Jump to content
BulForum.com

Drivers


dinko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply
A sega moq problem. Trysq draiveri za matrichen printer Mannesmann Tally MT 81.

Na oficiqlniq sait namerih manual no nqmashe draiveri. Mersi predvaritelno i sorry za shliokavicata shoto na tozi komp nqma kirilica.

 

Използвай стандартните драйвери на Уиндоус за LQ100, LX100 на Epson. Това разбира се е за 80 колонен принтер . За 136 колонен използвай пак на Epson LQ1050,LX1050,FX1050.

Успех

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
nqkoi moje li da mi dade link za driveri za printer panasonic kx-p1150

 

 Regarding the following printers, Printer Drivers are included in Windows XP CD-ROM as standard

Category 	Model
Dot Matrix Printer ..... KX-P1150 .....

 

т.е. пускаш го да търси и той ще ти инсталира някакви драйвери

Link to comment
Share on other sites

 Regarding the following printers, Printer Drivers are included in Windows XP CD-ROM as standard

Category 	Model
Dot Matrix Printer ..... KX-P1150 .....

 

т.е. пускаш го да търси и той ще ти инсталира някакви драйвери

 

oooooooo dai ne6to kato za indianci tva ne moga da go naprava :(

Link to comment
Share on other sites

oooooooo dai ne6to kato za indianci tva ne moga da go naprava :(

Човекът иска да каже, че ако си имаш инсталационен уиндоус, нямаш нужда от драйвери - само слагаш диска с инсталацията. :)

Link to comment
Share on other sites

оптимални драйвери за GF2 MX200? в страницата на nvidia ми дава доста нови драйвери, които въпреки че поддържат въпросната карта, едва ли ще са най-добрите ...

 

btw онова отгоре отпада. оправих се.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой може ли да ми каже какво трябва да сложа,за да оправя следния проблем-на някои филми звука ми тръгва,а на други не :angry1 .Примерно на Шрек 3 не ще да тръгне,а на Rise Blood Hunter тръгва.Всички песни ми ги свири без проблем.Пробвах с какво ли не-K-Lite Codeck Pack,BS Player,Windows Media Player,но няма резултат :)

 

 

Ok DELUXe сега и с него ще пробвам дано стане...ако не преинстал на Ундоус...пак :D

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже какво трябва да сложа,за да оправя следния проблем-на някои филми звука ми тръгва,а на други не :angry1 .Примерно на Шрек 3 не ще да тръгне,а на Rise Blood Hunter тръгва.Всички песни ми ги свири без проблем.Пробвах с какво ли не-K-Lite Codeck Pack,BS Player,Windows Media Player,но няма резултат :)
Пробвай с KMPlayer ако всичко върви значи си омазал кодеците нещо.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Незнам драйвъри ли какво ми трябва, но немога да говоря със никой по Скайп и ми исписва Разговорът е оперативно шифрован ... някой ако знае защо е този проблем, и ми обясни как да го оправя ще съм му благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Driver за Radeon 9600 Pro ,WinXP SP2.Който и да кача постоянно дава грешка при Катализ центъра и не го пуска.А искам да задам къстъм нива на антиалайзинг и т.н.

 

Ati Tray Tools се оказа решението.

Link to comment
Share on other sites

Хора спешбо ми трябват драивери за саунд картата на този лаптоп: Acer Aspire 5633 WLMi незнам какъва е марката на видео картата но наистина ми трябват драивери,спуках се да търся но не намирам и нямам звук на лаптопа,моля помогнете.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой може ли да ми даде линк за драйвери на лаптопче Aces Aspire 3690 TL50, защото сайта на ацен не го отваря. Машинката е купена от Англия и е с Виста, вижте модела и спецификациите и ще се досетите вистата как върви :) пък не дадоха никакви ЦД-та с драйвери :( Трябват ми за ХР

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде линк за драйвери на лаптопче Aces Aspire 3690 TL50, защото сайта на ацен не го отваря. Машинката е купена от Англия и е с Виста, вижте модела и спецификациите и ще се досетите вистата как върви :) пък не дадоха никакви ЦД-та с драйвери :( Трябват ми за ХР

 

преминаването от vista към xp е доста играчка и нерви (поне за мен беше така). моят съвет е да търсиш лаптоп на производителя, който е със същите параметри за видео, аудио, лан и т.нат. като твоя. ... и разбира се, който поддържа драйвери за xp-то, тъй като повечето по-новите модели са оптимизирани само за vista и нямат поддръжка за xp.

 

предполагам, че на @fidelcastro проблема е от същото естество.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Добър дееееееееееееееееееееен. Как сте ? Добре ли сте ? :) Сега.. да ви помоля за нещо, драги съфорумци. Някой ако има драйвъри за Geforce4 420 Go много ще съм му благодарен. Защото днес свалих 16 различни драйвъра и с нито един не стана. А пък нямам дискове към тая щайга :) Благодаря предварително...

Link to comment
Share on other sites

Добър дееееееееееееееееееееен. Как сте ? Добре ли сте ? :) Сега.. да ви помоля за нещо, драги съфорумци. Някой ако има драйвъри за Geforce4 420 Go много ще съм му благодарен. Защото днес свалих 16 различни драйвъра и с нито един не стана. А пък нямам дискове към тая щайга :) Благодаря предварително...

пробвай този

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Здравейте.Тъй като това е форум за драйверите,а моя проблем вероятно е точно такъв за това ще пиша тук.С видео карта GD 8400 GS съм,но имам проблем.Давам пример с Fifa 08: На никоя резолюция и на никое ниво на детайлите,играта не върви гладко.Навярно не е настроена правилно картата или пък не съм с подходящи драйвери.Моля помогнете да настроя правилно картата,все пак знам,че 8400 GS е една от добрите карти и просто е смешно да се затруднява с Fifa.

 

бду: Процесора ми е пентиумка на 3.06 гхз.Имам 1 гб рам.Общо взето не трябва да имам някакви проблеми с игри като ФИФА. Благодаря предварително! :P ;) ;) B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...