Jump to content
BulForum.com

Удоволствие от шофирането...


INCINERATOR

Recommended Posts

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
Eй за такива кат теб съществуват змиорките ... хем п*тка зад волана , хем е няква мутреса , хем предимство и даваш .. ай сектир :bgrin:

 

Най-големият се обади...

 

Приятелю, видях те как тръгваш на светофарите, само си въобразяваш, че си бърз...

 

Онтопик: Удоволствие като шофирам в града имам само когато съм си сам на пътя късно вечер и си хвърча с 55-60км/ч към леглото :)

 

Днес сутринта пуснах 5 автомобила за 7-8км отсечка, нито го усетих като време, нито като нерви, а даже ми стана хубаво, като един човек си изкара ръката през прозореца да ми благодари. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не, ама ако много държиш мога да си направя такава лепенка :D

 

и аз се нареждам ма ако може да е на български да може всеки да го чете :lol:

 

 

 

ЧЕСТИТО! :punk

 

zlobil,май са оказа пророк ...

 

 

ся ще видите за кви катастрофи става въпрос , аз там поне месец не смятам да минавам :pirate

Link to comment
Share on other sites

и аз се нареждам ма ако може да е на български да може всеки да го чете :lol:

ся ще видите за кви катастрофи става въпрос , аз там поне месец не смятам да минавам :pirate

 

 

Събирам пари за лепенката... че нали чичо бънди каза, че съм продавал етажерки за да си зареждам колата...

Link to comment
Share on other sites

ела до нас имам разни празни бутилки и стари весници ще отидем до пункта да ги върнем за стотинки , ма яла с няква по голяма кола че тва кабрио няма да може да фане само празните бутилки :lol:

Link to comment
Share on other sites

ела до нас имам разни празни бутилки и стари весници ще отидем до пункта да ги върнем за стотинки , ма яла с няква по голяма кола че тва кабрио няма да може да фане само празните бутилки :lol:

 

Ама моля ти се... щом твара етажерките... ;)

Link to comment
Share on other sites

да говорим с дядо мраз да те включи и тебе в сайта за набиране на средства да ти купим една убава кола че тоя гюм сигурно ти са подиграват другите а :)

Link to comment
Share on other sites

Преди седмица един познат ми каза, че някакъв тип е платил 48000$ в центъра за тунинг на Църна Маца (ужким най-хипер-мега луксозния в страната), за да му качат мотор 400 коня в ... Москвич Алеко. Започвам да се убеждавам, че всякакви идиоти има...

Link to comment
Share on other sites

Преди седмица един познат ми каза, че някакъв тип е платил 48000$ ...

На шуробаджанащини ние не вярваме ... ти ако вярваш .. :lol:

 

ПП. Пък ако и тази кола ти е първата любов е напълно реално да вложиш пари в нея , за да я въскресиш . Отделно не искам да си мисля къв кеф ще е да накажеш някой отворко на магистралата с кола на 30-40 години :P

 

ПП. Освен тва няма ненужни eл.системи , инсталации и т.н :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Преди седмица един познат ми каза, че някакъв тип е платил 48000$ в центъра за тунинг на Църна Маца (ужким най-хипер-мега луксозния в страната), за да му качат мотор 400 коня в ... Москвич Алеко. Започвам да се убеждавам, че всякакви идиоти има...

 

 

дам...центъра не е лош скоро зареждах на бензиностанцията до него отвънка нямаше кола под 300 коня :lol:

 

 

иначе тая история с алекото и аз съм я слушал ма с двигател от мазерати и завързани 2 касетки дървени за домати отгоре на багажника излизали по магистралата да се гаврят с разни С класи и а8-ци че даже им давали къси-дълги да се махнат по бързо от лявата лента колко е верно..... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

дам...центъра не е лош скоро зареждах на бензиностанцията до него отвънка нямаше кола под 300 коня :lol:

иначе тая история с алекото и аз съм я слушал ма с двигател от мазерати и завързани 2 касетки дървени за домати отгоре на багажника излизали по магистралата да се гаврят с разни С класи и а8-ци че даже им давали къси-дълги да се махнат по бързо от лявата лента колко е верно..... :laughing:

 

 

Има снимки в БМВ форума. Двигателят е от някакво дърто мазерати.

 

 

Преди седмица един познат ми каза, че някакъв тип е платил 48000$ в центъра за тунинг на Църна Маца (ужким най-хипер-мега луксозния в страната), за да му качат мотор 400 коня в ... Москвич Алеко. Започвам да се убеждавам, че всякакви идиоти има...

