Jump to content
BulForum.com

Drivers


dinko

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply
За това ли става въпрос ?

ЛИНК

:laughing:

тия ги намерих, ама не мога да намеря за уеб камерата и software-a който визуализира на екрана операциите с Fn бутона (при намаляне/увеличаване на звука от клавиатурата например)... Имаше го в диска, ама го изгубих. Някой ако има MSI да ми прати тая част от диска ще съм му благодарен...

 

Пук ако ми каже къде съм си загубил диска ще съм още по-щастлив :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Някой да ми каже подходящ driver за Riva TNT2 N64 за XP?Но нека да е тестван понеже повечето не вървят :(

Опитай този.

Ако случайно не тръгне, избери си вариант за XP между някой от тези, но мисля че още първият ще ти свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми драйвери за ХП за следният Лаптоп Acer Aspire 5315.Някой може ли да помогне защото машината си върви само с драйвери за Виста и в официалният сайт също са само за Виста :sick

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми помогне с Driver за NVIDIA GeForce 8400M GT GPU за Windows Vista 32-bit. Търсих в сайта им - нищо. В update сайта на Vaio - пак нищо. А не искам да свалям от някви незнайни.

 

Мерси

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

някоъ дали има драйвер за nvidia 7600 GT , в сайта на нвидиа уж има нещо но не може да се свали намерих го фаила в някакъв измислен сайт "162.18 forceware" според нвидиа тва е последното , ама проблема е че от него всички филми ми са много бледи , смених всички кодеци с други , и пак е същото ... а пък преди да инсталирам този асасина не ми тръгваше... казваше че са ми сатри драйверите , е сега с нови тръгва ама ми е прецакаха филмите ..ако някой има драйвер моля да прати :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

тъй като и аз имам същия проблем само че с hp d1400 принтер ако може някой да ми помогне защото тея от hp са ебати боклуците и не мога да им намеря драйверите в нета

благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Драйвери за УСБ камера Mobitech (Mobitech Plus) MW1350 за XP и ще е много добре ако някой има диска да ги копира от там ... Win XP SP2 Pro ми е ОС ама пробвах тея на микрософт за VX3000 , просто не тръгват .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Пичове понеже съм много зелен в компютрите бих ви помолил да ми помогнете...преинсталирахме Windows-a ми,но съм си изгубил диска с драйверите и сега нямам звук на компа :( .Можете ли да кажете как да разбера какви драйвери трябва да сваля за моята sound card??

Link to comment
Share on other sites

От къде да видя каква е?

свали програмата everest и я инсталирай. тя ще ти покаже какъв е чипа на звуковата карта.

Link to comment
Share on other sites

Я дайте малко пояснение за тая програма еверест , че всичките еверести дето свалих са някакви речници , а имам същия проблем като хХх...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

някой, който има видео карта nvidia fx5200, може ли да сподели кои са оптималните драйвери за нея.

 

благодаря предварително.

 

п.п. тъй като досега съм имал само ати, прави ми впечатление, че при зареждане на драйверите на nvidia, прави едно "превключване" т.е. зареждат се всички service-и на windows-а и като дойде време за този на nvidia, екранът става черен и след това пак се включва. това нормално ли е за nvidia? :unsure: ... тъй като при ати/радеон няма такова нещо

Link to comment
Share on other sites

Аз преди имах fx5200 и нямаше такова превключване, както казваш. Иначе за оптимални драйвери не знам, но на сайта на nvidia от един drop-down box можеш да си избереш от коя серия ти е картата, ОС и т.н. и системата ти казва кой е най-добрият драйвер (обикновено е най-новия, но за по-старите карти не е).

 

За FX вади тоя драйвер - http://www.nvidia.com/object/winxp_175.19_whql.html

Най-новият е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...