Jump to content
BulForum.com

Drivers


dinko

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Трябват ми драйвери за дъно ASRock P4i45E... в официалния сайт няма.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pyrvo da se izvinq za kirlicita tyi kato sum od drug komp.

Znachi trqbvat mi nqkak wi swesni draivyri za ATI RADEON 9550.

Zashototo kato si instaliram draivarite (ot originalnite diskovete) mi izgaswa monitora sled zarejdaneto na windowsa.A kogato nqma draivari si me puska wyw kompa.

probvah sys omega draivyri i ot ati.com no pak gasne!

Vie znaete kvo e gadno bez draivari!

Nqkakvi idei? :wir :wir

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pyrvo da se izvinq za kirlicita tyi kato sum od drug komp.

Znachi trqbvat mi nqkak wi swesni draivyri za ATI RADEON 9550.

Zashototo kato si instaliram draivarite (ot originalnite diskovete) mi izgaswa monitora sled zarejdaneto na windowsa.A kogato nqma draivari si me puska wyw kompa.

probvah sys omega draivyri i ot ati.com no pak gasne!

Vie znaete kvo e gadno bez draivari!

Nqkakvi idei? :wir :wir

http://www.omegadrivers.net/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Хора спешно ми трябва вашата помощ.Значи проблема е следния:

Ще трябва да преинсталирам един лаптоп но ми трябват драйвери.Картата е ATI mobility RADEON 9600/9700 series .Обаче нямам диск с драйверите.Търсих в гугъл ама нищо не намирам.Лаптопа не е преинсталиран още как да разбера каква му е звуковата карта защото и там ще ми трябват драйвери ? Моля ви помогнете ми.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ще ми даде ли някой драйвери за уеб камера xinbond, търсих навсякъде, ама сякаш такава марка не съществува, явно се произвеждат в някой гараж в Китай

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде точен линка да си сваля драйвери за АТИ 9550 ? И да ви питам преди да сложа новия драивер, трябва ли да деинсталирам старите ? Благодаря предварително !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ами аз много съм закъсала с един driver..преди време си взех една камера,разбира се много смотана иии изгубих диска с driver-a й и ми е много трудно да го намеря..моделът е ec-100 ..правена е в TAIWAN..дам,много зле,но какво да се прави..моял ви някой да ми помогне,много търсих и никъде не намирам.. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде точен линка да си сваля драйвери за АТИ 9550 ? И да ви питам преди да сложа новия драивер, трябва ли да деинсталирам старите ? Благодаря предварително !

www.ati.com

ili www.omegadrivers.net

 

ами аз много съм закъсала с един driver..преди време си взех една камера,разбира се много смотана иии изгубих диска с driver-a й и ми е много трудно да го намеря..моделът е ec-100 ..правена е в TAIWAN..дам,много зле,но какво да се прави..моял ви някой да ми помогне,много търсих и никъде не намирам.. :bgrin:

ec-100 ima proizvedeni ot ne edna firma, moje bi sa s ednakvi 4arkolqci i drivera e ednakuv za vsi4ki... imam tuka edni, koito oba4e ne znam dali shte stanat za tvoqta kamera. Ako imash interes pishi kak da ti gi pratq.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hora.Trqbvat mi draiveri MNOGO SPE6NO za video karta Ati Radeon 9200Pro 128mb.mi be6e),no sam si zagybil diska s draiverite za .A sega se setih 4e mi trqbvat i Driveri za audioto.Neznam kakva mi e audio kartata.Pomnq 4e do sega kato cakna doly na ikonkata za audioto i se vijdaha razni 3D kolonki i drygi nastroiki ;).

 

P.P.Izvinqvam se za 6liokavicata,no sled preinstala o6te nqmam FlexType :bgrin:

 

Edit:Audio Driverite gi opravihme.Ostana samo videoto.Ako nqkoi mi dade link ot koito da si gi drapna 100x :).BTW v Device Manager pri Other Devices pi6e 4e trqa da instalna Video Controller i Video Controller (VGA Compatible)

Link to comment
Share on other sites

Hora.Trqbvat mi draiveri MNOGO SPE6NO za video karta Ati Radeon 9200Pro 128mb.mi be6e),no sam si zagybil diska s draiverite za .A sega se setih 4e mi trqbvat i Driveri za audioto.Neznam kakva mi e audio kartata.Pomnq 4e do sega kato cakna doly na ikonkata za audioto i se vijdaha razni 3D kolonki i drygi nastroiki ;).

 

P.P.Izvinqvam se za 6liokavicata,no sled preinstala o6te nqmam FlexType :bgrin:

 

Edit:Audio Driverite gi opravihme.Ostana samo videoto.Ako nqkoi mi dade link ot koito da si gi drapna 100x :).BTW v Device Manager pri Other Devices pi6e 4e trqa da instalna Video Controller i Video Controller (VGA Compatible)

 

Драйвър за видеото си дръпни от тук :)

 

Мхм, пробвай пак. Линкът ту работи, ту не... Нещо правят явно ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде точен линка да си сваля драйвери за АТИ 9550 ? И да ви питам преди да сложа новия драивер, трябва ли да деинсталирам старите ? Благодаря предварително !

Заповядай.

 

трябва ми драйвер за звуковата ми карта, но не знам къде да видя модела й.

Link to comment
Share on other sites

Търся драйвери за тази звукова карта:

 

Name Realtek AC'97 Audio for VIA ® Audio Controller

 

Ако можете да дадете линк...

i na men mi triabvat no za 64 bitov windows teia ne stavat fabri4nite abe vaob6te diska nadanoto ne tragva iska 64 bitovi draiveri a pak danoto e za 64 bitovi procesori kvo stava neznam????

pomagaite

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търсих си Дравери за Belineq 10 50 46 ...пояжиха се добри хора които ми помогнаха но сега ми трябжа някои които да ми помогнре да рабера как да си помгна като драиверите са текст които не ми е ясен (друг добър човек ме посъветва да питам тук ..е тъ ако някои може да помага :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...