Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

е,нормално,киви е доста напред с матряла

 

последно от 3-1 обърна 4-3 в EG v Root clan war

 

ама някъв рандъм кретен за има-няма 4 месеца да стъпи на върха на ладъра без преди това да е бил некво про в уоркрафт или брудуор просто няма как да стане:rolleyes:

 

А не не.. 3х3 и 4х4 аз повече няма да играя. Остави олигофрените ами като цяло е касапница.

 

що бе,дядо,в тия тиим игри гадните тактики от една база са много вървежни и мен лично много ме кефят - я темплари,я баншита - мега веселба е:lol:

 

 

 

днес пробвах да направя кенън ръш ама нещо не се получи и минах директно на даркове

 

жалко,че загубихме щото и противника имаше даркове:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Братле, изчакай, има си време за всичко.Както казах играе от скоро, незнам има ли 2 месеца, факт, е че никой не беше бил 2 инсейна с теран, а той би 4. Освен това бие терани, който най-трудни ми се струватна инсейн.Много ме радва, голям трол, голям фейс изобщо.Факт, е че на УоУ беше в 3те най-добри тима в най-трудната батал група. Няма кво повече да си говорим. Игра покер - забогатя, сега не работи ми тролва по цял ден.Ще го видим на старкрафта, ама като гледам корейците ще са му сериозна съпротива

Link to comment
Share on other sites

не знам колко е забогатял тоя сладур от циклене на покер,ама теб със сигурност е успял да те натроли,или нахлеби по нашенски, ако си му повярвал на щуротиите:laughing:

 

да се появи в плът и кръв на МЛГ идния месец и да покаже точно колко е добър

до тогава си остава въздух под налягане;)

Link to comment
Share on other sites

Какво означава "смърф"?

 

Runner, по-скоро ми прилича на амбулантен търговец, който се опитва да ни убеди колко добра прахосмукачка продава....

Link to comment
Share on other sites

Нека има и клоуни в СК2 общността :) Destiny и той дълго време се правеше на палячо, но откакто го взеха в ROOT стана по-приличен - все толкова луд, но по-приличен.

 

Смърф е таен акаунт на някой топ играч. Идеята е да тренираш на спокойствие, без да те тормозят постоянно разни нърдове и без да ти крадат билд ордерите.

Link to comment
Share on other sites

Какво означава "смърф"?

Смърф е известен/добър/професионален играч, който е решил да играе по една или друга причина под чужд/нечуван/нов псевдоним. За пример:

Oakley - SK.insomnia ?

AtheneWins - KiWiKaKi ?

Fuji[speed] - Fury ?

Internationale - SK.Hot?

MyLady - Moon (the 5-th race) този е сигурен.

IiIiIiIiIi - Madfrog ?

 

Ето ви и жив пример за смърф:

http://classic.battle.net/war3/ladder/war3-player-profile.aspx?Gateway=Azeroth&PlayerName=Fu-Noob

http://sc2ranks.com/eu/1944899/AtheneWins

 

Сега си спомням, че на Уар3 имаше някакъв акаунт, който го играеха 3-ма от 4К - Груби, Тод (Идра-та на Уаркрафт), и Creolophus. Имайки предвид, че това са съответно орк, хюмън и елф и че акаунтът играеше ДЕНОНОЩНО, доста хора се чудеха какво става...

Освен това, че играчите играят на спокойствие и хората се интересуват по-малко от това да им гледат билдовете, интересното е, че монетата има и друга страна. Фенове имат дълги дискусии дали даден смърф е определен играч, хората се интересуват и т.н. Това е бонус за е-спорта, както и за популярността на играча, за когото се предполага, че е зад смърфския акаунт. Според мен е голяма доза театралност

 

 

 

Ето няколко интересни линкове за термина:

link1

link2

Колкото до Атин уинс, гледал съм няколко негови игри и макар че играта му прилича на Кивикаки, е малко по-луда, примерно прави два нексуса на 1 гейт и такива щуротии. Мадършипове също има, но това, което го издава според мен, е абсолютно сходното апм и юнит групи. Ако наистина е киви, е по-добра версия на киви, който не блестеше с нищо особено в Уаркрафт, но за сметка на това в Старкрафт 2 е доста сериозна сила.

Link to comment
Share on other sites

що бе,дядо,в тия тиим игри гадните тактики от една база са много вървежни и мен лично много ме кефят - я темплари,я баншита - мега веселба е:lol:

 

Ми щото ако изобщо стигнеш до баншита значи са те изтървали. Понеже ако текваш толкова няма да имаш сериозна армия и играта става 2v3 междувременно.

 

 

Какво означава "смърф"?

