Jump to content
BulForum.com

Drivers


dinko

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Здравейте. трябват ми драйвери за Sony Handycam DCRA-C151 нямам диск с софтлер и ся немога да е пусна с пц-то.Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми драйвъри за Infrared за Panasonic VS3 (IrDA) и USB драйвъри и софтуер за Motorola L6 :)

 

инфра-ред за XP...driver

 

а на мен ми тябва драйвер(може би) или незнам си кво,да си пусна микрофона.тествам го с скайп и ми дава,че ...разговорът е оперативно шифрован...

някой да има идея за кво става дума?

 

еверест показа това

Link to comment
Share on other sites

Ако може някои да ми даде линк за да изтегля следните драйвъри:

 

 

 

analog Devices AD1981A@Intel 82801DB ICH4-AC97 Audio Controlier [A-1]

 

 

Благодаря на всички. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми каже от къде да си намериа драйвъри за ASUS P5B за VISTA. В сайта на asus има само за audio-to, ама и другите няма да е лошо да ги намеря :)

Или поне да ми дадете някаква ориентация кога може би ще се появят

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам мр3 плеър и когато го влк към ю ес бито

ми пише че това устройство може да работи по бързо , но тр да се инсталира ю ес би 2

 

как мога да го направя това нещо с ю ес би 2

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

Немога да намеря драйвери за новата ми звукова карта - C-Media CMI8738/C3DX 8 Channel Audio Device. В сайта на C-Media намирам само за 6 каналната версия, но за 8 каналната нищо не намирам. Изглежда има дублиране при модела на 6 и 8 каналната карта. Ако някой знае, къде да намеря читав драйвър ще съм му много благодарен. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой знае ли кои са последните драйвери , които са подходящи за нВидиа гф 6600 , че не съм преинсталирал то половин година а пък и немога да се оринтирам кои стават за тази видео карта . Благодаря !

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли кои са последните драйвери , които са подходящи за нВидиа гф 6600 , че не съм преинсталирал то половин година а пък и немога да се оринтирам кои стават за тази видео карта . Благодаря !
Product Support List Windows XP 32-bit – 93.71

GeForce 6600

GeForce 6600 LE

GeForce 6600 VE

GeForce 6600 GT

 

Ако твоята карта е една от тези и си на XP

ето ти link

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

търся си усилено 1 драивер за една звукова карта intel®82801ba bam ac 97 audio controller 2445 и немога да открия никаде

след преинсталацията неможе да просвири xp sp3 to е много ново а тя определено е достс стара карт

от тези на дъното на пентиум 3

от интернет ми тегли грешен драивер и нестава

моля ако може някои да помогне много ще съм благодарен

защото не ми се преинсталита наново xp и то пак стара версйка

:punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам една камерка USB PC Camera 168z , но на новия комп нещо неще да работи и съм сигурен че е от драйверите ! Дава ми син екран след няколко часа като е включена ! Компа е с дъно biostar tf570 sli dual ddr2 с amd athlon64 x2 ee 3600+ am2 и не usb са скапани , защото принтера си работи ... просто драйверите са бъгави и май няма нови ! Дайте някво решение !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нямам абсолютно никакъв взук на компа.Предполагам че липса някав драйвер.Обаче незнам къде и кво да търся.Хелп!!!

 

EDIT:Не ми изкарва никакъв ерор или нещо от сорта.Сякаш просто колконите ми са изключени ;)

Link to comment
Share on other sites

пи4ове дайте някои работещ drivers за ati radeon 9600

Най-стандартаната ситуация не ти ли върши работа? :) цък

 

Нямам абсолютно никакъв взук на компа.Предполагам че липса някав драйвер.Обаче незнам къде и кво да търся.Хелп!!!

 

EDIT:Не ми изкарва никакъв ерор или нещо от сорта.Сякаш просто колконите ми са изключени ;)

Сега ако кажеш и каква ти е аудиокартата хич няма да е зле....понеже може да не е от липса на драйвер, а от неактивирани опции от контрол панела (миксера) на аудиото...

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да видя каква ми е саунд картата???Уфф че съм НууБ

Link to comment
Share on other sites

Дясно копче на май компир/хардуаре/девайс мениджер и трябва да ти е на sound,video and.... controllers.

Link to comment
Share on other sites

начи саунда ми е Realtek AC'97 Audio а къде е тоя миксер за който говореше Midex

 

EDIT:Звука спря след като играх на Tony Hawk Underground 2 всичко си беше наред но след като излязох от играта звука просто изчезна.Играта я имам от половин година и до сега не е правила такива проблеми.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако може някой да ми даде линк от официалната страница на нВидиа за дисплей драйвери за nVidia GeForce 6200 LE , защото не мога да се оправя :bgrin:

 

Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Ако може някой да ми даде линк от официалната страница на нВидиа за дисплей драйвери за nVidia GeForce 6200 LE , защото не мога да се оправя :bgrin:

 

Благодаря предварително

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_94.24_2.html

 

Zapovqdai.

 

 

A sega moq problem. Trysq draiveri za matrichen printer Mannesmann Tally MT 81.

Na oficiqlniq sait namerih manual no nqmashe draiveri. Mersi predvaritelno i sorry za shliokavicata shoto na tozi komp nqma kirilica.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...