Jump to content
BulForum.com

Търся си приятелка!


Recommended Posts

a мъжко е :P трудно е да се опрели какво е дриймър :P

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах, за какво ти е интелигентна, като ще ти е само секс партийка :wir :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах, за какво ти е интелигентна, като ще ти е само секс партийка  :wir  :rolleyes:

За да обсъждат задълбочени теми като "защо звездите са на небето" в паузите между актовете.

Link to comment
Share on other sites

За да обсъждат задълбочени теми като "защо звездите са на небето" в паузите между актовете.

muhahahhahahahahah dobre ve razbi me. :woot :D :lol: :tongue :wir :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е, като се има в предвид колко са малко момичетата в този форум и като се има в предвид че повечето от тях са обвързани, шансовете ти за секс партийка са минимални...обаче не губи надежа и аз преди кат на майтап си пуснах една тема че си търся гадже и се запознаx с прелестно момиче точно от този форум :wub:

 

PS

Успех :love

Link to comment
Share on other sites

матрикс1 дали има шанс това прелестно момиче да ми стане партийка?

Za sega nqma takava vyzmozhnost. Obache v Plovdiv ima mnogo gadjeta :wub: , ako sutrinta izlezesh ot vas s ednata cel da si hvanesh gadje 99 % uspeha ti e garantiran :D Plovdiv e neshto kato BG variant na Veneciq(Italy), t.e. grada na lubovta...moga da ti kaja i nqkoq druga taktika za garantiran uspeh :D

Link to comment
Share on other sites

Момичетата на Пловдив че са прекрасни..прекрасни са :0

 

Кажете за момчетата сега B) Не се опитвам да омеша темите спокойно :)

 

Акоедно момиче излезне сутринта дали ще има шанс да си намери някое прекрасно момче :devil :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

stavrev iska6 li da ti kaja edna dalavera... rusa sus sini o4i stra6na ama iskam da e kontrolire6 za da ne stani kurvolq4e! garantiram ti uspeh i mnogo lubov! pi4kata e stra6na i e na 17 samo 4e... me e strah za neq i trepera nad neq za da e zapaza [tq mi be6e 1vata lubov ot 2ri do 5ti klas :)))]

Link to comment
Share on other sites

Акоедно момиче излезне сутринта дали ще има шанс да си намери някое прекрасно момче :devil  :bgrin:

Ima ima, ama ne vsichki sa moderators & admins :P

Link to comment
Share on other sites

Акоедно момиче излезне сутринта дали ще има шанс да си намери някое прекрасно момче :devil  :bgrin:

Може, ако искаш и адреса ще ти дам

Link to comment
Share on other sites

Акоедно момиче излезне сутринта дали ще има шанс да си намери някое прекрасно момче :devil  :bgrin:

абе, за гадже не знам, ама може да я ебнат едно здраво продавачите от главната, които отварят магазинчетата!

Link to comment
Share on other sites

Акоедно момиче излезне сутринта дали ще има шанс да си намери някое прекрасно момче :devil  :bgrin:

Да! Доказано е че в Пловдив има повече момичета отколкото момчета! Така че при нас, представителите на мъжкия пол, конкуренцията е по-голяма! :P

Link to comment
Share on other sites

(AN4ETO @ May 24 2004, 18:34 PM)За начало ще се задоволя със снимка 

 

 

Xaxaxaxax!To ot snimka i bolesti ne moje6 da hvane6;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...