Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply
Da, ama kato natisna na onova deto mi dade da go svalq(batlenet editor) mi iska da mu zadam sarvari. A kato pusnah igrata pak mi dava greshka.

Kajete kakvo da pravq pls.

Колко по подробно да напиша?! :confused Registry Fail ти тряя не батъл.нет едитор :angry: . После си праиш акаунт и играеш в БГ сървари... :inqn

Link to comment
Share on other sites

Акаунт не се прави от играта , а от сайта , за това ти дадох директен линк... ЕТО ТУК после даваш и батъл.нет акаунт , след това влизаш и променяш сървара на хеадоф... :music

EDIT: Acc: R_A_M_B_O Password:rambo

:woot

Link to comment
Share on other sites

Sorry ama ne stava. Sega da zapo4nem ot na4alo.

Ima acount na headoff.-hakerabg

Kade triabva da dam battlenet acount i da promenq da pishe headoff.

Are molq ne se nervi, ama nestava.

Ne sam napisal originalen cd-key. Moje tva da e pri4inata.

Mersi predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

1-во влез с тоя акаунт дето ти направих.

2-ро като влезеш в диабло 2 под Battle.net има едно DATA.BG, цъкаш на него и после намираш и даваш на Headoff (тия сървари ще ги има , ако си качил рег фаила ;) )

3-то играеш

П.П. Като си направиш акаунт после ти предлага да влезеш в профила или да направиш батълнет акаунт като пак трябва да му зададеш име ;)

Link to comment
Share on other sites

Hi! Iskam da te pitam dali moga da igraq ednovremenno v bg sarvari i v defaultskite na diablo. Imam originalen cd key.

Link to comment
Share on other sites

Ako si pusnal rega ot gamebg.net nqma da gi ima.. Ima6e 1 programka deto si gi opravq6e ama nemoga se setq kak be6e. Ina4e reinstall diabloto i posle s battle net editor ot bg site-a na dadeniq server si adva6 tam i posle zaduljitelno Save i 6a si gi ima U.S West U.S. East Europe Asia ;)

Link to comment
Share on other sites

Q obqsni po-podrobno pls. Kak moga da igraq primerno Europe i da si prehvarlq geroq ot headoff na europe.

Mersi predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

Q obqsni po-podrobno pls. Kak moga da igraq primerno Europe i da si prehvarlq geroq ot headoff na europe.

Mersi predvaritelno!

Nemoje se prefurli , se edno da zeme6 character na sp napraen s jamella i posle da go sloi6 v bnet... W koito realm si naprai6 hero samo w nego(realma) i samo s nego(hero-to) 6te igrae6 ;) kat si ka4i6 diabloto i si puska6 diablo 2 battle.net editora i s "add" slaga6 headoff-a (info za servera 6te nameri6 na www.headoff.com) i posle daa6 save B)

Link to comment
Share on other sites

Nqkoj moje li da mi obasni kade se pishe originalniq cd key za da moga da igraq v evropa. I kajete kak moga da dobavq hem Europe, Usa west,..... hem headoff.

Mersi predvaritelno!

cd key-а като качваш играта , има и цд кей чейнджер... с батълнет едитор се слагат сървари

Link to comment
Share on other sites

na4i preinstalira6 igrata i pi6e6 CD-key -q ili si svalq6 ot nqkade CD-key Changer za diablo.

da moje6 da dobavi6 i USA i Europe i Headoff. eto LINK kum programata.

Sled kato ve4e si preinstaliral diabloto i si vavel originalniq CD-key startira6 editora ot koqto i da e papka, dava6 ad new gateway i vavejda6 dannite na server-a v kojto iska6 da vliza6. Ako ne6to ne e qsno pi6i mi PM :)) dano sum ti pomognal

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...