Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

да сте учкали, ако не знаете за какво говоря

 

А за останалите има google :lol:

 

 

Току-що омазах зерг по същия начин по който мен ме омазваха - преди 10тата минута и се чуствах абсолютно безпомощно. Тръгва зерга да се експандва, сложил 2 кули, аз пък хронобууствам 2 имортала и warp tech-a. Вадя междувременно 3 зелъта и 2 сентрита, пуснах 1 проба да прави пилони и човека направи някакви жаби но късно - warp-нах си още 6 стокъра и 1 зелът и по описанието на "баба" че зергите не правят армия освен ако не се почустват застрашени - и той така - като видя пилоните тогава се сетих да прави зерглинги ама иди справи се с 2 имортала, 6 стокъра и 4 зелъта само със зерглинги де ... а кулите загинаха по-бързо отколкото успя да каже дзак :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Аз съм почти сигурен, че Муун ще го отнесе.

За малко.

 

ACE vs Moon - 3:2

 

Крайно класиране:

1. ACE - 13 000 $

2. Moon - 6 500 $

3. Squirtle - 4 000 $

4. Moonglade - 2 500 $

 

В последния сет ACE отвори с фордж, нексус, гейтуей; Moon скаутна и тръгна за bling bust, но не му се получи. След това ACE бързо текна до колос + 4 гейт и с колос/мас стокър прегази хидра/коруптор композицията на Moon.

 

Началото го изпуснах и сега чета из ТЛ, че всичко е можело да приключи много по-рано - във втория сет Moon е опитал найдъс, но публиката е изревала и ACE се е усетил какво става. Много жалко, ако наистина е станало така.

Link to comment
Share on other sites

Strelok -а е хванал влака в последната секунда - браво на него. И то срещу Селект. Друг за който много се радвам e NightЕnD - братът румънец, който демонстрира изключителна игра и manner. /Няма скоро да забравя как красиво стормира Мороу в 5-я решаващ сет :) /

Но като гледам бракета в момента, всичко различно от тотална доминация на корейската школа, ще ме изненада напълно. Даже и натурализирани корейци :) като Джинро, Хък - ще доминират.

 

И като изключим тераните, най-на сърце са ми двата тоса Зий и Найт.

 

TSL_SmallBracket.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да, определено ще е титаничен сблъсък, с може би най-голям потенциал. Друг който ще ми е много интересен е Нестий и Гуди. Гуди има един някак кротък стил, който много ми допада - там също се надявам да е интересно. Но много кореец, много нещо...

 

А Зий какъв жребий извади... особено тези които не са го чували, 100% ще го оценят като потенциално най-слабия двубой.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха друго си е да се подиграеш направо с някой и той през цялото време докато яде бой като за световно да ти пише че си бил n00b :lol:

 

Примерно срещу теран да играя с 3 кули на входа, 2 зелъта и МНОГО феникси. Изтребих му поне 4 танка, една камара работници и не знам вече какво накрая за да свърши играта по-бързо направих chargelot-и + high templar-и... оказа се руснак и взе да ме псува на руски в чата... бронз, какво да го правиш

Link to comment
Share on other sites

Къде го дават това?

Има време, ще играят на третия ден от TSL3 - май се пада 21.03.

 

Светлия е постнал бракета по-горе. Има и други интересни мачове. Като например freakin NADA vs freakin TLO :)

Link to comment
Share on other sites

Има време, ще играят на третия ден от TSL3 - май се пада 21.03.

 

Светлия е постнал бракета по-горе. Има и други интересни мачове. Като например freakin NADA vs freakin TLO :)

Като говорм за уникалност, гледахте ли Лин срещу Енснер. Мисля, че Лин има най-практичното микро евър.

Link to comment
Share on other sites

Да спечелиш игра срещу протос - Бива, бива!

 

Да спечелиш игра срещу протос с лоши маниери - Кастофони, мастофони, тонколони, монколони, геръп фууу!

 

Да спечелиш игра срещу протос с лоши маниери, след като ти е осакатил икономиката с ято шибани феникси - Ох, на батко келешчето, как така изпусна играта, да ти го (censored)!

 

Да спечелиш игра срещу протос с лоши маниери, след като ти е осакатил икономиката с ято шибани феникси, използвайки куул композиция като мас кралици/роуч - PRICELESSSSSSSS!

 

Доволен съм от живота! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да спечелиш игра срещу протос - Бива, бива!

 

Да спечелиш игра срещу протос с лоши маниери - Кастофони, мастофони, тонколони, монколони, геръп фууу!

 

Да спечелиш игра срещу протос с лоши маниери, след като ти е осакатил икономиката с ято шибани феникси - Ох, на батко келешчето, как така изпусна играта, да ти го (censored)!

