Jump to content
BulForum.com

Drivers


dinko

Recommended Posts

SLojih si novo win xp, oba4e tunera mi ne moje d ago arzpoznae.Svalqh nqkoi driveri ot stranitzata na pixelview ama ne tragvat.neznam kakvo d apravq.nqkoi moje li da mi dade driver ili kaje ot kade da si drapna za modela PV-BT878P+ ... shte sam mu mnogo zadaljen

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply
SLojih si novo win xp, oba4e tunera mi ne moje d ago arzpoznae.Svalqh nqkoi driveri ot stranitzata na pixelview ama ne tragvat.neznam kakvo d apravq.nqkoi moje li da mi dade driver ili kaje ot kade da si drapna za modela PV-BT878P+ ... shte sam mu mnogo zadaljen

Аз имам драйвер точно за този модел карта, аз съм само с кепчър, но драйвера инсталира поддръжка и на ТВ. Май няма място на сървъра, дай на ПМ някакъв имейл да ти го пратя, но да поддържа атачмънти от 1 МБ, за да не ми върне майла.

 

EDIT: има място на фтп-то, чакай малко, ще го кача.

 

EDIT: Ето ти драйвера, не гледай, че пише w2k, става и за ХР, аз съм с него.

http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/*Dri...8P/w2k.878p.zip

Link to comment
Share on other sites

Аз имам драйвер точно за този модел карта, аз съм само с кепчър, но драйвера инсталира поддръжка и на ТВ. Май няма място на сървъра, дай на ПМ някакъв имейл да ти го пратя, но да поддържа атачмънти от 1 МБ, за да не ми върне майла.

 

EDIT: има място на фтп-то, чакай малко, ще го кача.

 

EDIT: Ето ти драйвера, не гледай, че пише w2k, става и за ХР, аз съм с него.

http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/*Dri...8P/w2k.878p.zip

 

 

 

Merci!!!Svalih go shte go probvam!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

СЛУШАЙ НАРОДЕ!

 

Има един сайт drivers-guidy.com нещо такова беше за първата дума и .com на адреса съм сигурен но за гуидито ще питате Бай Гуугъл той ще ви каже правелния адрес. Та там в секцията за драйвер си избирате фирмата и модела на чипа. После избирате версията на бозата за която ще дърпате драйвери. От сайта ще ви искат име и парола. Опитайте с име: drivers2 парола: all така съм намирал драйвери от службата. Ако ли не се регистрирайте и ще ви пратят на пощата вашето име и парола. Сайта е супер и там съм намирал драйвери за много "антични" карти. Но от одавна не съм търсил там та съм позабравил адреса. Може въобще да няма тире, а пък и втората дума може да съм я сбъркал. Успех! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Не сам чел по нагоре но доколкото виждам се нуждаете от

http://www.driverguide.com/

Незнам, но за стари карти наистина се намират разни драйвери!

Но каквото и да съм търсил там, все ни ми харесва каквито и драйвери да сам свалил!

Но надявам се да ви сварши работа! Аз лично ходя от сраница на страница, и прекарвам часове в търсене на най-добрите драйвери. Според мен в дривергаид не са добри!

Link to comment
Share on other sites

trqbva mi video driver ,po vazmojnost nvidia,imam disk,ama slojih windows server 2003 i tozi driver ne se poddarja,a ot sajta na nvidia nishto ne razbiram...kajete koj driver da sloja:(

Link to comment
Share on other sites

Който е за ХР става и за 2003, иначе специални драйвъри за 2003 няма да намериш.

 

mersi mnogo za informaciqta!!!

 

едит:

трябва ми видео драйвер,който да е алтернативен на такивата от нвидиа...

незнам ,ама сега го махнах и пс-то не блокира....та да пробвам дали наистина е от него (сигурно ще съм 1-ят в света...)

Link to comment
Share on other sites

някакво драйвери някъде да има,които да са за тунер pixel view play tv pro и да СТАВАТ за уиндоус 2003 (тези за xp НЕ стават!)?

Link to comment
Share on other sites

някакво драйвери някъде да има,които да са за тунер pixel view play tv pro и да СТАВАТ за уиндоус 2003 (тези за xp НЕ стават!)?

Po princip ne vsi4ki driveri za XP stavat na 2003. po dobre probvai s driveri za 2K.

Zatova ne moje i da se pravi upgrade na XP->2003. ... i za tova si go deinstalirah 2003 i si varnah XP Pro

Link to comment
Share on other sites

Виж това дали ще стане

http://play.evrocom.net/dl/incoming/Krasimir/MA620driver/

 

За повече инфо:

http://ucables.com/ref/MA-620

 

Мисля че няма да стане защото пробвах един подобен... но за всеки случай ще пробвам тези и утре ще кажа какво е положението....

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми каже подходящ драйвер за NVIDIA GeForce4 MX 440 че като кача някой от 6 серия и не иска да ми прехвърля сигнала на телевизора като пусна някой филм.А иначе де работния плод на РС-то ми го дава.

Link to comment
Share on other sites

Imam edin vupros:)! Sorry,ne e po temata!Ne sum na ti s komputrite,taka che ne se smeite!!!Ot kade da si svalq programa i kakva, za da promenq izgleda na moeto skupo xp!Ne me zadovolqvat predostavenite varianti(prosto v razlichen cviat)Iskam cqlostna promqna,a mi kazaha che si imalo specialni programki!!!

Pomognete!!!

Link to comment
Share on other sites

Има ли специални драйвери за Радеон 9550?

Вече изпадам в нервна криза... компютъра ми редовно крашва, като след това ми дава съобщение, че драйвера на картата е виновен. Опитах се да инсталирам омега драйверите, които са на вареза, но ми дава следното :

Setup was unable to complete the installation. Try to setup your display adapter with a standard VGA driver before running setup

Какво ще рече "стандартен" VGA драйвер?

Link to comment
Share on other sites

А случвало ли ти се е да забива на игри, щото на един познат точно това му прави. Смени кви ли не драйвъри, даже и друга марка взе (от Гигабайт на Асус) пак същата работа. Като играеш малко повече и забива и само рестарт го оправя. Не е клокната

Link to comment
Share on other sites

Ами нямам идея. Той смени към 3-4 вида драйвъра без резултат. Даже и на филми му забива, както върви и изведнъж компютъра заспива и само рестарт го оправя

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...