Jump to content
BulForum.com

Какво ще стане ако...


Recommended Posts

Ще изпълзя до там.

 

Какво ще стане, ако си със запек, без тоалетна хартия и със скучна книга в кенефа?(много клозетно го подкарахме...)

 

Ще ида да си взема хартия и да си сменя книгата.

 

Какво ще стане ако си на последния етаж на небостъргач и видиш как комерсиален самолет се удря умишлено в отсрещната сграда?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Ще си кажа, че скапаните терористи нямат въображение.

 

Какво ще стане, ако докато се плацикаш във ваната, откриеш, че е спряла топлата вода?

Link to comment
Share on other sites

Ще си кажа, че скапаните терористи нямат въображение.

 

Какво ще стане, ако докато се плацикаш във ваната, откриеш, че е спряла топлата вода?

Ще изчакам докато кирта се утаи и водата се избистри и ще се измъкна мнооооого внимателно.

 

Какво ще стане ако сутринта докато си го изтръскваш.... вземе, че му падне кабината ?

Link to comment
Share on other sites

Ще изчакам докато кирта се утаи и водата се избистри и ще се измъкна мнооооого внимателно.

 

Какво ще стане ако сутринта докато си го изтръскваш.... вземе, че му падне кабината ?

Ше си вържа камбаните с тиксо, да не паднат и те.

 

Какво ще стане, ако на интервюто за работа, интервюиращия почне да те сваля?

Link to comment
Share on other sites

Ще се вържа на свалката да видя до къде ще стигнат нещата и след това ще се откажа от работното място.

 

Какво ще стане ако се събудиш на друго място от първоначалното на което си заспал... примерно в малка вила в затънтена горичка?

Link to comment
Share on other sites

Ще се изрева:"Копелеееееееееета, поне бира да ми бяхте оставили, вашта макя крастава!"

 

Какво ще стане, ако откриеш, че пикаеш на две струйки?

Link to comment
Share on other sites

Ще се изрева:"Копелеееееееееета, поне бира да ми бяхте оставили, вашта макя крастава!"

 

Какво ще стане, ако откриеш, че пикаеш на две струйки?

Жената ще ореве орталъка, че пак съм опикал всичко в кенефа :wacko:

 

А, какво ще стане ако една хубава сутрин се събудиш и откриеш, че тембъра ти е преминал в сочно сопрано и са ти поникнали още четири чифта топки!

Link to comment
Share on other sites

Ще стана донор на сперма :ph34r:

 

А какво, ако се събудиш и откриеш, че докато си спал, някой ти е обръснал половината глава?

Link to comment
Share on other sites

Ще стана донор на сперма :ph34r:

 

А какво, ако се събудиш и откриеш, че докато си спал, някой ти е обръснал половината глава?

 

Ще обръсна и другата половина :)

 

Ами ако този някой ти е обръснал веждите ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще му опърля задника.

 

А ако си пикаеш през балкона, някой отгоре те наповръща?/реален случай/

Link to comment
Share on other sites

Наско, какви комшии имаш ти, човече?! Ще му начупя муцуната сигурно така, че и родната му майка да не го познае. Какво ще направиш ако някой те преследва, хване те в крачка, че мамиш и крадеш и не можеш да намериш работа, заради очерненото ти досие, а нямаш никакви спестени пари?

Link to comment
Share on other sites

Това беше в буйните студентски години....

 

Минавам в нелегалност.

 

А какво ще стане, ако осъзнаеш, че заедно с кафето си налапал и косъм от оная, яката сервитьорка?

Link to comment
Share on other sites

А какво ще стане, ако осъзнаеш, че заедно с кафето си налапал и косъм от оная, яката сервитьорка?
Ще и го върна натъпкан. :lol:

А какво ще направиш ако намериш 50 лева, забравени в необличан от 1 година твой костюм?

Link to comment
Share on other sites

Наско, какви комшии имаш ти, човече?! Ще му начупя муцуната сигурно така, че и родната му майка да не го познае.

 

Ще му начупиш муцуната? За това, че те е наповръщал докато си ПИКАЕЛА ПРЕЗ ТЕРАСАТА? С какви очи ще го направиш тва? На домоуправителя няма ли да се оплачеш?

