Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Уффффф пичове още живеете в 1998г. забравете тва прощо Diablo бре

земете играите нещо друго има 100 пати по яки RPG-тa и MMORPG-та

от тази класика.Да признавам че и аз едно време зарибявах кат луд

ама ся такива игри играя че просто кат видя Diablo и ми става смешно

особено ако видя някои малки деча да трагнат да се лъват за тва и

онова :D :D земете играите несто свястно дето секи пат е различно а ако не

знаете такива сте ви дам пример.

 

PristonTale-MMORPG(незнам за сега амакат го играх беше безплатно)

Conqer-MMORPG

LineAge 2-MMORPG(има сервар на ma3x)

Monster & Me-MMORPG

FairyTale-MMORPG(много е зарибена купувашапани хващас зивотни и ги тринираш да стават яки да правят маги т.н.)

UltimaOnline-MMORPG(наи-яката масивна играя правена някога има 74 или 84 скилчета не сам сигорен като почнете от копане на iron до правене на lether брони и брони от драконови лушпи играта прощо е :wir :wir :wir :wir.

BiosFear-MMORPG(и за тази не сам сигорен дали още е безплатно)

 

И супер много други които не ми се пишят.

Link to comment
Share on other sites

Уффффф пичове още живеете в 1998г. забравете тва прощо Diablo бре

земете играите нещо друго има 100 пати по яки RPG-тa и MMORPG-та

от тази класика.Да признавам че и аз едно време зарибявах кат луд

ама ся такива игри играя че просто кат видя Diablo и ми става смешно

особено ако видя някои малки деча да трагнат да се лъват за тва и

онова :D  :D земете играите несто свястно дето секи пат е различно а ако не

знаете такива сте ви дам пример.

 

PristonTale-MMORPG(незнам за сега амакат го играх беше безплатно)

Conqer-MMORPG

LineAge 2-MMORPG(има сервар на ma3x)

Monster & Me-MMORPG

FairyTale-MMORPG(много е зарибена купувашапани хващас зивотни и ги тринираш да стават яки да правят маги т.н.)

UltimaOnline-MMORPG(наи-яката масивна играя правена някога има 74 или 84 скилчета не сам сигорен като почнете от копане на iron до правене на lether брони и брони от драконови лушпи играта прощо е :wir  :wir  :wir  :wir.

BiosFear-MMORPG(и за тази не сам сигорен дали още е безплатно)

 

И супер много други които не ми се пишят.

 

 

Uvi, taka e... Az igrah okolo 2 meseca i mi pisna, ne razbiram (mozhe bi az sym zadrysten...) kakvo tolkova ima da mu se igrae oste... S risk da me ubijat s kamyni - Diablo 1/2/LoD - :sick

Link to comment
Share on other sites

Uvi, taka e... Az igrah okolo 2 meseca i mi pisna, ne razbiram (mozhe bi az sym zadrysten...) kakvo tolkova ima da mu se igrae oste... S risk da me ubijat s kamyni - Diablo 1/2/LoD -  :sick

 

Спооокооо пич супер си,не си задрастен дазе си и супер умен

стом ушещас ква тапа игра е тва ти си мои човек. :P ;)

Link to comment
Share on other sites

Уффффф пичове още живеете в 1998г. забравете тва прощо Diablo бре

земете играите нещо друго има 100 пати по яки RPG-тa и MMORPG-та

от тази класика.Да признавам че и аз едно време зарибявах кат луд

ама ся такива игри играя че просто кат видя Diablo и ми става смешно

особено ако видя някои малки деча да трагнат да се лъват за тва и

онова :D  :D земете играите несто свястно дето секи пат е различно а ако не

знаете такива сте ви дам пример.

 

PristonTale-MMORPG(незнам за сега амакат го играх беше безплатно)

Conqer-MMORPG

LineAge 2-MMORPG(има сервар на ma3x)

Monster & Me-MMORPG

FairyTale-MMORPG(много е зарибена купувашапани хващас зивотни и ги тринираш да стават яки да правят маги т.н.)

