Jump to content
BulForum.com

Big Brother Family


supertikva

Recommended Posts

някой знае ли къде може да се гледа он-лайн Нова на техния сайт когато и да пробвам все пише че нямали права дори по време на новините им :)

питам тук защото ББ искам да гледам после в 20

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

някой знае ли къде може да се гледа он-лайн Нова на техния сайт когато и да пробвам все пише че нямали права дори по време на новините им :)

питам тук защото ББ искам да гледам после в 20

http://freebgtv.com/page.php?23

http://bgtelevizia.com/

Link to comment
Share on other sites

Милеви и Чипеви са номинирани. :)

Вчера и в понeделник се загледах и се разцепих от смях. Боян е уникат! :) К'ви сте вие... Вие сте измислени... Айде гледайте си работата...

Link to comment
Share on other sites

Милеви и Чипеви са номинирани. :)

Вчера и в понeделник се загледах и се разцепих от смях. Боян е уникат! :) К'ви сте вие... Вие сте измислени... Айде гледайте си работата...

Е то по тази логика на всяко семейство трябва да му връчат такъв "документ", защото едва ли има родител, който да не е пляскал детето си никога ...

Link to comment
Share on other sites

Този Биг Брадър е пълен с пациенти. "Господари на ефира" ще им сипят с големяи черпак. ;-P

Link to comment
Share on other sites

Ъм...Тия помии нямат ли край!?

Стига Big Brother-и и простотии...

Долнопробно циркаджийство и промиване на мозъка...И тотално затъпяване от подобен род предавания.

No Thanks...

п.п Някой не беше ли казал да не гледаш у чуждата паница?

Link to comment
Share on other sites

Ъм...Тия помии нямат ли край!?

Стига Big Brother-и и простотии...

Долнопробно циркаджийство и промиване на мозъка...И тотално затъпяване от подобен род предавания.

No Thanks...

п.п Някой не беше ли казал да не гледаш у чуждата паница?

Такива коментари винаги ме изкушават, въпреки че се опитвам да се сдържам :rolleyes:

Я сподели ти с какво поумняваш? Щото аз не се чувствам особено затъпял след поредния епизод, напротив - чувствам се разтоварен от сериозния ден. (в моментите, когато мога да го гледам по телевизията, ако мога, не го точа от нета). Изхвърли телевизора (който очевидно имаш) и го замени с библиотека с класическа литература! :beer:

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Такива коментари винаги ме изкушават, въпреки че се опитвам да се сдържам :rolleyes:

Я сподели ти с какво поумняваш? Щото аз не се чувствам особено затъпял след поредния епизод, напротив - чувствам се разтоварен от сериозния ден. (в моментите, когато мога да го гледам по телевизията, ако мога, не го точа от нета). Изхвърли телевизора (който очевидно имаш) и го замени с библиотека с класическа литература! :beer:

 

Поздрави!

А на мен ми е тотално тъпо и безинтересно...Не ме интересува особено чуждият сеир.

Телевизия рядко гледам. И ненавиждам Биг Брадър наред с Турските сапунки. Чиста проба затъпяване и промиване на мозъци...

И да, повече обичам да чета книги, он-лайн или обикновени, някаква информация или нещо и да обогатявам знанията си :)

А като се пльосна с бирата пред телевизора печеля какво? Медиите да ми промиват мозъка???

No Thanks... :)

Поздрави! :)

П.П Против бирата нямам нищо против.Само да го изясня.

Link to comment
Share on other sites

Не знам как успявате да се разтоварвате с простотията, която се бълва от тоя биг брадър. Освен да се дразня на интелектуалното ниво, на което се намира обществото ни, от което и произтичат повечето проблеми в тая държава, друго не може да провокира това предаване! Предполагам, че има и хора, които го гледат и се кефят, че има и по-големи мизерници от тях самите...

Link to comment
Share on other sites

Разни хора, разни начини за разтоварване :) И все пак никой не е задължил някого да го гледа. Всеки има право на избор. Защо да се осъжда човека, който е избрал да го гледа?

 

П.С. Това, че на някой му харесва да го гледа, не означава, че са мизерници :)

 

Лично мнение :)

Link to comment
Share on other sites

Разни хора, разни начини за разтоварване :) И все пак никой не е задължил някого да го гледа. Всеки има право на избор. Защо да се осъжда човека, който е избрал да го гледа?

 

П.С. Това, че на някой му харесва да го гледа, не означава, че са мизерници :)

 

Лично мнение :)

Избор по телевизиите няма, Навсякъде боза, само че под различно име и търговска марка.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В четвъртък ще вкарат нови 5 семейства. Да видим каква ще е новата партида. :)

Link to comment
Share on other sites

явно доста е паднал рейтинга и сценаристите са спрели да си вярват за тяхната представителна извадка и се е наложило да вкарат по нормални семейства :)

 

според мен с тези 5 трябваше да започне и после ако е тъпо да го наблъскат с тея диваци където са сега 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Кой ли не вкараха в това предаване... майки, бащи, приятели, а сега и любовница. :)

Link to comment
Share on other sites

Рейтинг, брат'чет...рейтинг...всичко е измислено и нагласено по числото 'пи' - нали трябва да те забавляват. :)) Няма да се учудя ако някой ден възкресят и вкарат в къщата някой умрял роднина на някой от участниците. :P

 

Не следя реалитито - познато ми е единствено от "Бай Брадър дебили", но и това ми е предостатъчно. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Не че аз го следя но жена ми ме уведомява редовно какво се случвало там. И случайно минавайки оттам хванах следното обяснение на нашия съгражданин Веселин което страшно ме развесели:

 

- Как се справяте със стреса (или нещо такова)

- Заставам на челна стойка и медитирам... ъъъ аз такова.... ъъъ съм 80% будист... ъъъъъъ шъ мъ 'звинявате ма главата ми е малко празна

 

Ахахахаха скъсах се да се хиля - 80% будист другото е вятър. Бати пича кефи ме. Малко на дебил се прави но като го гледам само е леко флегматичен и се прави а не е.

 

Не ги знам другите какви са обаче тоя е готин.

Link to comment
Share on other sites

teia ot nova tolkova li sa go zakasali che chak im dadoha misia da praviat turski serial xmas.gif i liubovnici vkaraha taia vecher i bivshi sapruzi vkaraha triabvashe napravo v edin blok da go praviat ne v kashta i na vseki etaj da stoi niakoi bivsh primerno ako bloka e 10etaja na 1etaj da e liubovnika ot predi 10godini i taka malko po malko da se kachvat do poslednia kakto kaza midex samo niakoi umrial ne sa vkarali oshte biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да избират по-бързо между Колеви и Кузмови и да се свършва вече. :)

 

Хах Кузмови с 68%, еми браво.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...