Jump to content
BulForum.com

Drivers


dinko

Recommended Posts

Tarsq driver za XP za cifrov fotoaparat Enigma 1.3

tova e toi

triabva mi spe6no molq pomognete

Sled dalgo tarsene namerih niakav driver no sega mi razpoznava samo ne6to kato kamera.Ne mi pokazva snimkite. Molia niakoi koito razbira da mi pomogne.Triabva li da instaliram niakva dopalnitelna programa za snimkite

Виж тук.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Макар че виждам , че скоро никой не е писал тук аз пак ще питам , пък може някой все пак и да ми отговори.

Та въпроса ми на мене е : "Има ли някой , който да знае за някакви работещи драйвери за OPTi Audio 16 за WinXP ?

Вече проверих в http://www.driverguide.com и http://www.sound-drivers.com , там има доста , но нито един от 60-те и няколко дадени там не работят . Сериозно много спешно ми трябват , защото ми изгърмя старата звукова карта и аз като за по-евтино си взех OPTi , а и нямах много пари , пуснах диска и вътре имаше само драйвери за 98 , никакви за ХР .

Преди около половин година един мой френд беше с такава карта и беше на ХР , но сега той е с ново РС и не помни откъде е теглил драйверите. Моля помогнете ми , издивявам като не мога да слушам музика :angry1 :angry1 :woot :angry1 :angry1 :music

Link to comment
Share on other sites

Макар че виждам , че скоро никой не е писал тук аз пак ще питам , пък може някой все пак и да ми отговори.

..........

Ами дай модел на чипа де :confused :confused :confused

"82c924, 82c928, 82c929 " някой от тях ли е???? Ако "ДА" тоТ У К А ИМА :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

айде някой да метне на ФТП-то последната версия на SOFTMOD драйверите че не ми отваря сайта им и немога да си ги свала

благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Аз като си инсталирам драиварите на видеокартата (GeForce 2 MX400) и при стенбаи например монитора не ми се изключва а спира само едните херци . Кой драивари трябва да сложа за да работи както трябва ?

Link to comment
Share on other sites

Ne moga da si podkaram Umax Astra 1220s pod Xp vsi4ko koeto pi6e v internet go pravia no ne stava i ne stava niakvi idei?

???????

Я пак ?? А софт за сканиране имаш ли :confused "щото със Winamp и BSplay нестава :) " Обясни малко ако обичаш.

Link to comment
Share on other sites

Аз като си инсталирам драиварите на видеокартата (GeForce 2 MX400) и при стенбаи например монитора не ми се изключва а спира само едните херци . Кой драивари трябва да сложа за да работи както трябва ?

Взех че си го оправих . Сложих си някви по-стари драивери и се оправи.

P.M. Надявам се ,че постовете ми не са съвсем излишни (може на някой да помогнат)

 

Сега на следващия ден разбрах ,че не съм го оправил ,така че още си търся драивери

Link to comment
Share on other sites

???????

Я пак ?? А софт за сканиране имаш ли  :confused  "щото със Winamp и BSplay нестава :) " Обясни малко ако обичаш.

 

Ami imam vs355su i 2xxxupdater koeto davat v oficialnata stranica na umax, 4e triaa da varvi pod xp ama ne stava. Niama dori Imaging device i ne moje da nameri podhodiasht inf fail mai... Glupava raota...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Нещо не мога да подкарам един USB IrDA на Windows 98. Вчера се скъсах да свалям всевъзможни драйвери но не става. Някой ако има идея как става плс да пише.

 

П.С. порта е на Chronos

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
трябва ми драйвер за XP на тва чудо --> http://mobilebulgaria.com/accessories/view...239⊂=spec

ПОМОЩ!!!  :(

 

Ми от това, което прочетох на линка, който даде като си го купил това нещо би трябвало да си получил диск с драйвери.

Link to comment
Share on other sites

Ето на тази: YAMAHA OPL3-SA SOUND SYSTEM

антична звукова карта търся драйвър за Боза модел 98. :sick

Некой мое ли да ми помогле плс. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми подскаже само.

Значи на един приятел, всичко му е вградено на дъното и видео карта и звуковата карта и лан... Та значи видеокартата си е интел, ама не мога да намеря драйвери за нея. Гледах в http://intel.com/ , обаче там ми е нещо много объркващо. Може ли някой да ми каже кой драйвер по-точно да сваля. 10х

Link to comment
Share on other sites

Да ама иска да си ги обнови, защото има игри които му искат по-нови драйвери.

Link to comment
Share on other sites

Незнам, ама по-старите вървят. :) Но все пак, мога ли да намеря от някъде драйвери за това?

Link to comment
Share on other sites

Незнам, ама по-старите вървят.  :) Но все пак, мога ли да намеря от някъде драйвери за това?

Доста постове се натрупаха, а не казваш все пак най-важното - какво е видеото, съответно дъното.

Link to comment
Share on other sites

Ами всичко е на Intel. По-горе го бях написал.

видеокартата си е интел, ама не мога да намеря драйвери за нея. Гледах в http://intel.com/ , обаче там ми е нещо много объркващо. Може ли някой да ми каже кой драйвер по-точно да сваля. 10х

Link to comment
Share on other sites

Ами всичко е на Intel. По-горе го бях написал.

А ако става дума за P2 400 МХц някое старо видео? Не всички вградени видеота работят с едни и същи драйвери, най-доброто е да отидеш на сайта и според модела на дъното да намериш и драйвер за него и за видеото му.

Аз лично намерих това, но пише, че е само за i810 / i815 чипсет.

цък

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...