Jump to content
BulForum.com

Удоволствие от шофирането...


INCINERATOR

Recommended Posts

ако някога имам мнооого кинти и се чудя кво да ги правя взимам една жигула комби , задължително цвят охра с лека ръжда , винкелни релси на тавана , завързвам и 2-3 щайги дървени от домати и я правя 400 коня е така за майтапа

 

lancia_delta_1994_01_s.jpg

 

тва ако аз някой ден шибна 6-ца и 5-тица от тотото + 15 мача от ЕФУ с 1000 залог :)

 

Как така сайта от който взех снимката сам ме модерира. ВТФ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
ся ще видите за кви катастрофи става въпрос , аз там поне месец не смятам да минавам :pirate

 

Какъв месец, като обърнаха предимството на кръговото на Брезовска над 6 месеца по-късно се псувахме с един пенсионер който ме засече защото "си знаеше там как се кара" и му соча знаците а той ми вика, да не го уча него как да кара, ами да съм покажел малко уважение към по-възрастните от мен! Леле идваше ми да то хлопна с нещо по тиквата.

 

Тъй че какви са тия екстри като знаци - те хората си знаят какво да правят

 

dsc03647en2.th.jpg

Ето това е удоволствие :D

 

Абе тая кола не ти ли изглежда "кривогледа"... Тъй физиономията й е все едно се опитва да погледне муха която е кацнала на носа й :lol:

 

lancia_delta_1994_01_s.jpg

 

тва ако аз някой ден шибна 6-ца и 5-тица от тотото + 15 мача от ЕФУ с 1000 залог :)

 

Как така сайта от който взех снимката сам ме модерира. ВТФ?

 

HTTP хедърите, ей така се прави за да трябва да дадеш линк към тяхна страница а не да им крадеш картинките :)

Link to comment
Share on other sites

Какъв месец, като обърнаха предимството на кръговото на Брезовска над 6 месеца по-късно се псувахме с един пенсионер който ме засече защото "си знаеше там как се кара" и му соча знаците а той ми вика, да не го уча него как да кара, ами да съм покажел малко уважение към по-възрастните от мен! Леле идваше ми да то хлопна с нещо по тиквата.

 

Тъй че какви са тия екстри като знаци - те хората си знаят какво да правят

Абе тая кола не ти ли изглежда "кривогледа"... Тъй физиономията й е все едно се опитва да погледне муха която е кацнала на носа й :lol:

HTTP хедърите, ей така се прави за да трябва да дадеш линк към тяхна страница а не да им крадеш картинките :)

 

a na БГ език :P

 

Ако обърнат пак движението ще е криво.

Link to comment
Share on other sites

a na БГ език :P

 

Нали питаше как? Надушва те по миризмата кой сайт гледаш и ако не му миришеш хубаво ти показва среден пръст образно казано :)

Link to comment
Share on other sites

Кротко с 90-100 извънградско, за да имам време да се насладя на пътя. Тиха музика и те така. В града не е удоволствие, заради масата пловдивски и околопловдивски селски джигити.

Link to comment
Share on other sites

Само за справка - имам един познат който напоследък само се вози (има си шофьор) - преди караше сега го е дал съвсем баровец и ми сподели преди седмица някъде че доста по-спокоен е откакто не шофира в БГ. Назапад вика че няма проблеми да кара сам но тука предпочита единствено да се вози

Link to comment
Share on other sites

Пичът, турил двигател на Мазерати, на Мускал, за няколко месеца си е избил парите ако ходи редовно на гонки да се дърпа с маниаците - рейсъри. ;) Те само като му видят колата ще умрат от смях ,еле пък да не сложат колкото пари иска навързано :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пичът, турил двигател на Мазерати, на Мускал, за няколко месеца си е избил парите ако ходи редовно на гонки да се дърпа с маниаците - рейсъри. ;) Те само като му видят колата ще умрат от смях ,еле пък да не сложат колкото пари иска навързано :bgrin:

 

Само след първата или след първото вдигане на капака и е загубл бая "електорад" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дали? Някой с леко спортна кола която по принцип е 120 коня да сложиш двигател 400 коня и да учудиш света - да, някой с Москвич да иска да се дърпа с нещо по-сериозно от Голф 2ка - звучи повече от съмнително. Пък и шума който издава се разбира малко от малко. Трябва да си мега тъп да се вържеш и да сложиш пари за подобна гонка, не мислиш ли?

