Jump to content
BulForum.com

Heroes wannabes :)


Recommended Posts

Да лекувам с голи ръце. Да виждам в кого какво не е наред, да бръкна в тялото му и да го оправя. Също да мога да лекувам душевни заболявания.

Link to comment
Share on other sites

аз искам да съм smile man... да усмихвам хората с голи ръце.

 

а тази от хироус дето не умира и всичко и зараства - сигурно приятелят й е най-щастливия (а може и най-нещастния) мъж на планетата - всеки път си ляга с девственица... на нея сигруно и е тъпо всеки път да й е за пръв път, да се търкаля с който си поиска и накрая пак стара мома... според мен сценаристите не са го доизмислили това с нея.

 

:ghost

Link to comment
Share on other sites

Искам да бъда като Jumper :) .И също така да мога да спирам времето.Общо взето в раздел "неосъществими мечти" това са ми в top-a :)

Link to comment
Share on other sites

Да виждам в кого какво не е наред, да бръкна в тялото му и да го оправя.

Не е нужно да имаш суперсили за да го постигнеш това, достатъчно е просто да си потентен мъж B)

Иначе и аз искам да спирам времето. Особено сутрин като ми звънне будилникът... Обаче да мога да си избирам и някой, който да не спира заедно с времето... :love

Link to comment
Share on other sites

Бах ва и мутантите дето сте се събрали тука... :woot

Искам да спирам времето, да си изкарам сексуалните желания върху 5-6-7-8-9-10 или повече момичета и да си го пускам пак, все едно нищо не е станало... Ест. за това ще ми трябва патка от желязо, ама не е проблем да се намери, хаха.

По повод горното желание...@Blitz_krieg_1941, имаше едно симпатично филмче с Брендън Фрейзър и Елизабет Хърли, където мадамата беше преобразеният Луцидер, а Елиът (Фрейзър) можеше да си пожелава различни неща (които мадамата всячески му скапваше по един или друг начин)...Та един път той си пожела да се превърне в голям мъжага и мадамата го превърна в як двуметров баскетболист с миниатюрен "инструмент" :P ...та внимавай...ако някой случайно се навие да ти изпълни желанието, да не забравиш да си поискаш и "инструмента", че с 5 санта не се получават много добре нещата. :lol:

51FH4GXKCZL._SL500_AA280_.jpgelizabeth_hurley_brendan_fraser_bedazzled_001.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
:P ...та внимавай...ако някой случайно се навие да ти изпълни желанието, да не забравиш да си поискаш и "инструмента", че с 5 санта не се получават много добре нещата. :lol:

51FH4GXKCZL._SL500_AA280_.jpgelizabeth_hurley_brendan_fraser_bedazzled_001.jpg

 

А жените твърдят, че пет санта били напълно достатъчни, всичо останало било въпрос на лакомия...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Безсмъртен :D Мечатая си го тва всеки божи ден! От както се помня ми се е искало да мога да развъртам огромния си меч (тук... не приемам критики относно изразните си средства :laughing: ) и да сеча всеки "мустакат" человек, който отива на "чалга пиано бар" или "ретро чалга парти" или "оргия парти с гост Константин" или просто не ми даде баничката си когато му я поискам! Така също ще мога да се катеря по небостъргачи и да се хвърлям отгоре, да плувам в бяла вода, да яздя самолет, да лежа върху влак и гратис да пътувам така, да живея вечно и да обиколя всички пещери с хилядолетници, да прочета властелина и когато реши края на света да идва, да съм баш под метеорита и да се хиля кът тъпак :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък винаги съм искал да мога да спирам времето. Даже като хлапе си фантазирах, как с тая измама стават известен спортист. Спирам времето, премествам разни неща и хоп печеля...а камерите на могат дори да засекат какво става... Само един недостатък има това умение - като спра времето, си оставам сам в нищото и това е някаква голяма скука...

 

ебати и аз винаги съм си мечтал за подобна способност

само дето смятах да ограбвам банки така :lol:

Link to comment
Share on other sites

Безсмъртен :D Мечатая си го тва всеки божи ден! От както се помня ми се е искало да мога да развъртам огромния си меч (тук... не приемам критики относно изразните си средства :laughing: ) и да сеча всеки "мустакат" человек, който отива на "чалга пиано бар" или "ретро чалга парти" или "оргия парти с гост Константин" или просто не ми даде баничката си когато му я поискам! Така също ще мога да се катеря по небостъргачи и да се хвърлям отгоре, да плувам в бяла вода, да яздя самолет, да лежа върху влак и гратис да пътувам така, да живея вечно и да обиколя всички пещери с хилядолетници, да прочета властелина и когато реши края на света да идва, да съм баш под метеорита и да се хиля кът тъпак :lol:

В пътеводител на галактическия стопаджия имаше един такъв. И се беше отегчил безкрайно и обикаляше вселената и обиждаше всеки наред. Това му беше целта.

Обаче имам един въпрос. Как искаш да си безсмъртен - да не може нищо да те нарани, или да регенерираш, като ти стане нещо?

Link to comment
Share on other sites

А пък аз като се освиня с домашно винце и ставам безсмъртен..., верно с кофти дъх и нездрави помисли но какво пък...

Link to comment
Share on other sites

Е не бе, искам да може да ми пръскат куфара от време на време така... да си мислят че могат да ми направят нещо :P ... Ама в същност да съм като дякон Фрост и като ме клъцнат през средата и да си се съединявам (естествено можех да кажа и Уълвърийн, ма повече хора са виждаля дякона разполовен отколкото влъка). Което ми напомни... Някой да има всички броеве на HULK vs Wolverine?

Link to comment
Share on other sites

Искам майнд контрол, тъй като завладяването на света с годмод не е интересно.

Сега определено ми хрумна, защо клеър(хирос) иска да си възвърне усещането за болка.

Link to comment
Share on other sites

Сега определено ми хрумна, защо клеър(хирос) иска да си възвърне усещането за болка.

За да усеща, когато я плющят кът мръсно жуотно? :)

Link to comment
Share on other sites

Е не бе, искам да може да ми пръскат куфара от време на време така... да си мислят че могат да ми направят нещо :P ... Ама в същност да съм като дякон Фрост и като ме клъцнат през средата и да си се съединявам (естествено можех да кажа и Уълвърийн, ма повече хора са виждаля дякона разполовен отколкото влъка). Което ми напомни... Някой да има всички броеве на HULK vs Wolverine?

Да ама при взрив от сблъсък с метеорит планетоубиец, няма да ти останат много атоми свързани един с друг, че да почнат да се връщат :lol:

 

Едит:

Сега се сетих какво още искам да мога - да пърдя любовен елексир. Така като ми дойде отвътре, вместо да ме гледат на кръв, всички да ми правят мили очички.

Link to comment
Share on other sites

Да де, тва е Game Over ситуацията :D , като съм се нагледал и наживял... +тва много ми се иска да видя края, а не ми се вярва да го доживея

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да имам остриета като на Уълвърийн(разбирасе и да могат да ми разрастват бързо раните),да имам криле(не мога да се сетя как беше героя от Икс-мен).Също така искам да владея маинд контрол,да мога да се телепортирам навсякъде...аве ако трябва да цитирам рекламата на ДСК:"Искам всичко!" :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hankock не беше лош - непробиваема кожа, летене и супер-сила - perfect! Ще набарам моята евентуална половинка - главата долу и... не ме барай ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега се сетих какво още искам да мога - да пърдя любовен елексир. Така като ми дойде отвътре, вместо да ме гледат на кръв, всички да ми правят мили очички.

:punk :lol: :lol: :punk :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...