Jump to content
BulForum.com

Какво ще стане ако...


Recommended Posts

Тъй като си позволявам да газоизпускам само вкъщи, най-културно ще си сваля прашките, ще си измия гъзището и ще си сложа нови прашки :D

 

Какво ще направите, ако ви се обади чичо ви Асен (примерно) и ви обясни как е блъснал циганче, но няма свидетели и полицаите са склонни да го пуснат без обвинения срещу 20 000 лв?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

ЩЕ му кажа че има някъква грешка,защото вуйчо ми няма този глас :D и че не е расист :lol:

 

Какво ще направиш ако днес е последният ти ден сред живите ?

Link to comment
Share on other sites

Ще го прекарам с най-любимия човек.

 

Какво ще направиш, ако ти кажат че си прекалено добър (в случая това да се приеме като отрицателно качество)

Link to comment
Share on other sites

Ще го прекарам с най-любимия човек.

 

Какво ще направиш, ако ти кажат че си прекалено добър (в случая това да се приеме като отрицателно качество)

 

:Facepalm:

 

Какво ще направиш ако под прозореца ти в продължение на 4 часа свири дразнеща аларма?

Link to comment
Share on other sites

:Facepalm:

 

Какво ще направиш ако под прозореца ти в продължение на 4 часа свири дразнеща аларма?

Ще си надуя музиката...

 

Какво ще правиш, ако затворят този форум? :)

Link to comment
Share on other sites

Ще се самоубия ритуално пред НДК :)

 

Какво ще направиш, ако в началото на работния ден токът спре и не се знае колко време ще трае аварията?

Link to comment
Share on other sites

Учтиво го пращам на майната му. Или не толкова учтиво... зависи от съветите...

 

Ако спре тока - излизам пред офиса и пуша. Ние без компютри не можем...

 

Ами ако както правиш секс с непозната в Градската градина около 22:00 през лятото, тя стане, грабне всички дрехи и избяга, а ти останеш сам, само по ризка?

Link to comment
Share on other sites

1-во, проверка дали има ток на др. пресечки и установяване на времето за което няма да има ток (може някой да знае)

2-ро, упоменаване на входа на офиса/обекта за клиентите, че в момента им липса на токоподаване по вина на EVN и е затруднено обслужаването

3-то, разбор на работата за деня - и дали тя изисква дигитална обработка или каквото и да е свързано с токоподаване - след което решение дали да се работи целия ден, на 1/2 ден или да си ходим (ако имаме колежка (лицеприятна), то уползотворяваме случая и офиса :D )

Link to comment
Share on other sites

Учтиво го пращам на майната му. Или не толкова учтиво... зависи от съветите...

 

Ако спре тока - излизам пред офиса и пуша. Ние без компютри не можем...

 

Ами ако както правиш секс с непозната в Градската градина около 22:00 през лятото, тя стане, грабне всички дрехи и избяга, а ти останеш сам, само по ризка?

 

Ще се бия по главата и ще се питам за какво ми е било нужно да си свалям панталоните. После ще си вържа ризата на кръста и ще си тръгна по най-тъмните улички към вкъщи. Или ще се обадя на някой приятел, да дойде да ми донесе някакви дрехи.

 

Какво ще направиш, ако си целия сапунисан под душа и спре водата?

Link to comment
Share on other sites

Ами ако както правиш секс с непозната в Градската градина около 22:00 през лятото, тя стане, грабне всички дрехи и избяга, а ти останеш сам, само по ризка?

 

Ами ще направя "пингвинче"..... :D

 

Каква ще е рекцията в следната ситуация...?

 

- Както си вървиш се спъваш в оная си работа и след това откриваш, че се се стъпил върху вратъ....

 

Едит: wOOx ме цака!

