Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Не, просто в момента най-добрите протоси и зерги са слепи, куци, сакати и малоумни и затова не могат да бият постоянно най-добрите терани. Затова и нърфат темплара в момента, за да може протосите да се концентрират изцяло върху 1 тактика, за да може да задобреят с нея и да се противопоставят с по-постоянни резултати, а не да ми експериментират.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Напротив, точно разнообразието на тактики подпомага победата. Ако с дадена раса можеше да се играе само с една тактика, щеше да е много лесно научаването на контра за нея. Точно заради това и терана е толкова напред в момента. Има най-разнообразни начини за игра с него, за разлика от зерга примерно, където почти нямаш избор, а най-лошото е, че следваш играта на другите раси и се адаптираш спрямо това, което те правят.

Абе да видим, какво ще стане след излизането на експанжъна, предполагам, че много неща ще се променят. Лошото е, че ще чакаме и втори експанжън и тогава нещата тотално ще се променят от сегашния им вид...

Link to comment
Share on other sites

Бабо, нещо да кажеш за резултатите? Викаш, тия двамата пирата по-добре да спират да играят тая игра, а?

Рънъре, защо да спират, като зерг и без това е имба. Както казах, за да паднеш със зерг, трябва да си ебати и некадърникът. Очевидно мороу е полу малоумниик. Ц право се отказа от терана, тъй като на висок левел на игра теран няма какъвто и да било шанс срещу зерг на същото ниво скил.

Та какво да казвам? Според мен всичко е наред. Зергът си копа и печели, освен това и мрънка. Нищо не се е променило. Скоро трябва и да качат кръвта на хлебарката и тогава ще сте свръх щастливи. Колкото до Идра, по-добре да се откаже. Пълната липса на талант и въображение няма да му спечели ни един ГСЛ. Винаги ще е загубеняк. Мороу, който дори не е на нивото на изпълнение на Идра, е 100 пъти по-вдъхновяващ за мен.

 

Идра може да спре да играе играта по всяко време, няма да липсва на никого с разум.

Link to comment
Share on other sites

Много удобно пропусна последните коментари и линка на Сай за топ 10 мастърите... :D Нещо за тях? Но тоя път, моля ти се, без да ми казаваш, колко са некадърни зергите, защото ставаш банален с единствения си довод! Как пък в топ 10 нямаше поне един с различна раса бе?! Може би всички потенциални не некадърници и не малоумници отдавна са разбрали, че с теран се играе много по-лесно?

Link to comment
Share on other sites

Играейки нормално срещу very hard AI - terran (щото нещо bnet-a e в maintenance) ... и паднах. МММ + викинги + 2-3 танка направи общо. Не знам за зергите но на мен мародерите ми се струват прекалено корави.

Link to comment
Share on other sites

IEM World Championship, Day 2

http://www.teamliquid.net/video/streams/ESL_TV

 

Squirtle vs Moon - 1:2

Socke vs Moonglade - 1:2

Sjow vs Fenix - 2:0

 

Sjow vs Socke - 2:0

Fenix vs Moon - 0:2

Squirtle vs Moonglade - 0:2

 

Squirtle vs Fenix - 2:0

Sjow vs Moonglade - 0:2

Socke vs Moon - 0:2

 

Moonglade vs Fenix - 2:0

Moon vs Sjow - 2:1

Socke vs Squirtle - 2:0

 

Sjow vs Squirtle - 0:2

Socke vs Fenix - 2:0

Moonglade vs Moon - 0:2

 

С победата си срещу Fenix Socke се изравнява по точки и мачове със Squirtle и Sjow! Ще има още мачове! Каква поредна SC2 драма! :)

 

Squirtle > Socke

Sjow > Squirtle

Socke > Sjow

 

Лудница! Все още не е ясно кой ще се присъедини към Moon и Мoonglade!

 

Socke > Squirtle

Sjow > Socke

Squirtle > Sjow

 

EPIC! Трети рунд!

 

Socke > Squirtle --------- Best PvP ever!

Sjow > Socke

Squirtle > Sjow

 

Tiebreak Round 44444444

 

Squirtle > Socke

Squirtle > Sjow

 

Squirtle се класира за четвъртфиналите! IdrA няма да е доволен :)

Link to comment
Share on other sites

Кажете добри канали за гледане на игри с коментар, че аз само ХД и Хъски си знам, ама напоследъл ХД много е занемарил работата нещо...

Link to comment
Share on other sites

Кажете добри канали за гледане на игри с коментар, че аз само ХД и Хъски си знам, ама напоследъл ХД много е занемарил работата нещо...

:wub: PsyStarcraft :love

 

Напоследък обаче много боледува (или го мързи), затова:

 

AskJoshy

Link to comment
Share on other sites

Дай линк, нещо не мога да го намеря.

 

btw, ако искате добра загрявка - пробвайте да изиграете една-две игри на StarCraft1 в battle.net :) После сами ще се учудвате на микрото си :D

Link to comment
Share on other sites

Дай линк, нещо не мога да го намеря.

 

btw, ако искате добра загрявка - пробвайте да изиграете една-две игри на StarCraft1 в battle.net :) После сами ще се учудвате на микрото си :D

 

 

Скоро пусках battlenet единицата и си припомних, че да построиш 2 казарми една до друга без да си запушиш scv-то е свързано с много късмет, АПМ и скил :Д

Link to comment
Share on other sites

Не знам що за чудовище е бил Moon в WC3, но щом в SC2 прави такива чудеса след само няколко месеца игра, направо ме е яд, че не съм следил WC3 сцената :)

 

Moon vs Squirtle - 3:2

 

На "скучната" според Близард карта Шакурас Moon демонстрира, че и зергите могат да налагат постоянен натиск с дропове. Ще дам линк към VOD, когато се появи, струда си да се види.

Link to comment
Share on other sites

Moonglade vs ACE - 0:3

 

Този ACE е нечовек. В момента е 13:0 (7:0 срещу зерги). Утре ще видим дали Moon може да сложи край на серията му.

Аз съм почти сигурен, че Муун ще го отнесе. Микрото на петата раса (да сте учкали, ако не знаете за какво говоря) е най-доброто микро на света. Ейс от друга страна, има доста нестандартни билдове и тайминги, но все пак разчита не е макро протос като Хък. Точно това ме навежда на мисълта, че Ейс ще си намери майстора.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...