UltimaOnline-MMORPG(наи-яката масивна играя правена някога има 74 или 84 скилчета не сам сигорен като почнете от копане на iron до правене на lether брони и брони от драконови лушпи играта прощо е :wir  :wir  :wir  :wir.

BiosFear-MMORPG(и за тази не сам сигорен дали още е безплатно)

 

И супер много други които не ми се пишят.

Радвам се ,че ти е писнало , щото и на мен. Диаблото не е лошо, ама е безмислено.Вече по залите почти няма хора ,които да играят Диабло , повечето се зарибяват по Mu Online;WoW Open Beta;Lineage 2 и т.н. Диаблото си е класика в жанра , след него се появиха много игри ,който се опитват да прекопират някои неща ,но все с неуспех.Диаблото си беше хитова игра още с първата си част.По горе си изброим само MMORPG и има разлика между тях и RPG. RPG-то не е масова игра , затова и могат да се правят игри (на диаблото имам в предвид) за 8 човека максимум.Ерата на диабло залязва ,а сведения за трета част няма. Явно и близард се насочват към т.нар. MMORPG с новата си игра WoW.

Link to comment
Share on other sites

Диаблото си остава най-доброто хак и слаш рпг евър !

Нито мУ онлайн , нито лайнидж нито другите могат да го минат.

 

Absolutno si prav.

Link to comment
Share on other sites

Диаблото Е и ЩЕ БЪДЕ наи-доброто!

Вярно след време умръзва(особено като се "набохаш" със сумати яки итеме), но не можете да кажете че не сте му отделили доста време, и че не Ви е харесало. Аз все още го играя, вярно по-малко, но друго не играя общо взето.

И не е вярно, че не се играе в залите, играе се...

Никви МУта, ВОВ-ове, Линеаги и тем подобни не могат да му се качат дори на пръсчето

Наското врътнах Диабло 1 пак :wub: !

Както се казва - класика!

Диаболика :devil

----

edit:btw очаквам скоро(въобще не изглежда да е скоро де ама карай) ресет-а на ладер-а за да участвам в 99 левел надпреварата :punk

Link to comment
Share on other sites

abe hora aide pomagaite! install-nah DIABLO 2,posle Diablo II:Lord Of Destruction sled tva patch-nah do versiq 1.09d.do tuk dobre!drapnah loader.ba4ka!i tva dobre!!!drapnah i BNetEditor.ama eto tuk idva problema!davam mu da add-ne nov sarvar.za da cakam v evrocom.pi6a si ime,pi6a adres PLAY.EVROCOM.NET ama kato pusna igrata i ne6te da mi go pokaje te toz sarvar.probvah da modify-na nqkoi drug i pak ne stava!!! aide pls pomo6t!!! blagodarq predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

abe hora aide pomagaite! install-nah DIABLO 2,posle Diablo II:Lord Of Destruction sled tva patch-nah do versiq 1.09d.do tuk dobre!drapnah loader.ba4ka!i tva dobre!!!drapnah i BNetEditor.ama eto tuk idva problema!davam mu da add-ne nov sarvar.za da cakam v evrocom.pi6a si ime,pi6a adres PLAY.EVROCOM.NET ama kato pusna igrata i ne6te da mi go pokaje te toz sarvar.probvah da modify-na nqkoi drug i pak ne stava!!! aide pls pomo6t!!! blagodarq predvaritelno!

Ка'т добавиш сървара даваш ли SAVE ,защото много хора го забравят.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Извинявайте че се намесвам, но много ми трябва CDKey за Diablo2 (Battlenet)!Самнявам се, че някой ще си го даде. Но все пак ако някой реши ще съм му много благодарен ако ми го прати на alex_hit1988@abv.bg! Мерси предварително!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hora nqkoi znae li kak se dupi items

tyka iam nekuf d2hackit po4ti go podkarah i daje za malko da stane

mislq che oburkah tova che az poso4ih za trade a ne te mene kakto e v readmeto

ina4e ako nqkoi ima experience s dupinga neka spodeli s nas ili prati edno pm

she sum my mnogo blagodaren :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...