Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

az uspiah da si instaliram d2 1.10 no kato vlezna v evrokomskite sarvari niama nikoi!kakvo da napravia?ima li niakakvo re6enie da si igraia diablo ot vka6ti ili ne?molia vi kajete mi sarvari v koito moga da igraia diablo bez da imam originalen cd-key.za battelnet na evrokom vi kazah:(vlizam,no niama igra v koiato da vlezna,posle vlizam v 4ata i pi6a,no niama koi da me 4ue:(kakvo da napravia?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply
Dobre de az sym s Daemon Tools i s ISO fail upgrade-nal sym q do versiq 1.10 i mi izpisva saob6tenie:

 

Please make sure your DiabloII Expansion Disk is in your CD-ROM Drive, then click on "Retry"...

 

Malko po-podrobno da razqsni nqkoi kakvo da napravq za da djitkam v Battle.net?  :confused

znaa4i man tva

 

Please make sure your DiabloII Expansion Disk is in your CD-ROM Drive, then click on "Retry"...

 

go izpisva kogato updatne6 igrata do 1.10 i ne ti e originalna hmm togava ako ima nqkav crack kam neq go slaga6 i bi trqbvalo da se opravi ama ne sam mnogo sure dali togava 6te moje6 da igrae6 v istinskiq battle.net a za tiq na headoff-a i evrokoma v tqh ne sam igral i nz kak stava

 

E.T nai dobre da ozkopae6 ot nqkade origonalni diksove i da si playka6 bez problemi v battle.net ako ima6 orig. cd-key :)

Link to comment
Share on other sites

ok zna4i i moq problem e kato tozi na 1viq post samo 4e moje li da mi kajete to4no kakvo pravite za da potrugne batleneta.primerno na full li se instalva kuf lod se slag..tva mi trqbva da znam.

 

 

do predi vreme pravih slednoto-instalvam na full sled tova kopiram failovete ot disk EXPANSION vuv papkata na igrata sled tova slagam LODer 1.09d i mi trugva6e no sled okolo 2 meseca mi ispiva 4e moje bi sum nqmal internet i da provera modema i takiva gluposti....

Link to comment
Share on other sites

Ami tova po pincip izliza ot Loadera na D2 [pone pri mene beshe taka] i po to4no kogato se prehvurlqm ot 1 grad na drug i kgato triabva da izlezne film4eto na grada.Togava me izhvurlq ot igrata i mi pishe sustoto kakto i na tebe.Probvai da si smenish Loadera na igrata ;) B)

Link to comment
Share on other sites

Ami tova po pincip izliza ot Loadera na D2 [pone pri mene beshe taka] i po to4no kogato se prehvurlqm ot 1 grad na drug i kgato triabva da izlezne film4eto na grada.Togava me izhvurlq ot igrata i mi pishe sustoto kakto i na tebe.Probvai da si smenish Loadera na igrata  ;)  B)

o.k. ama kak da si smenia loader-a?kakvo 6te re4e tova?

Link to comment
Share on other sites

Инсталираш Диабло 2.След това слагаш експанжъна ЛОД.Посредата на инсталацията на Диабло 2 ще ти иска Play Disk,а след това и Movie DisK ако я инсталираш на фул де. :) .При слагането на експанжъна ЛОД пак така посредата горе долу ще ти иска Play Disk.И накрая след като си сложил всичко ръгаш крака  и пускаш.Като за да я играеш трябва исото на ЛОД да ти е във фантом цд-то или там каквото ползваш.

Znachi napravih stapka po stapka vsicko koeto si kazal za instalasiqata na Diablo 2,samo ako mogesh kagimi ,za craka no disk li govorish i kade da go ragna :confused .

Link to comment
Share on other sites

Ole kato si pomislq 4e i az predi bqh maniak na tazi igra...a sega daje nemoga da e gledam :P ne se habete da tarsete po celi noshti prostotii za tazi igra...ubeden sam 4e sha omryzne i shte se prodadete item'z and nqkoi malak fen na Diablo II.

Stana malko offtopic..ama nqma nishto. ;)

 

A tova deto mi govorish za full version-a ... trqbva da si namerish nqkoi priqtel-poznat koito ima originalnite diskove na Diablo II Lord Of Destruction + Play Disca.

 

Ako ti trqbvat Hack'z moish da mi drasnesh edno pismo na Email-a ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Трябва ми спешно някой да ми обясни за Диабло. Понеже не съм я играл, един човек иска да му я запиша на дискове, обаче как да ги запиша в ISO формата ли или разархивирани. Защото нали трябва и виртуално СД. Не съм работил с такова до сега, защото не ми се е налагало, ама то нали работи с ISO файлове само или се лъжа.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми спешно някой да ми обясни за Диабло. Понеже не съм я играл, един човек иска да му я запиша на дискове, обаче как да ги запиша в ISO формата ли или разархивирани. Защото нали трябва и виртуално СД. Не съм работил с такова до сега, защото не ми се е налагало, ама то нали работи с ISO файлове само или се лъжа.

Би трябвало разархивирани понеже след 1-вия диск ще поиска 2-рия ,а ако е .iso мисля че няма да може да ги прочете. Аз бих ги записал готови за инсталиране .

Link to comment
Share on other sites

Би трябвало разархивирани понеже след 1-вия диск ще поиска 2-рия ,а ако е .iso  мисля че няма да може да ги прочете. Аз бих ги записал готови за инсталиране .

A с виртуалното СД после ще може ли да се работи

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...