 

Аз знам че е когато добър играч си направи втори акаунт и играе "под прикритие". Преди време играх с един тип от щатите направил си подобен акаунт в европейския сървър. Общо взето не му пречех особено да ги размаже другите 2ма. След играта му пиша че е играл много добре той се хили и вика че бил мастър в US сървъра с 4000+ точки и вече никой не искал да играе custom срещу него там дори 2ки...

Link to comment
Share on other sites

К'во да ги качват. Едно време в mIRC бях пуснал по-качествени abuse bot-ове... Идра добре го насоли, ама ония беше тъпа селска пръчка, която повтаряше едно и също като стар грамофон...

Link to comment
Share on other sites

IdrA vs CombatEX

 

http://www.justin.tv/eg_idra/b/281719851

 

Chat log-ът от тези игри трябва да се включи в учебниците по Bad Manners :)

Как превключва от играта в уиндоус толкова лесно? На моето пц му трябват около 10 секунди за транзишъна...

Link to comment
Share on other sites

Как превключва от играта в уиндоус толкова лесно? На моето пц му трябват около 10 секунди за транзишъна...

Windowed mode

Link to comment
Share on other sites

Абе, дяца, за 3ти път се повтарям, че явно не четете.Сигурен съм, че протата по млг не играят старкрафт от месец-два, ще го видим след време.Бийте 4 инсейна, (когато същност играете от скоро) и тогава плюйте. @пичага, факт е, че пича е дал хиледарка на играча, който е бил 4 инсейна, факт, е (или поне така изглежда), че взе някъв момък от Португалия в тях за негова сметка да го обучава как да играе или нещо подобно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ да не би да спорите дали онзи момък от клипа е пич или не??? Аз не го гледах клипа - видях че един рошав момък обяснява нещо ама нямах много време да го изслушам цялото ама ако в крайна сметка спорите дали той е пич или не..... WTF !?

Link to comment
Share on other sites

Как превключва от играта в уиндоус толкова лесно? На моето пц му трябват около 10 секунди за транзишъна...
AMD 64 x2 4600, 4GB DDR2 1066, nВдивия 8800 GT (256MB DDR3), Windows7 64b. Тоест сравнително скромна конфигурация. По-малко от секунда ми отнема да премина от StarCraft2 в Windows. Предполагам, че idra е с далеч по-мощна машина, но ми направи впечатление, че и той играе на минимални ефекти.

 

AC_Milan - Fanboy No1

Link to comment
Share on other sites

Иначе аз го линкнах, щото е голям олигофрен, всеки негов клип ми оправя настроението, много смях вкарва..особено като викне бабката

Link to comment
Share on other sites

Абе колко често ви игнорват след игра? И колко често малко преди да излезнат пишат "get cancer" или нещо подобно? (последните 2 пъти дори не съм правил нищо кой знае какво cheeze-ващо като canon rush примерно)

Link to comment
Share on other sites

Ми не. Цялата игра нито дума но хем му спирам ръша хем го отнасям после при това без да правя идиотизми нищо особено даже - малко микро и това е. Верно добър тайминг изкарах но дотам при това даже нищо особено нито да не е разбрал какво съм тръгнал да правя и накрая "get cancer". Айде вчера един така с canon rush го отнесах и ме анатемоса ама 3ма днес - единия с adel (no gas) май му се налях с 4 зелъта на 4тата минута, другия не помня какво правих точно, третия не само ме ръшна ами му върнах жеста.. а са различни хора. Явно нова мода нещо.

 

Runner, а обичаш ли да пуснеш експанд, да тръгнеш да атакуваш на scrap station със лингите и онзи да изкара неясно откъде скрита проба и да ти пусне зад експанда 3 кули :lol: После се натъкна на 1 доста добре позициониран зелът между гейтовете и пак ме плю (щото имаше 10тина линга със скорост аз 1 зелът и кулите до експанда му само) но пък зелъта така го бях наврял че над 2 линга не можеха да го атакуват. И тъкмо беше станал уарпа, оправих гейтовете, още 2 зелъта на hold зад онзи и пича какво нещо избълва :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Никога не ми се е случвало да ми стане експанда и някой да ми пльосне пилон и 2-3 кули зад него. Това е невъзможно според мен, защото почти когато ми става експанда ми става и пула, и веднага ще видя, че прави пилон. Е, ако е пуснал пилона преди това и не съм го скаутнал е почти сигурно, че ръша ще мине, но пък за това е и оврито в неговата база. Ако видя, че пуска форжд веднага пращам 4 проби да ходят натам, дори без да съм видял, че ще прави мизериии, но досега след фордж 100% следват кули, не е имало изключение от правилото. Общо взето напоследък не минават ръшовете, но дори и да не мине е голяма мизерия, защото обикновено пращам повече от 5-6 дрона, а това е мнооого време без да харвят...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...