 

А какво ще стане, ако осъзнаеш, че заедно с кафето си налапал и косъм от оная, яката сервитьорка?

 

Ще я помоля да си го прибере. И кафето и косъма. И да ми донесе ново, по възможност без косми.

 

Какво ще направиш, ако видиш двама мъже да правят секс в съседната кооперация на светната лампа и с дръпнати пердета?

 

П.П. Не знам дали сте забелязали, но има правило за 4 поста дневно.

Link to comment
Share on other sites

А какво ще направиш ако намериш 50 лева, забравени в необличан от 1 година твой костюм?

Намирала съм 250, дадохме още малко и си купихме Nintendo DS. С твоите 50 ще основа касичка за Xbox 360.

 

 

Какво ще направиш, ако видиш двама мъже да правят секс в съседната кооперация на светната лампа и с дръпнати пердета?

Какво разбираш под дръпнати? Не бих реагирала, нищо необичайно.

 

Какво бихте направили, ако някой се опитва да ви дава съвети, ако не сте ги поискали?

Link to comment
Share on other sites

Ще я питам къде си държи парите и телефона :lol: :lol:

 

Какво ще стане ако видиш чисто гол мъж да седи на пейка? :)

Ще започна да се смея, защото чушлетата на седящите мъже са адски смешни :)

Какво ще направите, ако се окаже, че поради невнимание сте станали причина за нечия смърт, но няма свидетели?

Link to comment
Share on other sites

Хахаха нищо няма да направиш, *jaw drop*... грехота е да не направиш снимка за спомен.

 

Излусшвам съветите и след това ще кажа как аз виждам нещата, ще му благодаря за загрижеността и ще му отговоря че тези съвети не ми трябват.

 

Как бихте реагирали ако ви кажат, че са ви снимали по време на секс и ще разпространяват снимките?

:)

 

Гадост... изпревариха ме хахаха, моя пост следва пост 40 от миналата страница!

 

Отговор на следващият въпрос: Бих се обадил в полицията и ще съобщя за случилото се.

Въпрос: Същият който зададох.

Link to comment
Share on other sites

Ще се радвам тайничко, защото всички ще ми завиждат за яката мацка ;д

 

Ако най-добрият ти приятел спи с майка ти? (респ. приятелка/баща)

Link to comment
Share on other sites

Ще се радвам тайничко, защото всички ще ми завиждат за яката мацка ;д

 

Ако най-добрият ти приятел спи с майка ти? (респ. приятелка/баща)

 

Ще му счупя краката

 

 

Какво ще направиш ако намериш сак с няколкостотин хиляди лева?

Link to comment
Share on other sites

Ако няма никой ще го прибера...

 

Какво ще направиш ако гръмнат даскалото ти заедно с всички олигофренясали учители..?

Link to comment
Share on other sites

Ще се събудя.

 

Какво ще направиш, ако в шумна дискотека, докато крещиш на човека до себе си, че ще го шибаш като животно, DJ-я намали музиката за поздрав?

Link to comment
Share on other sites

Ще се събудя.

 

Какво ще направиш, ако в шумна дискотека, докато крещиш на човека до себе си, че ще го шибаш като животно, DJ-я намали музиката за поздрав?

Случвало ми се е подобно нещо , само че не в дискотека , голям срам беше...

 

Какво ще направиш , ако се прибираш късно вечер и в някоя от тъмните улички някой се опита да те обере?

Link to comment
Share on other sites

Какво ще направиш , ако се прибираш късно вечер и в някоя от тъмните улички някой се опита да те обере?

В общия случай - свалям го на земята и бягам много бързо.

 

А ако се прибереш вкъщи след около месец отсъствие и завариш (не твоя) котка с 5 малки в хола си? (по истински случай :laughing: )

Link to comment
Share on other sites

Ще си направя супа.

 

Какво ще се случи, ако хапнеш круши, пийнеш вода и те извикат спешно по работа?

Link to comment
Share on other sites

Ще се извиня, че имам голям бизнес в тоалетната.

 

Какво ще направите ако при деликатен опит за изпускане на газове натоварите дисагите?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...