comment
Share on other sites

iNcontrol го каза много добре в днешния SotG - Идра сам си вреди с нагласата, която има към ZvP. "А, той има войд, колос и ФФ, няма как да го бия, а-мув, всичко умира, протос имба". Адски фрустриращо е, да, но не е невъзможно. Вчера гледах тренировъчна игра между EG.StrifeCro и EG.Axslav - 6 бази за зерга, 5 за протоса, войд/колос/стокър/сентри срещу роуч/хидра/коруптор/брудлорд/инфестор - и Strife взе играта въпреки неписания закон "ако протос има 4 и повече бази срещу зерг, няма убиване".

 

-----

 

WhiteRa продължава да раздава PvP шамари :) Засега е 1:0 срещу San, а преди това Huk падна от MVP с 1:2, July смачка Nada с 2:0.

 

San изравнява 1:1 след сравнително успешен 4 гейт, последван от войд/стокър пуш.

 

Още един 4 гейт и WhiteRa отпада :(

Link to comment
Share on other sites

Относно FF, няма да се учудя ако го променят. Дали повече енергия, дали cooldown (на самото умение), или просто да се направи като destructable rocks с определено количество HP - не знам. Но сериозно си мисля, че това умение ще подлежи на промяна.

Link to comment
Share on other sites

Едно от интересните предложения, които съм виждал, е сентрито да може да пуска по 1 ФФ в определен момент. Тоест ако пусне втори ФФ, докато първият все още стои, първият изчезва. Това ще вкара малко повече мисъл в кастването на ФФ, а не просто шифт + Ф = пляс, пляс, пляс, пляс.

 

На мен ми се иска да намалят размера на ФФ, но това много ще усложни защитата на рампата при ръшове. Същото важи и за повече енергия, ако сентрито не излиза с готов ФФ. Може евентуално да излиза с повече енергия за ФФ и после да трябва да натрупва.

 

------------------

 

Dimaga изравнява 1:1 срещу Nestea! Първа загуба от зерг на шампиона! :)

Link to comment
Share on other sites

Ех, WhiteRa :(

 

1 placement match - пак в диаманта. дейба келешите, как може да ми тръгне на 4уорпа и робо от една база...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...