Jump to content
BulForum.com

Какво ще стане ако...


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply
Не, но бих го снимал. И после в ratemypoo.com

 

Какво бихте направили, ако изсерете лайно с формата на гадо?

 

Ще го набода на пръчка,другият край на една гипсова поставка и ще стане като статуята на Ленин и за капак ще го пръсна със сребърно спрейче да не личи.После,ще намеря тел. на Гадо и срещу една бутилка златно джони ще му я дам.

 

ОФ сигурно бая ще трябва да въртя гъза в кенефа, докато направя това произведение,сигурно и снимка и огледалце ще ми трябват. :laughing:

 

Какво ще направите, ако имате 10 каси бира и трябва да ги изпиете за 1 ден?ОФФФФ Само за пиене ми е в главата :unsure:Чакай да си капна едно,че нещо ми кряка жабата :laughing: НАЗДРАВЕ

 

Едит:

Няма да имам голям избор - ще умра. Или ще развия алкохолна болимия. Но 200 бири за 24 часа означава, че ще трябва да изпивам по 7,2 бири на минута. Което май ще може да стане само със система и абокад.

 

Какво ще направите, ако ви се наложи да се надпивате с RaptoR?

 

 

Това за надпиването ме разсмя яко. :laughing: Е и бирата може да не я изпиваш сам.Може да почерпиш хората от форума.

 

И още нещо:10 каси бира са 100л. 1 каса е 20бр по 0,5мл,значи 10л х 10 бр .Пиеш ~ 4л на час(8 бири на час)Вярно ,множко са :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Няма да имам голям избор - ще умра. Или ще развия алкохолна болимия. Но 200 бири за 24 часа означава, че ще трябва да изпивам по 7,2 бири на минута. Което май ще може да стане само със система и абокад.

 

Какво ще направите, ако ви се наложи да се надпивате с RaptoR?

Link to comment
Share on other sites

Ще го оставя да умре от алкохолно натравяне, опитвайки се за пореден път да докаже к'ъв истински мъж е :laughing:

Аз пък ще го реанимирам и ще го спася,няма да оставя такъв ценен кадър да си иде ей така я :laughing:

А какво ще стане ако Раптора ви надпие?

Link to comment
Share on other sites

Ще го набода на пръчка,другият край на една гипсова поставка и ще стане като статуята на Ленин и за капак ще го пръсна със сребърно спрейче да не личи.После,ще намеря тел. на Гадо и срещу една бутилка златно джони ще му я дам........

Мога веднага да ти дам телефона си, за да се разберем точно колко ще ти струват авторските права и лицензите..... :rolleyes:

 

А какво ще стане ако Раптора ви надпие?

Ами ще имам още един повод да се надпиваме с него!

 

Въпрос:

 

Как според вас ще се почуства Антарес ,ако докато си байква из баирите, изведнъж открие, че му липсва седалката на кол'лоту ?

Link to comment
Share on other sites

Това трудно може да се случи,но нека си представеим че му липсва и сигурно ще тръгне да я търси.

 

Какво ще стане ако караш по магистралата със 140 км/ч и гумата ти излети?

Link to comment
Share on other sites

Това трудно може да се случи,но нека си представеим че му липсва и сигурно ще тръгне да я търси.

 

Какво ще стане ако караш по магистралата със 140 км/ч и гумата ти излети?

 

В най-добрия случай - бърза и безболезнена смърт (И никога вече няма да изпиваш кило ракия)!

Каква е максималната скорост, която се развивали с автомобил?

Link to comment
Share on other sites

180 км/ч

 

ако ви харесват 2 момичета - едното адски красиво и дяволски тъпо, а другото грозновато, но постоянно ви върви мохабета, с кое момиче бихте избрали

1) да си легнете и да я забравите после

2) да започнете по-сериозна връзка

 

/не е реална ситуация

Link to comment
Share on other sites

Ако бях мъж, сигурно щях да си легна с тъпата и да направя сериозни нещата с невзрачната. Не винаги външността е най-важна :) Макар да има много истина в песента "Beep" на гаджето на Хамилтън :)

Link to comment
Share on other sites

(не си дала ситуация, за това отговарям на горанта и ще дам нова)

1-вия вариант - Лягам си с хубавата.

2-ри вариант - Лягам си с хубава. Все пак аз не провеждам конкурс за ракетен инжинер или "Хитър Петър" с който да ми върви приказката. Не винаги имам нужда да говоря с някого, нито пък имам нужда да чувам нещо умно.

 

А ся да видим следната ситуация...

 

Отрязвате някав пич (още зеленки 17-18) щото "ни въ кефи", после (след 5-6г) ви става пределно ясно, че сте си лягали само с боклуци които не ценят нито красотата, нито интелекта ви ама сте били просто в грешка... та оня "отрязания" се сещате за него, че бил "свястно момче" в крайна сметка. Та, какво ще направите? Ще си признаете ли, че сте били абсолютно повърхностни, ще ви стигне ли кораж да си го признаете и да потърсите човек (ебахти и тъпото е това)?