 

 

 

Не вярвам тук да се занимават с такива неща...

n13116468102569362984br2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

дам...центъра не е лош скоро зареждах на бензиностанцията до него отвънка нямаше кола под 300 коня :lol:

иначе тая история с алекото и аз съм я слушал ма с двигател от мазерати и завързани 2 касетки дървени за домати отгоре на багажника излизали по магистралата да се гаврят с разни С класи и а8-ци че даже им давали къси-дълги да се махнат по бързо от лявата лента колко е верно..... :laughing:

 

Васе, за тоя Мускал дето го споменаваш съм слушал преди няколко години, че в Бургас е имало изцепки по разни дръпки със залагания. Отделно се носи мълвата за малко полско фиатче, в което са натъпкали 300 коня мотор, като са оставили само една седалка за шофьора.... Твърде много и от различни места се чуват тия истории, та няма да се учудя ако са верни.

 

Значи видял си го центъра. Аз първо се учудих, че там точно някой би направил такова нещо, но като знам какви хора има в София с широки пръсти не ме учудва. Аз знам, че тази сграда е на един от "достойните" ни депутати, поредният когото не питат откъде тез пари....

 

ЕДИТ:

 

Има снимки в БМВ форума. Двигателят е от някакво дърто мазерати.

 

Точно! Това е този от старите истории, сега се говори за втора такава кошница...

Link to comment
Share on other sites

Васе, за тоя Мускал дето го споменаваш съм слушал преди няколко години, че в Бургас е имало изцепки по разни дръпки със залагания. Отделно се носи мълвата за малко полско фиатче, в което са натъпкали 300 коня мотор, като са оставили само една седалка за шофьора.... Твърде много и от различни места се чуват тия истории, та няма да се учудя ако са верни.

 

Значи видял си го центъра. Аз първо се учудих, че там точно някой би направил такова нещо, но като знам какви хора има в София с широки пръсти не ме учудва. Аз знам, че тази сграда е на един от "достойните" ни депутати, поредният когото не питат откъде тез пари....

 

ЕДИТ:

Точно! Това е този от старите истории, сега се говори за втора такава кошница...

 

 

Сградата и фирмата (предполагам) са на едно момче което го познават всички които са ходили на божурище. Колите му са с регистрация 5885 ;)

Link to comment
Share on other sites

http://zazz.bg/play:b5ebf76c :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

то с полското фиатче майче даже и клипове имаше из интернет , мисля че съм ги гледал абе луди хора

приятел разправяше как в германия е присъствал на някакви дръпки на които vw polo естествено доста натъпкано с мощност прави за смях м5 ..... то сигурно струва и повече от него ама има всякакви маниаци..... в ютуб има и лупо в12 с 2 двигателя един отпред и един отзад :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Сградата и фирмата (предполагам) са на едно момче което го познават всички които са ходили на божурище. Колите му са с регистрация 5885 ;)

 

Почти 100% е наемател там ОСВЕН ако онзи не е продал сградата. Ще проверя отново.

Link to comment
Share on other sites

Почти 100% е наемател там ОСВЕН ако онзи не е продал сградата. Ще проверя отново.

 

 

Фирмата се казва ОВЪР драйв, сети се коя друга фирма се казва ОВЪР нещо си :lol:

Link to comment
Share on other sites

къв беше тоя номер 5885 много ми е познат и на мене

 

 

Почти всички екзотики из София са били с такъв номер :D

 

 

Като се замисля май номерата бяха 1991 - не съм 100% сигурен :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Васе, за тоя Мускал дето го споменаваш съм слушал преди няколко години, че в Бургас е имало изцепки по разни дръпки със залагания. Отделно се носи мълвата за малко полско фиатче, в което са натъпкали 300 коня мотор, като са оставили само една седалка за шофьора.... Твърде много и от различни места се чуват тия истории, та няма да се учудя ако са верни.

 

Значи видял си го центъра. Аз първо се учудих, че там точно някой би направил такова нещо, но като знам какви хора има в София с широки пръсти не ме учудва. Аз знам, че тази сграда е на един от "достойните" ни депутати, поредният когото не питат откъде тез пари....

 

ЕДИТ:

Точно! Това е този от старите истории, сега се говори за втора такава кошница...

 

И аз съм чел по форумите, че Мускала е с двигател на Мазерати. Дори някъде го бяха "виждали"

 

Днес заковах 220 http://www.vbox7.com/play:6cb6e50b :lol:

 

Аз пък искам барнат полски фиат :bgrin:

 

ако можеш да насадиш сток 2.0 20В турбо от Купе....няма нужда да го бараш :lol:

Link to comment
Share on other sites

ако някога имам мнооого кинти и се чудя кво да ги правя взимам една жигула комби , задължително цвят охра с лека ръжда , винкелни релси на тавана , завързвам и 2-3 щайги дървени от домати и я правя 400 коня е така за майтапа

Link to comment
Share on other sites

ако някога имам мнооого кинти и се чудя кво да ги правя взимам една жигула комби , задължително цвят охра с лека ръжда , винкелни релси на тавана , завързвам и 2-3 щайги дървени от домати и я правя 400 коня е така за майтапа

 

Защо не вземеш на pazu голфа?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...