 

Да спечелиш игра срещу протос с лоши маниери, след като ти е осакатил икономиката с ято шибани феникси, използвайки куул композиция като мас кралици/роуч - PRICELESSSSSSSS!

 

Доволен съм от живота! :laughing:

Да спечелиш игра срещу зерг - Том Круз

Link to comment
Share on other sites

Да спечелиш игра срещу протос - Бива, бива!

 

Да спечелиш игра срещу протос с лоши маниери - Кастофони, мастофони, тонколони, монколони, геръп фууу!

 

Да спечелиш игра срещу протос с лоши маниери, след като ти е осакатил икономиката с ято шибани феникси - Ох, на батко келешчето, как така изпусна играта, да ти го (censored)!

 

Да спечелиш игра срещу протос с лоши маниери, след като ти е осакатил икономиката с ято шибани феникси, използвайки куул композиция като мас кралици/роуч - PRICELESSSSSSSS!

 

Доволен съм от живота! :laughing:

chat log!

Link to comment
Share on other sites

Много добра игра, обаче не ти ли прави впечатление, колко време зерга беше с една база повече и то златна, колко добре игра и как въпреки всичко изгуби? Не искам да задълбавам в анализи, но ако ситуацията беше обратната - зерга на 2 бази, а терана на 3, нямаше дори да има какво да се коментира...

 

Втората игра - също супер късмет. Ако не го беше успял да вкара спийдлингите докато си мести сградите, крайния резултат щеше да е същия.

 

Третата игра - нямам думи. Ето типичен пример за неуспешен банелинг бъст. Праща те в девета глуха просто и ако не разчиташ на луд късмет, можеш направо да лефтваш... Честно казано, края ме изненада много, но ако беше разпънал сийджовете, играта щеше да се реши в полза на терана. Общо взето пак чист късмет!

Link to comment
Share on other sites

Много добра игра, обаче не ти ли прави впечатление, колко време зерга беше с една база повече и то златна, колко добре игра и как въпреки всичко изгуби? Не искам да задълбавам в анализи, но ако ситуацията беше обратната - зерга на 2 бази, а терана на 3, нямаше дори да има какво да се коментира...

 

Втората игра - също супер късмет. Ако не го беше успял да вкара спийдлингите докато си мести сградите, крайния резултат щеше да е същия.

 

Третата игра - нямам думи. Ето типичен пример за неуспешен банелинг бъст. Праща те в девета глуха просто и ако не разчиташ на луд късмет, можеш направо да лефтваш... Честно казано, края ме изненада много, но ако беше разпънал сийджовете, играта щеше да се реши в полза на терана. Общо взето пак чист късмет!

Да

Link to comment
Share on other sites

За следните две компилации може да се каже само едно нещо: OMG!

 

http://www.youtube.com/watch?v=QuD9hHHKxMc

 

http://www.youtube.com/watch?v=K2gYstQHJ2k

 

Отново: OMG!

 

:)

 

------------------------------------------------------------------------

 

HOLY SHITFUCK ON A STICK!!!

 

Link to comment
Share on other sites

"this map is such a free win for toss"

/close position shattered temple

12 minutes: 57 drones. За първите 8 минути направи 2 спайна и 4 лингчета, пльосна и един роуч уорън, но не го използва. Започна да прави чак като атакувах с 8 сентрита и 4-5-6 зелъта. "И като ми се откри..." Някои хора са толкова алчни, че напрао не знам. Ами ако му влезна с 4ВГ ръш не знам какво ще стане. Кефят ме такива.

 

http://www.bitsperbeat.com/sc2/?action=signup for da lulz

Link to comment
Share on other sites

Много удобно пропусна последните коментари и линка на Сай за топ 10 мастърите... :D Нещо за тях? Но тоя път, моля ти се, без да ми казаваш, колко са некадърни зергите, защото ставаш банален с единствения си довод! Как пък в топ 10 нямаше поне един с различна раса бе?! Може би всички потенциални не некадърници и не малоумници отдавна са разбрали, че с теран се играе много по-лесно?

Първо на първо, това не е ситуацията изобщо, а просто измислена картинка, скалъпена от някакъв недъгав гийк. Всеки може да погледне и да види, че има 5 протоса, 4 терана и 1 зерг.

 

Другото което е, ладърът почти няма значение. За бога, четирима от пичовете в топ 10 са неизвестни прошляци. Нека да разгледаме турнирите. Зергът има точно такава успеваемост в момента, каквато и теран. Колкото до това:

'Но тоя път, моля ти се, без да ми казаваш, колко са некадърни зергите, защото ставаш банален с единствения си довод!'

Да загубиш игра със зерг срещу теран е все едно да бъдеш убит от гумено пате. Демек трябва да си бая олигофрен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...