Jump to content
BulForum.com

Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold


Botev1912

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Самсунг отново пуснаха 2.2 Froyo по жицата за международната версия. Който иска да пробва, но първо трябва да се ъпдейтне Киес до последната версия.

 

Дали да го пробвам или не... ако нещо се омаже мога ли да го върна обратно на 2.1?

Можеш да върнеш 2.1, макари и да е малко играчка. Има доста писано по въпроса в XDA раздела за Galaxy S.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми го прави този проблем .... при ъпдейт на киес на всеки 15секунди ми дава грешка че е прекъснала нещо мрежата и ме пита дали да продължа с свалянето на ъпдейта ......... ДОСАДНО !!!!!

първият ъпдейт пак беше така сега вторият който правя пак същото ............

Баси малоумната поста трябва да седя като идиот на пц-то да му цъкам бутоните да си сваля ъпдейта .......

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми го прави този проблем .... при ъпдейт на киес на всеки 15секунди ми дава грешка че е прекъснала нещо мрежата и ме пита дали да продължа с свалянето на ъпдейта ......... ДОСАДНО !!!!!

първият ъпдейт пак беше така сега вторият който правя пак същото ............

Баси малоумната поста трябва да седя като идиот на пц-то да му цъкам бутоните да си сваля ъпдейта .......

 

Не си само ти :) И при мен беше така, след като достигна 100% и прецъках още 500 пъти и чаках около час се отказах.

Link to comment
Share on other sites

Самсунг май не са преценили възможностите за натоварване на сървърите си. С тези повече от 5 милиона притежатели на Galaxy S системата им кляка ниско, когато всички започват да ъпгрейдват. Кофти номер.

Link to comment
Share on other sites

Самсунг май не са преценили възможностите за натоварване на сървърите си. С тези повече от 5 милиона притежатели на Galaxy S системата им кляка ниско, когато всички започват да ъпгрейдват. Кофти номер.

 

Te затова са cdn-ите като akamai, amazon и прочее но не знам колко дебело ще им легне в случая :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно, преди малко и моя Киес изсвири, че има нова версия и ъпдейта премина изключително гладко и бързо буквално за две-три минути. Инсталира се версията 1.5.3.10103_100. Обаче все още няма индикации за Froyo.

Link to comment
Share on other sites

Някой няма ли да се похвали с инсталацията на Froyo? Дедото даваше най-много зор пък никакъв не се обажда. При нас още не е текнал по жицата, слуховете са, че ще го пускат на 15-ти.

Link to comment
Share on other sites

CSC: JM1 - това е според Kies най-новата версия. Киес-а го ъпдейтнах ама какво от това. Froyo няма още

Аз съм с froyo. Ама не ми се чакаше вече и бъзикнах регистрите за да взема през kies скандинавския ром.

Това брои ли се ? :-)

Link to comment
Share on other sites

И как е?

Ами след цялото това чакане и надежди ... е разочароващо. Не върви по-бързо (поне видимо, не съм фен на разни бенчмарки), в българския маркет няма обновяванията на гугълските програми. Ама аз трябваше да обновя, понеже фирфмения мейл сървър изисква минимум 2.2 за да работи като хората.

Ако ще бъзикате регистрите внимавайте че едната от двете официални версии няма българска клавиатура. Но пък другата има. Така че : 50 на 50. :)

Link to comment
Share on other sites

Писна ми да чакам тоя пуст официален ъпдейт ... и за тва си смених регистрите на киес и си го ъпдейтнах до 2.2 ....Впечатлението ми е че отначалото телефона е много лагав но се оптимизир след няколко рестарта ...Сложих му lagfix-a да го пробваме защото тогава ставал уникално,брутално бърз ... но уви при мен неще да захапе руута....има и още нещо което ми направи впечатление показва ми че имам 65% от батерията а в същност на индикацията ми показва с една черта по малко( все едно е паднала на 89%).

Link to comment
Share on other sites

Ами след цялото това чакане и надежди ... е разочароващо. Не върви по-бързо (поне видимо, не съм фен на разни бенчмарки), в българския маркет няма обновяванията на гугълските програми. Ама аз трябваше да обновя, понеже фирфмения мейл сървър изисква минимум 2.2 за да работи като хората.

Ако ще бъзикате регистрите внимавайте че едната от двете официални версии няма българска клавиатура. Но пък другата има. Така че : 50 на 50. :)

 

Има оригинална клавиатура с български??? Аз инсталирах някаква от маркета за да мога да пиша на кирилица... Ако има стандартно как се пуска?

 

За видимо по-бързото не можах да разбера. Къде ти е бавно? Защото аз след като качих онзи OCLF проблема с call log-a се оправи.

Link to comment
Share on other sites

Писна ми да чакам тоя пуст официален ъпдейт ... и за тва си смених регистрите на киес и си го ъпдейтнах до 2.2 ....Впечатлението ми е че отначалото телефона е много лагав но се оптимизир след няколко рестарта ...Сложих му lagfix-a да го пробваме защото тогава ставал уникално,брутално бърз ... но уви при мен неще да захапе руута....има и още нещо което ми направи впечатление показва ми че имам 65% от батерията а в същност на индикацията ми показва с една черта по малко( все едно е паднала на 89%).

 

Напълно нормално е след промяна на версията да изчезне руут. После възстановяването също е възможно да не сработи. Ще го оправят, но трябва да изчакаш малко.

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам ама тва 2.2 ме вбесява или си въобразявам или ми е много бавен ........ до такава степен ме вбеси че си ударих формат на телефона да видя да не го спъва някой апп случайно ... но пак така ......

2.1 фъркаше ......а тва направо ме върна при Symbian ..........

Link to comment
Share on other sites

Я кажи при 2.2 dialer-a оправили ли са Т9 търсенето да не търси само по първо име ами и по второ? И хора които си набирал да ги предлага най-отгоре на списъка после по азбучен ред?

Link to comment
Share on other sites

Я кажи при 2.2 dialer-a оправили ли са Т9 търсенето да не търси само по първо име ами и по второ? И хора които си набирал да ги предлага най-отгоре на списъка после по азбучен ред?

Като търся в телефония указател ми намира и тези със съвпадащи фамилии. Тези дето съм ги набирал преди не са най отгоре : по азбучен ред са.

 

Иначе за по-бързото : трябваше да му направя истински ресет. С този от менюто не става. Сега е супер и лагфикс не му трябва.

Link to comment
Share on other sites

Говорим за следното търсене: Натискаш зелената слушалка, избрано е keypad и от цифрите натискаш 7,3 и 9 това би трябвало да намери както PETAR така и PETROV. Ей за това говорим. Търсенето с qwerty клавиатурата в contacts си работи открай време добре.

Link to comment
Share on other sites

  • RaptoR changed the title to Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...