 

(уточнявам, търсим мнение на дама щото предното явно се искаше на мъж)

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че ако имам възможността, ще призная грешката си. Без идеята след толкова време да се случва каквото и да е, единствено с цел да покажа, че съм осъзнала, че не съм била права. Хората се променят, пък промените в околопубертетските години често са изключително големи :)

 

А какво ще направите, ако за подобряването на качеството на работата си дадете идея, която се явява успешен прецедент в цялата подобна практика, но човекът над вас я представи за своя?

Link to comment
Share on other sites

Когато бях ученик се хванах един път да се разправям с директора къде трябвало да се пуши и къде не, та толкова проблеми си навлякох покрай т'ва че където и да запалвах цигара ми четяха конско и замалко не ме изключиха.

(естествено си бях примерен ученик, само т'ва ми беше кусура) :)

 

Коя е най-голямата сума пари с която сте се минавали?

Link to comment
Share on other sites

Когато бях ученик се хванах един път да се разправям с директора къде трябвало да се пуши и къде не, та толкова проблеми си навлякох покрай т'ва че където и да запалвах цигара ми четяха конско и замалко не ме изключиха.

(естествено си бях примерен ученик, само т'ва ми беше кусура) :)

 

Коя е най-голямата сума пари с която сте се минавали?

 

 

Зависи за какво, най ме е било яд, когато веднъж загубих 2 (два!) лева на белот, тогава щях да изям ушите! Иначе на покер съм губил доста повече и НЕ ме е било яд, но за белота... Това се случва в приятески кръг,естествено, след тази случка не играя белот на пари с приятели, само покер :rolleyes:

 

Коя е най-голямата глупост, която сте си купували?

Link to comment
Share on other sites

Оф, сега си спомних как подарих на една мацка увито в розова хартия и напарфюмирано... паве. Това на една форумна сбирка. Мацката разопакова, разопакова и... паве. Тя даде син екран, а хората изпокапаха от смях.

 

Иначе за глупост, която съм си купувал... в момента се сещам за чантичката за колело, която радостно си взех и след като я монтирах... осъзнах с какъв хомоаксесоар съм се сдобил и я запратих в random посока.

 

Абе все си мисля, че темат е "какво ще стане ако", а не лексикон, ама...

 

Какво би направил, ако осъзнаеш, че след следващите ти десет полови акта (независимо колко време има между тях) ще умреш?

Link to comment
Share on other sites

ше минем на чекии ... лек :D

 

Защо "вкъщи" се пише слято , а "в гъза" - не :confused

 

 

"Вкъщи" е наречие, като "вчера", "винаги", "утре" и прочие, НЕизменяема част на речта (НЕ може да кажеш: "Отививам вкъщите"), а "в гъза" е предлог със съществително (може да кажеш: "В гъзовете има...").

 

Приемам забележката ;) не е лексикон.

Какво ще стане, ако... неразрушим щит се срещне с нечупещ се меч?!

Link to comment
Share on other sites

Ще поскъпне бензина.

 

Какво ще направиш, ако носорог се опита да изнасили колата, в която си в момента?

 

Ред: Ще поскъпне бензина, щото к'вато и простотия да стане - все поскъпва бензина.

Link to comment
Share on other sites

Ще взема лоста,който се оказва на задната седалка и ще му го забуча в интимното място :D

 

Какво ще направиш ако случайно дойдат извънземни и ти кажат "Ти си един от нас / Come my child " ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще взема лоста,който се оказва на задната седалка и ще му го забуча в интимното място :D

 

Какво ще направиш ако случайно дойдат извънземни и ти кажат "Ти си един от нас / Come my child " ? :lol:

 

Знаех си... най-после вкъщи.

 

 

Продажбата на алкохол ще скочи 10 пъти! И ще поскъпне бензина.

 

Какво ще направиш, ако всички са извънземни и ти кажат: " Ти не си един от нас?! Какво ще пра'им с'я?!"

Link to comment
Share on other sites

Знаех си... най-после вкъщи.

 

 

Продажбата на алкохол ще скочи 10 пъти! И ще поскъпне бензина.

 

Какво ще направиш, ако всички са извънземни и ти кажат: " Ти не си един от нас?! Какво ще пра'им с'я?!"

 

 

Ще им ида на гости на 51вата планета http://www.youtube.com/watch?v=6n8PGnc_cV4.

 

 

Какво ще стане ако... умните станат тъпи, а тъпите умни?

Link to comment
Share on other sites

Ще благодаря на всички божества, че вече съм в банята :)

 

Какво ще направиш, ако те сложат в една стая с най-омразния ти човек на света, вързан на маса, и ти връчат документ за имунитет срещу съдебно преследване?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...