 

Ще открия нови и неизследвани дълбини на българският език (ВиК, Енерго.... и на който друг се сетя, мамата също)

Link to comment
Share on other sites

Ще се поизтупам и ще породължа да си вървя, пък каквото ми се получи :laughing:

 

BTW пък физиономията при евентуалното ти първо "пингвинче" сигурно е била безценна :laughing:

 

 

Какво ще стане, ако ти се наложи да вечеряш в Ресторант на края на Вселената?

 

 

 

Ще запаля имперския крайцер (от междузвездни воини) и ще отида....

 

 

 

Какво ще правиш на 12.12.2012?

Link to comment
Share on other sites

Ще запаля имперския крайцер (от междузвездни воини) и ще отида....

 

 

 

Какво ще правиш на 12.12.2012?

Ако е работен ден, ще работя. Ако е почивен, ще почивам, ако е последен, ще гледам сеира на всички със сокче в ръка.

 

Какво ще стане, ако прибирайки се от работа по-рано, завариш в коридора водопроводчика да плющи фаянсаджията?

Link to comment
Share on other sites

Ще ги полея с малко олио(защото зехтина е скъп) ,трябва да се помага на хората!

А какво ще правите ако посред нощ,при разходка насреща ви излезне ламята Спаска :confused

Link to comment
Share on other sites

Ще си пусна импулсен телефон и ще постъпя в Канал 2001!

 

____________________________

 

А представете си, че имате пълната свобода да избирате какво да правите (не сте огр. финансово, от роднински връзки и т.н.)? Какво щяхте да изберете за себе си в живота?

Link to comment
Share on other sites

А представете си, че имате пълната свобода да избирате какво да правите (не сте огр. финансово, от роднински връзки и т.н.)? Какво щяхте да изберете за себе си в живота?
Куршум в черепната кутия.

Но ми е интересно и чуждо мнение по въпроса за това давам същия въпрос:

 

А представете си, че имате пълната свобода да избирате какво да правите (не сте огр. финансово, от роднински връзки и т.н.)? Какво щяхте да изберете за себе си в живота?

Link to comment
Share on other sites

BTW пък физиономията при евентуалното ти първо "пингвинче" сигурно е била безценна :laughing:

 

Никогиш! Такъв случай в кариерата ми не е имало!

А представете си, че имате пълната свобода да избирате какво да правите (не сте огр. финансово, от роднински връзки и т.н.)? Какво щяхте да изберете за себе си в живота?

Сигурно отново щях да избера да съм господ...... :unsure:

 

Какво мислиш, че ще се излезе от страстната любов между космат червей и жаба стръвница?

Link to comment
Share on other sites

Какво мислиш, че ще се излезе от страстната любов между космат червей и жаба стръвница?
glory

 

Как би се реагирал, ако се събудиш в непозната таванска стая, спящ на подгизнало шалте и завит с монитор?

Link to comment
Share on other sites

Как би се реагирал, ако се събудиш в непозната таванска стая, спящ на подгизнало шалте и завит с монитор?

НЕ ОТНОВО!

 

Ако Малката Вещица мязаше на човек, щяхте ли да се заяждате с нея?

Link to comment
Share on other sites

Какво би станало, ако си зададете въпроса: Жената човек ли е?

Ти, glory и pazu сте жени. То отговора на въпроса е - не. ;)

 

А какво ако от чушмата течеше ракия?

Link to comment
Share on other sites

Пирво ще я пробвам(не че разбирам от ракии) и чак след това ще напълня ваната :D и всички налични кофи.

Ако имаш талант и възможност да свириш с някоя група коя ще е тая ?

ПС: за по-смислен въпрос не успях да се сетя след 7 отекчителни часа в училище.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш талант и възможност да свириш с някоя група коя ще е тая ?

 

Токио Хотел - до колкото чувам, фенките са от емоционалните среди. Ако не друго, поне мадами ще намажа, а и повечето ще ме помнят, щото ще съм им последния.

 

Какво ще стане ако се появи тема в тоя форум с по-различна насока и не се заяждаме в нея?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...