Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Абе четох , ама пак не моа да настроя диаблото за игра в батъл нет.Има некви .mpq файлове.Кво треа да ги прая?

Man tiq .mpq failove nqma da ti napravaqt igrata da varvi po dobre potarsi i e nameri nqkade ot originalni diskove si e insstalirai ina4e drugite SUX. I ako iska6 da play v battle.net ne trqbva da slaja6 nikakvi crack-ove po igrata

Link to comment
Share on other sites

Ами ще е хубаво първо да погледнеш в долният ляв ъгъл коя е версията която ти ползваш.. И тогава ги изреждаш (ако ти е 1.07 .. слагаш 1.08 след това 1.09 .... 1.10)-(мисля че ставаше и направо като сложиш 1.10).. Та да разасня малко.. Има лоадър за батъл нет... Със оригинални и признати от Близард си-ди-кейове.. Аз ползвам този лоадър.. Но преди 1-на година.. Имаше 30 си-ди-кейа... Явно нова година - нов късмет.. Близард са се ядосали и от 100 си-ди-кейа (ако си купиш лоадъра имаш 100) останаха 12 :cry ... Е все се намира място.. Технологията е такава ,че ако аз не ползвам си-ди-кейа той е свободен друг да го ползва.. Въпрос на време и постояннство е да си намериш си-ди-кей.. По-лесно е сутринта или на обяд.. Ако някой иска мога да дам линк... И за крайно нуждаещите се мога и итеми да дам :punk все пак е лесно да си играеш от вас :music

Link to comment
Share on other sites

Ами ще е хубаво първо да погледнеш в долният ляв ъгъл коя е версията която ти ползваш.. И тогава ги изреждаш (ако ти е 1.07 .. слагаш 1.08 след това 1.09 .... 1.10)-(мисля че ставаше и направо като сложиш 1.10).. Та да разасня малко.. Има лоадър за батъл нет... Със оригинални и признати от Близард си-ди-кейове.. Аз ползвам този лоадър.. Но преди 1-на година.. Имаше 30 си-ди-кейа... Явно нова година - нов кКсмет.. Близард са се ядосали и от 100 си-ди-кейа (ако си купиш лоадъра имаш 100) останаха 12  :cry  ... Е все се намира място.. Технологията е такава ,че ако аз не ползвам си-ди-кейа той е свободен друг да го ползва.. Въпрос на време и постояннство е да си намериш си-ди-кей.. По-лесно е сутринта или на обяд.. Ако някой иска мога да дам линк... И за крайно нуждаещите се мога и итеми да дам  :punk  все пак е лесно да си играеш от вас  :music

 

Iska da kaje da sloji6 1.10 :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm ne znam to4no kakvo ne mojesh da napraish no da po4nem s tva koeto se iska.

 

Taka Diablo 1 ako e to e edin disk samo go isntalirash i go crackvash to e edin disk.

Mejdu drugoto ti trqbva zadaljitelno daemon tools da montirash image-a na diska

 

Diablo II - po princip im i expansion Lord of Destruction.

Ako si svalil samo diablo II montirash purvo install diska instalirash q na single player i shte ti iska samo toia disk. ako dadesh multi shte ti iska i play diska da slojish. ako dadesh full i cinematics :))))))). vednuj instalirana moje da q crack-nesh (na install diska ima crack game.exe) ili da q update-nesh do nqkoq versiq tam i posle da q crack-nesh no shte ti trqbva drug crack.

ako iskash expansion-a da dobavish ne trqbva da e cracknata da znaesh.

zna4i purvo instalvash na single, posle davash upgrade to expansion i shte ti iska i play diska. posle veche mojesh da q crack-nesh s cracka ot diska na expansion ili da q update-nesh pak i da tursish drug crack. ako si slagash expansion po huu si zemi crack ot tuka www.blizzhackers.com - tuk ima d2loader koito ti vurshi rabota ako ne se opravish s loadera pishi mi na e-mail-a shte ti go pratq

 

kokal_2k@yahoo.com

 

i uspeh :)

Link to comment
Share on other sites

ne imam predvit za nqkoi sait ot kadeto da vzema cd-kay

В прочем има cd-key-йове които стават за battle-net по сайтовете но от давна са заети от някви маниаци които не излизат от него.Аз бях намерил един но някав пич просто по което и време да се опитам да влезна се бе6е ватре :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

Когато Mount-на Instal диска на Диабло 2 с Deamon Tools и Антивируската ми се вклучва и казва,че в диска има вирус - Backdoor.Trojan ... ако я инсталирам,ще хвана вирус нали ?  :blink:  :wacko:  :confused  :cry

 

Не мога да се справя с инсталацията на Диабло 2:

Свалих го от Warez-а, имам крак "No disk", но продължава да ми иска диск.

Би ли ми описал по-подробно как да го инсталирам?

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се справя с инсталацията на Диабло 2:

Свалих го от Warez-а, имам крак "No disk", но продължава да ми иска диск.

Би ли ми описал по-подробно как да го инсталирам?

Благодаря.

 

И при мен е така, затова казвайте!

