Jump to content
BulForum.com

Най-грозните коли на света


Botev1912

Recommended Posts

Я СТИГА ДЕ - къде е фиат мултипла къде е SLR-a... нека да е като пенис, аз ако мога да си го взема после пак да си говорим хубав ли е или не... :)

Всеки ще предпочете SLR-а за да го продаде и си вземе нещо друго... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply
Всеки ще предпочете SLR-а за да го продаде и си вземе нещо друго... :D

 

Не точно. SLR-a много бих му се радвал но нямам толкова пари за да го карам - смяна на масло, филтри, едно друго... отделно каското ще е колкото да си вземеш някоя нормална 10тина годишна кола. Иначе ако мога да си го позволя с удоволствие бих си бръмкал с това...

Link to comment
Share on other sites

Не точно. SLR-a много бих му се радвал но нямам толкова пари за да го карам - смяна на масло, филтри, едно друго... отделно каското ще е колкото да си вземеш някоя нормална 10тина годишна кола. Иначе ако мога да си го позволя с удоволствие бих си бръмкал с това...

Точно за това става на въпрос. Не вярвам да има човек (такъв, който да не може да си го позволи разбира се :lol: ) на , който да му го подарят с безплатна поддръжка и да не му се кефи.

Link to comment
Share on other sites

Щях да кажа фиат мултипла, но гледам че 20 човека са ме изпреварили :D

За мен грозни са и към 95% от колите от последните години - явно е на мода отвратително облия и разтеглен дизайн :sick

Link to comment
Share on other sites

Щях да кажа фиат мултипла, но гледам че 20 човека са ме изпреварили :D

За мен грозни са и към 95% от колите от последните години - явно е на мода отвратително облия и разтеглен дизайн :sick

 

Като тази например? :confused :confused :confused Мен това конкретно тази страшно много ме кефи...

 

toyota_avensis_iii_s_ttac_01_01_01.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://seriouswheels.com/2009/a/2009-AC-Sc...le-1024x768.htm

Дори Шнитцер не могат да направят тая грозотия да мяза! Какво да си говорим повече..

 

Не знам какво не ти харесва, но аз и се радвам всеки път като я видя а в Пловдив вече има няколко подобни. Сериозно - кефи ме. Не чак колкото Infiniti FX45 но малко след нея.

Link to comment
Share on other sites

http://seriouswheels.com/2009/a/2009-AC-Sc...le-1024x768.htm

Дори Шнитцер не могат да направят тая грозотия да мяза! Какво да си говорим повече..

Напълно подкрепям. Ужасно грозна е. Смятам, че след намесата на шницер е дори още по грозна. :sick Странното е че имам много приятели, които я харесват?! :confused

 

Ето още няколко "добри" предложения от мен:

 

Sang Yong Actyon:

 

zx500_279837.jpg

 

Sang Yong Rodius:

 

SsangYong_Rodius_1.jpg

 

Надали има по-грозни SUV-ове от тези на пазара в момента. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Напълно подкрепям. Ужасно грозна е. Смятам, че след намесата на шницер е дори още по грозна. :sick Странното е че имам много приятели, които я харесват?! :confused

 

Ето още няколко "добри" предложения от мен:

 

Sang Yong Actyon:

 

Sang Yong Rodius:

 

Гласувам за първото с 2 дигнати ръце.По-грозно от това няма.

 

Иначе на тая фирма има джип някав пак със същата муцуна и пак няма такава грозортия :sick Как има хора да ги купуват незнам.

Link to comment
Share on other sites

Може ли хейтърите на Х6 да ми дадат някакво описание на грозните черти на колата?

 

 

Излишно голяма е? :Д Аз нямам нищо против Х6, имам против тея дет я карат, щото явно си мислят, че са царе на пътя и са с 2 чифта мъде га седнат зад волана.

Link to comment
Share on other sites

Излишно голяма е? :Д Аз нямам нищо против Х6, имам против тея дет я карат, щото явно си мислят, че са царе на пътя и са с 2 чифта мъде га седнат зад волана.

 

Много по-зле се държат хора с Голфове всъщност както и шофьори на ГАЗ-ки... И на мен ми е чудно какво е грозното на X6...