Link to comment
Share on other sites

Е що бре, Дядо Мразе, откачалки колкото щеш,всеки иска да се пробва с неговата кола, дори да има наглед утопични шансове за успех :)

Иначе той ще сменя мероприятията естествено, отделно на прима виста за колко басове се сещам не е истина :laughing:

 

п.п Мидекс ако барне малко неговата и я тунингова, ще стане уникален дзвер :punk

Link to comment
Share on other sites

п.п Мидекс ако барне малко неговата и я тунингова, ще стане уникален дзвер :punk

Ако говориш за старата ми кола, както вече казах (и показах) в другата тема - за нея признавам само този тунинг :bgrin: :

 

daciesuparatarau8tp.jpg

 

 

 

А що се отнася до сегашната, за нея има няколко вида (цялостен дизайн) генерални тунинги. Ако беше комби, бих я направил като тази:

 

103811_478.JPG

 

 

Обаче...тъй като комбитата по принцип не ми допадат много, взех седан, а за седана, от всичките тунинг-линии, основно ми харесват 2 вида. По-семплия вид (нищо, че на снимката е снимано комби, за седана върви дори повече...тоя малко са го оляли с решетката...ама карай...):

 

gosU17LGu7.jpg

 

 

По ми допада обаче по-злобния тунинг-вид...нещо като това на долните снимки...линията им общо взето е еднаква:

 

passat.jpg

 

3ea5146b5b6df90e90f0e3903688767b.jpg

 

3bb87c46b6be8f6f4031827770f8a823.jpg

 

 

Има и още едно тунинговане, ама за него доживотно не мога да се класирам... ;)

 

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Има и още едно тунинговане, ама за него доживотно не мога да се класирам... ;)

Двигател от мазерати и много лепенки :woot

 

Да не забравяме че и ти си от VW братството и лепенките ти отиват . Може и 1 да е , ама задължително трябва да я имаш ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пазу, лепенките "отиват" на този, който си ги лепи...доколкото виждам на моята кола няма нито една лепенка, а на някакъв голф, дето вчера се пречкаше между колите видях цели 2 дъъъълги ленти, започващи от предния капак... :P

Освен това ония тунинги на горните снимки не се правят с ваденки, светодиоди и накрайници за ауспух от руския пазар, а обикновено струват колкото още една кола...

А и ти не се причислявай към VW братството, тъй като у нас Голфа отдавна е излязъл извън всякакви категории, не само от концерна VW, но и като кола изобщо...даже вашето братство и столица си има...малко по на запад, знаеш къде... :devil

Link to comment
Share on other sites

Пазу, лепенките "отиват" на този, който си ги лепи...доколкото виждам на моята кола няма нито една лепенка, а на някакъв голф, дето вчера се пречкаше между колите видях цели 2 дъъъълги ленти, започващи от предния капак... :P

А и ти не се причислявай към VW братството, тъй като у нас Голфа отдавна е излязъл извън всякакви категории, не само от концерна VW, но и като кола изобщо...даже вашето братство и столица си има...малко по на запад, знаеш къде... :devil

Eмблемата имаме ли я ? Имаме я (Някой си я махат ... пуу .. дезертьори :lol: ) . А и мойте ленти са от боя , а не от фолио :)

 