Link to comment
Share on other sites

Уффффф пичове още живеете в 1998г. забравете тва прощо Diablo бре

земете играите нещо друго има 100 пати по яки RPG-тa и MMORPG-та

от тази класика.Да признавам че и аз едно време зарибявах кат луд

ама ся такива игри играя че просто кат видя Diablo и ми става смешно

особено ако видя някои малки деча да трагнат да се лъват за тва и

онова :D  :D земете играите несто свястно дето секи пат е различно а ако не

знаете такива сте ви дам пример.

 

PristonTale-MMORPG(незнам за сега амакат го играх беше безплатно)

Conqer-MMORPG

LineAge 2-MMORPG(има сервар на ma3x)

Monster & Me-MMORPG

FairyTale-MMORPG(много е зарибена купувашапани хващас зивотни и ги тринираш да стават яки да правят маги т.н.)

UltimaOnline-MMORPG(наи-яката масивна играя правена някога има 74 или 84 скилчета не сам сигорен като почнете от копане на iron до правене на lether брони и брони от драконови лушпи играта прощо е :wir  :wir  :wir  :wir.

BiosFear-MMORPG(и за тази не сам сигорен дали още е безплатно)

 

И супер много други които не ми се пишят.

Namerih Igrata Ultima Online.Instalirah e,i posle neshto nemoga da se spravqa.Kagi mi molqa te kak stava po natatak zashtoto mnogo me zaribi.

Link to comment
Share on other sites

Iskam samo da kaja 4e ako iskate da igraete v battle.net ne trqbva nikvi krack-ove da se slagat po igrata trqbva da se igrae s disk ili ot image

 

Dobre de az sym s Daemon Tools i s ISO fail upgrade-nal sym q do versiq 1.10 i mi izpisva saob6tenie:

 

Please make sure your DiabloII Expansion Disk is in your CD-ROM Drive, then click on "Retry"...

 

Malko po-podrobno da razqsni nqkoi kakvo da napravq za da djitkam v Battle.net? :confused

Link to comment
Share on other sites

Dobre de az sym s Daemon Tools i s ISO fail upgrade-nal sym q do versiq 1.10 i mi izpisva saob6tenie:

 

Please make sure your DiabloII Expansion Disk is in your CD-ROM Drive, then click on "Retry"...

 

Malko po-podrobno da razqsni nqkoi kakvo da napravq za da djitkam v Battle.net?  :confused

 

Значи помагам ти!

1.Инсталираш диабло 2

2.Слагаш или с виртуално пускаш еxpansion set-там има upgrade to D2Lord of distructions->натискаш и си пишеш кода за инсталцаия. След като ъпгрейднеш, слагаш пач 1.10 и после крака и рег файла за БГ Сървари. Това е, ако нещо не си разбрал, питай!

Link to comment
Share on other sites

Значи помагам ти!

1.Инсталираш диабло 2

2.Слагаш или с виртуално пускаш еxpansion set-там има upgrade to D2Lord of distructions->натискаш и си пишеш кода за инсталцаия. След като ъпгрейднеш, слагаш пач 1.10 и после крака и рег файла за БГ Сървари. Това е, ако нещо не си разбрал, питай!

 

Dobre de az sym stignal do "slaga6 pa4 1.10 i posle kraka..."

ama toq reg fail za BG syrvari ot de da go zema ?

I 6e mi pomogne li toi da djitkam v Battle.net ?

Link to comment
Share on other sites

Dobre de az sym stignal do "slaga6 pa4 1.10 i posle kraka..."

ama toq reg fail za BG syrvari ot de da go zema ?

I 6e mi pomogne li toi da djitkam v Battle.net ?

 

Тоя файл е за да можеш да цъкаш в Headoff,Databg,optilan!

A иначе някъде нагоре в темата трябва да има линк, но, ако се затрудниш да го кача!

 

Ето линк! http://warez.ru:8080/FTP/Pictures/Na.Golqmhaker/ там където пише diablo2..... Бързо го сваляй, че е в картники и даго трия!

Link to comment
Share on other sites

Уффффф пичове още живеете в 1998г. забравете тва прощо Diablo бре

земете играите нещо друго има 100 пати по яки RPG-тa и MMORPG-та

от тази класика.Да признавам че и аз едно време зарибявах кат луд

ама ся такива игри играя че просто кат видя Diablo и ми става смешно

особено ако видя някои малки деча да трагнат да се лъват за тва и

онова :D  :D земете играите несто свястно дето секи пат е различно а ако не

знаете такива сте ви дам пример.

 

PristonTale-MMORPG(незнам за сега амакат го играх беше безплатно)

Conqer-MMORPG

LineAge 2-MMORPG(има сервар на ma3x)

Monster & Me-MMORPG

FairyTale-MMORPG(много е зарибена купувашапани хващас зивотни и ги тринираш да стават яки да правят маги т.н.)

UltimaOnline-MMORPG(наи-яката масивна играя правена някога има 74 или 84 скилчета не сам сигорен като почнете от копане на iron до правене на lether брони и брони от драконови лушпи играта прощо е :wir  :wir  :wir  :wir.

BiosFear-MMORPG(и за тази не сам сигорен дали още е безплатно)

 

И супер много други които не ми се пишят.

Abe Ptiqatel Kagi ot kade da si drapna Serien nomer za UltimaOnline.

Instalirah e i mai mi se stori mnogo zdrava.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...