Jump to content
BulForum.com

Heroes wannabes :)


Recommended Posts

Винаги, когато гледам Heroes, започвам да си фантазирам, че имам свръхестествени сили. Още от BroodWar насам съм погълнат от идеята за mind control - да можеш да караш хората да правят това, което ти искаш, без да осъзнават, че са манипулирани. Ако трябва да съм наплъно честен, ще споделя, че ако имах такава "дарба" едва ли щях да я използвам само за доброто на света - по-скоро щях да наблягам на "доброто за малкия злодей в мен" :P

 

Ако можеше да имате супер сила, каква щеше да е и какво щяхте да правите с нея?

Link to comment
Share on other sites

Аз вече си имам суперсила - аз съм PROCRASTINATION MAN! :D

 

Може да изглежда като нещо обикновено, но способността ми да извършвам нечовешки количества работа в последния момент, когато яйцето опре на дупето, е изненадваща! :P

 

Но сега като се замислям, не мога да измисля какво бих искал. Ще помисля и ще пиша пак.

Link to comment
Share on other sites

искам да карам , но не просто така а много добре,

като бях малък много се зарибявах по Michel Vaillant

бързи и яростни

след това тунинг дрифт....и ся зех книжка и :inqn

няма да ми се оттдаде :)

мислех в някой COT да карам

после като полицаи да карам

после линайка да карам...ама като гледам май php програмист ще ставам :lol:

 

 

 

ЕДИТ: дали някой си е мечтал да разбира жените :D

Link to comment
Share on other sites

бих искал да имам способността да връщам времето назад. В такъв смисъл, че като направя нещо, да мога да върна половин час назад и същата ситуация да се повтори. 30 минути, не повече, само да мога да си оправям бозите като ги сътворя.

 

ЕДИТ: дали някой си е мечтал да разбира жените :D

всички :) Но уви, IMPOSSIBLE!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък винаги съм искал да мога да спирам времето. Даже като хлапе си фантазирах, как с тая измама стават известен спортист. Спирам времето, премествам разни неща и хоп печеля...а камерите на могат дори да засекат какво става... Само един недостатък има това умение - като спра времето, си оставам сам в нищото и това е някаква голяма скука...

Link to comment
Share on other sites

Искам да спирам времето, да си изкарам сексуалните желания върху 5-6-7-8-9-10 или повече момичета и да си го пускам пак, все едно нищо не е станало... Ест. за това ще ми трябва патка от желязо, ама не е проблем да се намери, хаха.

 

Пък може и да съм калитко мен, човекът калит, на когото късметът му идва само когато си го поръча :].

Link to comment
Share on other sites

Имате интересни способности , искам да разбера как работят .

Еми , хахаха , способността на Гейбриал (Сайлър) , да разбирам как работят нещата .

То не че така не се научих да работя , разглабям , зглобявам , оправям компютри като самоук човек , просто за това се иска повече мерак и търпеливост .

п.п. А , да го правиш на момента като него ще е супер просто .

:)

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм мечтал да мога да летя...

Точно това мислех да напиша одеве! :smile: Но ако ти ще си летящият човек, аз си избирам да мога да минавам през стени, когато си поискам :ph34r: :ghost

Link to comment
Share on other sites

Аз се колебаех между способността на Сайлър и "шейпшифтър" , обаче сега като се замислих , неговата способност не е кой знае какво , за това си избирам променяне на формата ... тогава ми се откриват много възможности .

Ставам на птица и летя , ставам на делфин или акула и плувам из дълбините на моретата , ставам на върколак (като спра трансформацията на половина) и въскресявам митовете .

п.п. Опциите са ужасно много и ще е повече от забавно .

:)

Link to comment
Share on other sites

Пък може да съм човекът бельо :ph34r:. Ще стоя замаскиран кат някакви прашки и ще чакам някоя яка мадама да ме сложи... Ама кат си знам късмета сигурно някой гей ще ме вземе :D.

Link to comment
Share on other sites

Хмм,откакто гледам Heroes,най-често си фантазирам,че мога да летя.А също обичам да си играя с огън,така че би било готино да мога да паля разни неща :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам всичко да мога.

Тва летене, невидимост, контроли над хора, огъни води.

Абе X-men All in One :lol: с пуснат God Mode

Link to comment
Share on other sites

аз пък ще съм хайтянинът и ще ви блокирам способностите...нали тва беше неговата, да не бъркам нещо :D

като вече "супермена" е без способности, просто го отстрелвам B)

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа, аз като гледам Heroes и най-искам да съм Пешо(Питър), щото мога да правя всичко.

Link to comment
Share on other sites

Готина тема :)

И ако трябва да избирам от "Хироуз" способностите, бих избрал да съм безсмъртен като русото момиче (Клеър май беше), също избирам като ми "донесат" силата, с нея да върви и русичката :)

Link to comment
Share on other sites

Готина тема :)

И ако трябва да избирам от "Хироуз" способностите, бих избрал да съм безсмъртен като русото момиче (Клеър май беше)

Файдата не е много голяма, казвам ти го от личен опит.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...