Jump to content
BulForum.com

Big Brother Family


supertikva

Recommended Posts

Дъртите и 2 от курвите са от Пловдив. Евала, добре се представяме :Д. Добре, че нямам телевизор в квартирата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

е тоя значи го познава половината град,ебати...:hmmm:

 

Ами то Пловдив е като малко село. Като минеш веднъж по центъра ще срещнеш поне 10 човека, които познаваш.

 

А Газката е интересен типаж. Интересно ми е да го видя дали се е кротнал

Link to comment
Share on other sites

Абе, кротнал се е много даже. Жени, деца... По едно време беше тръгнал по кофти път, ама имаше достатъчно акъл, да се откаже, преди да стане поредната жертва в криминалната статистика.

Link to comment
Share on other sites

Вече плъзна клипчето със с*** изпълнението на таксиджията и жена му в нета. За 1 ден - с***, а за 3 месеца какво ли ще става вътре... :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен тва ще е голяма тъпотия и безмислица. Аз мисля, че обикновенния Биг Брадър дето всеки си влиза сам за себе си е по-интересен от това, което направиха сега. Аз тва не смятам да го гледам, обаче като ми разправяха кви абсолютни глафони са вкарали вътри и се изумих. Отгоре на всичко само две двойки имат висше, ебахти!

Link to comment
Share on other sites

На мен лично ми харесва, защото в доста от хората виждам мой познати.

Не ти завиждам за познатите тогава.

 

 

Общо взето този сезон показва типичните български семейства.

Глупости.

Link to comment
Share on other sites

Ти като ти гледам набора от на батко ти историите го познаваш май... А да кажеш, че абсолютно не е вярно, явно и батко ти не го е познавал лично...

Не виждам някъде да съм посочил, че го познавам от детството и юношеските му години, и как стигна до такова умозаключение не ми е ясно. Мисълта ми беше, че не трябва веднага да се съди по човек за татусите и бръснатата глава. Относно познанството ми с него, той редовно си разкарва кучетата на тепето в стария град и до преди да влезне в Биг Броадър редовно се засичахме и лалахме през това време, познавам и жена му( била е с нас докато разкарвахме кучетата) и смело мога да твърдя, че са си напълно нормално българско семейство. относно миналото му, което знам, го знам от него, каквото ми е разправял и каквито ги е вършил, сега е съвсем нормален човек.

Link to comment
Share on other sites

На мен лично ми харесва, защото в доста от хората виждам мой познати. Общо взето този сезон показва типичните български семейства.

 

 

Не съм го гледал, но като съм виждал какви малоумни идиоти са вкарвали в предишните, мога да си направя извод какви хора са вътре... Тва ако са типичните български семейства баси мамата...

Link to comment
Share on other sites

Тъй като нямам възможност да гледам телевизия в последно време, да ми кажете защо сем. Леоманни са зачеркнати в сайта?

Link to comment
Share on other sites

Напуснаха доброволно, защото Биг Брадър им бил обещал по 10 бон на месец, а накрая се оказа, че 2500 левна на месец ще получават. И италианеца се ядоса и ги отсвири.

Link to comment
Share on other sites

Това не отговаря на въпроса ми...

Ми това е де, взеха им по 30%, т.е. им останаха 1700лв. Пък се говореше, че той е милионер и да седи за едната слава с 1700лв на месец не си е работа. Преценил, е че ще изгуби повече отколкото ще спечели.

Link to comment
Share on other sites

Vetim, т.е. 10 000 могат безпроблемно да се изхарчат в къщата?

 

Deathzone, мисленето не ми е силна страна, не знаеш ли...

Link to comment
Share on other sites

Oт къде 10000? За целия престой ли? Тепърва сигурно ще им ги намалят. Аз ти казвам 1700лв, че им оставиха за целия месец. Дори цените на хепито и на другите да са нормални, само на бара без много зор могат да се изпият :)

Онази толкова рабира италиански и сигурно му е казала 2500 на седмица или нещо подобно. През повечето време не знаеше какво става...

Link to comment
Share on other sites

10000 не си ги измислих, вие за това говорите, че толкова са искали те. ОК, както и да е, явно тук няма да се разберем. Приятно забавление ;-)

Link to comment
Share on other sites

според мен закуска обяд и вечер в хепи са точно около 2500лв. за месец

 

така че трудно ще ги изхарчат щото поне 5-6 пъти най-малко ще си готвят нещо

 

 

Link to comment
Share on other sites

Хората са имали уговорка, 10 бона на месец, за това са влезнали, не са им ги дали, излъгаха ги и те ги отсвириха. А вътре без проблемно могат да се изхарчат 10 бона. Първо имаш наказания, Биг Брадър ти ги прибира, после черпиш останалите, пазаруваш си в Карфур и така. Те изхарчиха сумати пари за 3 дена, та 10 бона няма да изхарчат.

Link to comment
Share on other sites

Тия хора ме подлудяват. Искам да влезна в къщата за 2 дни, да ги наредя половината и да си излезна. Може и боя да си изям, но ще си заслужава. Или поне в студиото да ме пуснат...

Link to comment
Share on other sites

+1 Макар че гледам малко от предаването съм съгласна с Ангел.

Link to comment
Share on other sites

Гледах го около 5 минути. Бахти дебилите дето са вътре. Смятам, че ми беше достатъчно за тоя сезон.

Тоя гробаря е от от Тракия - през 2 блока от нашия :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...