ПП. Лепенка gas нямаш ли ? O.o

Link to comment
Share on other sites

Толкова да ме беше срам да карам Поло-то а даже някои го бъркаха с Голф 3ка... В началото се чудех защо половината като ме видят ми правят път и се дърпат колкото може по-далече от мен а другата се чудят дали да ме ударят странично или отзад... после си обясних защо... има нещо в тези коли ей, нещо дето ти влияе подсъзнателно и ти промива мозъка :lol:

Link to comment
Share on other sites

има нещо в тези коли ей, нещо дето ти влияе подсъзнателно и ти промива мозъка :lol:

Предразполагат към рейсинг и високи трансгалактически скорости :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дали? Някой с леко спортна кола която по принцип е 120 коня да сложиш двигател 400 коня и да учудиш света - да, някой с Москвич да иска да се дърпа с нещо по-сериозно от Голф 2ка - звучи повече от съмнително. Пък и шума който издава се разбира малко от малко. Трябва да си мега тъп да се вържеш и да сложиш пари за подобна гонка, не мислиш ли?

 

Има и такива дето си мислят, че като са по 180, 190 коня и колите им вървят, а не гледат че тежат колкото хамър и половина. Веднага давам пример със Сааб 9 нещо си. 225 заводски коня с турбо(заводско), ама на 402 метра пича се е замерил и дава 15,2. Астра ХЕ със съвем леко барване ще го кантари, а разликата все пак е 75 коня, за въртящия момент да не говорим.

Link to comment
Share on other sites

Има и такива дето си мислят, че като са по 180, 190 коня и колите им вървят, а не гледат че тежат колкото хамър и половина. Веднага давам пример със Сааб 9 нещо си. 225 заводски коня с турбо(заводско), ама на 402 метра пича се е замерил и дава 15,2. Астра ХЕ със съвем леко барване ще го кантари, а разликата все пак е 75 коня, за въртящия момент да не говорим.

 

 

А нали се сещаш, че за днешното автомобило строене 1700 кила(например) не са много... а си е нормално тегло за 1 кола.

Link to comment
Share on other sites

А нали се сещаш, че за днешното автомобило строене 1700 кила(например) не са много... а си е нормално тегло за 1 кола.

 

За 400 метра са много, даже адски много. При положение, че и в Корси вече се слагат ЛЕТ двигатели от Опел. Все пак говорим за коли, поне аз де, дето са по-постижими и за обикновен човек, а не някой дето има 6 еднакви цифри в номера ;)

 

Пък и идеята на Мускала беше за дръпка....така, че новото автомобилостроене не ме грее. За сега е една химера :):)

 

Гледам, че четеш тунинг.бг. Та там един асеновградчанин ли беше се хвали, че със кола 103 коня(Ровър) е дръпнал 525 автоматик бензин. Дали е истина - НЕ ЗНАМ. Има и клип - дали обаче не е наговорена ситуация и дали баварията е 525 - ПАК НЕ ЗНАМ ;). Така, че 1700 кила са си 2 коли като мойта почти :)

Link to comment
Share on other sites

За удоволствие ли си говорим? Вчера изпитах мега удоволствие като се качвах към едно село с 85. Според host това не е възможно понеже карам само 90 коня кола, а той се качва трудно със 130 коня.. Но това е друга тема на разговор.

Link to comment
Share on other sites

PriceWorthLTD написа:

Просто за спорта ... казах да не са под 1тон и да не са повече от 280 коня а 150 коня го дадох просто за пример защото под 150 мисля че нямат шанс (с малки изключения :D)

 

 

Заставаййй саксо 1.6 120++ < 125 :D :D :D :D ако идваш към софия съм готов да ти дам 1-2 автовоза :ok:

 

Ти сериозно ли ? на 1км ?!

 

Ето човека със Сааб-а. Взеха му парите ако ги заложи. Защото не знае, че саксото е с валчета, генерацийка ала бала и все такива хубави неща и е по-леко и така ще го разтегли, че не е истина. Така, че лапни шарани се намират.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...