Jump to content
BulForum.com

Big Brother Family


supertikva

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Тъй като съм си сеирджия, мисля, че ще гледам първите няколко епизода, но до там ще му е. Както и предните пъти.

Link to comment
Share on other sites

Бутаха къщата-вдигагха я наново,щяха да го спират нацяло-пак го пуснаха....Не се научиха тия хора,че не могат да направят свястно риалити.Да видим каква глупост ще успеят да сътворят този път.

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха! Нима тази тема няма вече да я водя аз? Ха-ха! :laughing:

 

Не знаех, че има хора отговарящи за дадени теми. Ако трябва да се сменя и променя нещо по темата, няма проблем. :)

Link to comment
Share on other sites

Не е истина какви индивиди вкараха... :D

Аз ще го гледам чат пат само, защото познавам Весо Газката, пича е много стабилен, въпреки външния му вид. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

курва + идиот, дърта курва + италиански курвар, турбо курва + турбо селянин склонен към домашно насилие, пача + пристрастен към хазарта мухъЛ и т.н.

 

ще бъде фън wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

А ще го дават ли на живо по някой канал?

по Диема Фемили, те го казаха.

 

Иначе май само дъртите и набожните с двете деца са що годе нормални... Те дъртите сигурно имат IQ, колкото всички останали взети заедно. Простотията лъха още отначало.

 

бтв: Доста от Пловдив вкараха.

Link to comment
Share on other sites

Ку*ви и малоумници... Баси. Мислих, че BB е стигнал дъното, но явно може още... Едно нормално семейство няма... с изключение на възрастните... но това го отдавам на житейският опит.

Link to comment
Share on other sites

Ку*ви и малоумници... Баси. Мислих, че BB е стигнал дъното, но явно може още... Едно нормално семейство няма... с изключение на възрастните... но това го отдавам на житейският опит.

те дъното го стигнаха. Сега копаят на долу :):)

Link to comment
Share on other sites

загуба на време ако питате мен :D

А ти какво очакваш от телевизора си, да ти направи деца или да ти изгради кариера? Мислех, че това е основно негово предназначение. :laughing:

 

Поздравявам отново интелигенцията, която не гледа телевизия и винаги знае повече за ВВ. Аз ще пускам по едно око всеки път като мога и няма да пропускам да се забавлявам на идиотите по телевизията.

Link to comment
Share on other sites

Внимателно наблюдавайте Веселин Кузмов. Ако почна да ви разправям за този човек, ще кажете, че си измислям.

Не знам как са го вкарали просто...

Link to comment
Share on other sites

Внимателно наблюдавайте Веселин Кузмов. Ако почна да ви разправям за този човек, ще кажете, че си измислям.

Не знам как са го вкарали просто...

Аз също чух доста интересни неща за този субект, така че нищо не би ме изненадало. Доколкото разбрах той е тренирал бокс и имал навика да пренася ринга навсякъде особено ако е на градус. Да му мислят съквартьирантьатие

Link to comment
Share on other sites

Това абсолютно не е вярно, познавам човека от много време, да навремето беше доста луд и див, но сега си е съвсем нормален гражданин, не се заблуждавайте по татуировките и злобната визия.

Link to comment
Share on other sites

Това абсолютно не е вярно, познавам човека от много време, да навремето беше доста луд и див, но сега си е съвсем нормален гражданин, не се заблуждавайте по татуировките и злобната визия.

 

Ти като ти гледам набора от на батко ти историите го познаваш май... А да кажеш, че абсолютно не е вярно, явно и батко ти не го е познавал лично...

Link to comment
Share on other sites

е тоя значи го познава половината град,ебати...:hmmm:

 

Дам. Един от Пловдив влезнал и те ще се изтрепят докато се разберат кой е пил повече ракия с него.

 

 

И аз съм го виждал тоя момък. Преди беше охрана в Гранд-а. (дискотеката). От тогава редовно си го виждам с кученцето по центъра.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...