Jump to content
BulForum.com

Drivers


dinko

Recommended Posts

аз обикновено слагам international. Имат ли някви разлики с english самите драйвъри като качество

 

Edit:

Сложих 66.93 и пак почна гадното трептене. Някой с като мойта карта ако може да ги пробва. Специално ФИФА 2005

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply
аз обикновено слагам international. Имат ли някви разлики с english самите драйвъри като качество

 

 

Драйверите са едни и същи просто в интернационал пакета можеш да си смениш менюто на друг език като немски примерно, докато в англииския пакет има само англииски език за това е по малко мегабайтове.

Link to comment
Share on other sites

Някой пробвал ли ги е, защото ми прават проблеми при Фифа 2005. Картината става доста трептяща и играчите и топката почти не се виждат.

Link to comment
Share on other sites

Някой пробвал ли ги е, защото ми прават проблеми при Фифа 2005. Картината става доста трептяща и играчите и топката почти не се виждат.

 

Аз съм ги пробвал и си вървят перфектно.

Мисля че трябва да настроиш резолюциите и херцовете от опциите на видео картата.Тогава би трябвало да се махне трептенето.

Link to comment
Share on other sites

Все пак пробвай фифа 2005, защото хора с 5200 и 5900 също се оплакаха от развалена графика (ако не е изключена синхронизацията)

 

s 66.93 на Doom 3 изкарах 34.9 фпс, за сравнение с 61.77 - 33.6, с 56.72 - 20

 

На 3д марк 2005 - 998 точки (преди 952)

Link to comment
Share on other sites

Все пак пробвай фифа 2005, защото хора с 5200 и 5900 също се оплакаха от развалена графика (ако не е изключена синхронизацията)

 

s 66.93 на Doom 3 изкарах 34.9 фпс, за сравнение с 61.77 - 33.6, с 56.72 - 20

 

На 3д марк 2005 - 998 точки (преди 952)

 

Вече не мога да пробвам тъй като си качих по-нови драйвери 70.71

Пробвай ги и ти.

Link to comment
Share on other sites

Значи на работата работя на едно PC дето е от ледниковата епоха и няма драйвъри за звуковата карта. Тя е ALS 100 media audio controller Ако някой може да даде някакви драйвъри ще съм му много благодарен :)

ПП: за win 98 :music

Link to comment
Share on other sites

Значи аз нищо не разбирам от Драйвъри, но искам да си ъпгрейдна драйвъра за видео картата за да може да работи по-добре! Не знам обаче какво точно да изтегля, от къде да го изтегля и дали изобщо трябва да тегля нещо! За това искам да попитам няма ли някаква програма която проверява дали има ъпдейт за дадения драйвър на видеото или ако няма, някой може ли да ми помогне с информация? Картата ми е SiS 650_651_M650_740.

Link to comment
Share on other sites

трябват ми най-новите омеги ( базирани на 4.12бета или пък 4.11 ) от omegadrivers.com за Ати карти , защото нямам достъп до там .. ,а други хора имат и казват ,че работи сайта , ще съм благодарен ,ако някой ми ги ъпне .. и 2та по възможност :D мерси предварително !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
трябват ми най-новите омеги ( базирани на 4.12бета или пък 4.11 ) от omegadrivers.com за Ати карти , защото нямам достъп до там .. ,а други хора имат и казват ,че работи сайта , ще съм благодарен ,ако някой ми ги ъпне .. и 2та по възможност  :D  мерси предварително !

 

Q probvai tuka ;)

Link to comment
Share on other sites

искам да попитам от каде да си зема драиварите за XP  v61.81

Защо са ти толкова стари драйвери.

Сложи си най-новите официални драйвери.

Има ги на сайта на Nvidia, както и в WAREZ-a :) .

Ето линк

Ако може би ли могъл да качиш на WАREZ-a Nvidia драйверите от предишния ми пост.

Тях не ти ги препоръчвам защото са бета, но аз обичам да тествам бетите :) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...