 

За протокола Actyon-a също ми харесва, не мисля че е грозен!

Link to comment
Share on other sites

Много по-зле се държат хора с Голфове всъщност както и шофьори на ГАЗ-ки... И на мен ми е чудно какво е грозното на X6...

 

За протокола Actyon-a също ми харесва, не мисля че е грозен!

Да,и аз харесвам X6-цата!

djadomraz,по нататък по коледа ще ти пиша писмо за Х6-ца,ако може бяла! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Гласувам за първото с 2 дигнати ръце.По-грозно от това няма.

 

Иначе на тая фирма има джип някав пак със същата муцуна и пак няма такава грозортия :sick Как има хора да ги купуват незнам.

Хора като djadomraz например. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Обърка се леко. АКо не си разбрал - дядо ти мраз наскоро се сдоби с тойота авенсис.. ама нова :)

Значи браво на дядо мраз. Направил е страхоен избор! ;)

Link to comment
Share on other sites

SLR и X6 направо са се СЦЕПИЛИ от грознота........ :laughing: :wacko:

 

Х6 не е грозно. То просто не прилича на нищо - нито е бус, нито е джип, нито е лек автомобил, нито е спортно купе - просто е едно голямо нищо. :lol:

Явно са се опитали да направят нещо като имитация на Порше, но за дебелаци! :lol:

 

Ето това е безспорният фаворит за всички времена, призната за най - грозната произвеждана някога кола. А всъщност идеята е била да се създаде най - безопасната кола за времето си (за пътуващите в нея)

Насладете се на "Аврора"

6cd9cdb970845f57.jpg

bf0955f575d082bf.jpg

 

Повече подробности за това.......... нещо можете да прочетете Тук !

 

 

Тая кола не е грозна, даже е много идейна. Особено за времето си, когато е била разработена. :rolleyes:

 

Чувал ли си, че историята се върти в кръг. Нищо чудно да не е далече денят, когато отново ще се появят автомобили с подобен дизайн.

 

Обърка се леко. АКо не си разбрал - дядо ти мраз наскоро се сдоби с тойота авенсис.. ама нова :)

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

LADA

1

2

3

4

 

Ай стига бе! Трябва да забранят думата "дизайн" в русия. Нито архитектурата им е архитектура, нито графичния дизайн им е графичен дизайн, нито индустриалния дизайн им е индустриален дизайн. Провал от всякъде! Ако не бяха Норвежците, човек би си помисли, че на студено дизайн не вирее.

 

Не е най-грозната, но определено не ми допада SLR McLaren.

 

Още по-смешна ми стана когато Джеръми Кларксън я определи като пенис, с тази дълга предница и копираната идея от Енцо. :D :D

 

Да бе. Те всички са крали от Ферари. Айде ако обичаш.

 

Ето още няколко "добри" предложения от мен:

 

Sang Yong Actyon:

 

Sang Yong Rodius:

 

Надали има по-грозни SUV-ове от тези на пазара в момента. :blink:

 

Надали. Изродийки. По-грозни от Multipla. Не мога да преценя, кое от двете е по-грозно.

Link to comment
Share on other sites

Ето нещо също много грозно за мен -> http://www.pitstop.zp.ua/Image/img%20005.jpg

 

А до колкото Х6-цата.. На мен си ми харесва, но защо ли си мисля, че от всяка фирма почнаха да вадят по един модел - един вид "кола с визия от бъдещето"...

 

И лично според мен за напред няма да виждаме много стандартни модели дето сме свикнали да гледаме по-пътищата. Трябва да свикнете.

 

Zingam - май е няколко неща в едно Х6-цата ;-), което за много хора е компактни и удобно.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво не й харесвате на Х6-цата... сериозно много красиво возило е. Може да не е ясно точно какъв тип возило е но е готино на външен вид. За сметка на това ЕЙ ТВА е грозен джип. Може и да е стабилен и здрав и много проходим и каквото си искате там още но е д***а грозното квадратно парче. Та с теслата сигурно са го дялкали. Яй любувайте се на грозотия после кажете че е по-красив от Х6-цата:

 

mercedes-g-class-w463.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...