Jump to content
BulForum.com

Drivers


dinko

Recommended Posts

точно пък това WHQL е пълна простотия и няма никво значение. NVIDIA имаха едни драйвъри 61.77, които не бяха WHQL и са едни от най-стабилните и добри до момента

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply
точно пък това WHQL е пълна простотия и няма никво значение. NVIDIA имаха едни драйвъри 61.77, които не бяха WHQL и са едни от най-стабилните и добри до момента

Вероятно за теб са били най-добрите, на други са създавали известни проблеми, но това не означава да се изказваш категорично - 'това е пълна простотия', онова е не знам какво..

Знаем че ForceWare драйверите са бъгави, няма безбъгава програма, включително драйвер, просто на видео-субсистемата се поставят много високи изисквания, от нейните драйвери зависят много неща, и да очакваш липса на бъгове е смешно. WHQL сертификата не гарантира липса на бъгове. Попрочети какво по-точно е WHQL и как се случва така, че някой може да напише на сайта си WHQL certified.

 

И аз съм бил с 61.77.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми driver за много стара, предполагам, видеокарта на IBM ThinkPad - Trident Cyberblade-Ai1. Ако някой метне линк ще съм много благодарен...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
:angry1 :confused zna4i imam xp profesional sas sarvice pack2 preinstalirah go a video kartata mi e mxmx400 gforce2. ta preinstalirah vsi4ko svalih nai noviq driver ot nvidia.com install i vsi4ko vav porqdak. da ama kato re6ih da baram nastroikite ne6to se omaza i ze da mi provla4va ekrana bavno stavat ne6tata.ta vaprosa mi e moje li toi da se deinstalira?kak i posle dali naistina posledniq driver e nai dobar ili da sloja po star?ne vqrvam da sam se omazal drugade prosto nqkade vav nastroikite na nvidiq mai?help pls :sayjin :confused
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

100% ти си омазал нещата като си барал там, където незнаеш. За да си оправиш проблема отиваш в Add/Remove programs даваш деинсталация на драйверите, рестартираш Windows-a и слагаш новите драйвери и след рестарт всичко ще е ОК. Моята видео карта е същата като твоята, с последните драйвери съм и нямам проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Проблема е следния:Един приятел си взе безжична мишка и клавиатура, но нещо не му работят.Включва устройството за засичане, мишката светва, но не се мести.Същата работа е и с клавиатурата.

 

Ако може дайте линк за драйвъри за тях.

 

 

Модела им е TCM.

 

Благодаря предварително.

 

 

EDIT:

Всичко е направено и тръгва :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте,значи на последък филмите ми нещо засичат.Спират за момент все едно си дал пауза и после пак си тръгват.Предполагам,че трябва да си инсталирам нови драйвари.Знам,че трябва да ги сваля от сайта на ATI,защото картата ми е ATI Radeon 9250,но искам ако някой е така любезен да ми каже какво точно да сваля от там?Защото в раздела за драйварите има доста неща.Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,значи на последък филмите ми нещо засичат.Спират за момент все едно си дал пауза и после пак си тръгват.Предполагам,че трябва да си инсталирам нови драйвари.Знам,че трябва да ги сваля от сайта на ATI,защото картата ми е ATI Radeon 9250,но искам ако някой е така любезен да ми каже какво точно да сваля от там?Защото в раздела за драйварите има доста неща.Благодаря предварително!

Hydravision!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте.

Попадна ми камера за ПЦ EL-908. Обаче както се предполага немога да си намеря драйвери за нея . ОС е WIN98SE. Някой ако си е купувал такава ще бъда много благодарен ако сподели драйверите с мен :)

Или поне да ми даде линк от каде да си ги сваля.Чичо Гугъл недава много инфо по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Айде един малоумен въпрос....

Нали на "ati" видео картите, за да инсталираш нови drivers, трябва да изтриеш старите? :huh: :D

Не като на "Nvidia"..?

 

Da,ina4e stava golqma boza ako instalnesh nowite draiveri wyrhu starite :wir

Link to comment
Share on other sites

Ух.

От няколко дни се опитвам да си наглася iPod mini-то. Тъй като най-левандулски си захубих диска с драйверите, сега ми се налага да се ровя из нета. И бая се рових. Изнамерих някакви ъпдейтъри, но те не ми вършат работа, по простата причина, че са за използване, чак след като си ръгнал iPod-а.

Някъде бях чел, че и с iTunes ставало, ама явно не ми е много ясно как, защото пак не го разпознава. Отделно ми иска и някакъв драйвер за usb mass storage device, което пък хептен не можах да намеря.

Вариантите са два - или да обърна къщата с краката нагоре и да си намеря диска (който определено е някъде в къщата), или някой да ми помогне с идея. Много, ама много се надявам на втория вариант :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми USB driver за VIA KT 600 чипсет.Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен.Дъното ми е ECS Kt 600-A,в сайта на производителя има драйвер,ама не ми тръгва инсталацията му.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми линк за SP2 за winxp professional

 

П.П. Незнам дали това е темата :unsure:

EDIT:намерих си 10х то Writer4e

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdraveite na Vsichki! za mnogo godini

imam edi problem za draiverite v tyrseneto

nemoga da gi namerq

znachi az sym sys video karta NVIDIA GeForce4 MX 440 AGP8X

proverih v saita na nvidia

i nemojah da namerq draiveri

mnogo vi molq pomognete mi ili nai dobre mi daite direkten link

shte sym vi acki blagodaren

i iskam iskreno da se izvinq na adminite i moderatorite che ne pisha na kirilica ama mnogo byrzah i zatova

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...