Jump to content
BulForum.com

Най-грозните коли на света


Botev1912

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply
Напротив!!! Точно така тряа да изглежда джипа!!! Като това и дефендъра! Мое да са праени с брадва и ъглошлайф, но имат АДСКАТА визия!

 

Апък според мен трябва да изглежда така:

b33131-land-rover-range-rover-sport.jpg

Link to comment
Share on other sites

Х6 не е грозно. То просто не прилича на нищо - нито е бус, нито е джип, нито е лек автомобил, нито е спортно купе - просто е едно голямо нищо. :lol:

Явно са се опитали да направят нещо като имитация на Порше, но за дебелаци! :lol:

 

 

Поинтересувай се малко относно Х6 и качествата му. Или разгледай сравненията между Х6 и Cayenne.

И тази "имитация на Porsche" е доста голяма конкуренция на поостаряващия Cayenne.

Link to comment
Share on other sites

http://www.worldcarfans.com/9080814.003/bm...at-nurburgring#

 

Според този сайт X6 xDrive5.0i прави една обиколка на Nurburgring за 8:54.4, "but the Cayenne GTS was left crawling behind beyond the 9 minute barrier and more than 7 seconds a drift with a time of 9 mins 1.9 seconds."

 

 

 

Ето малко инфо от форума на БМВ:

 

Времената дадени при теста на Нюрборгринг:

1. 8.54,4 min (max. 240,9 km/h) - X6 (automatic)

2. 9.01,9 min (max. 228,1 km/h) - Cayenne GTS (manual)

 

Тегло:

1. 2378 kg - X6

2. 2410 kg - Cayenne GTS

 

Ускорение 0-100 km/h:

1. 5,7 s - X6

2. 6,7 s - Cayenne GTS

 

GPS-topspeed:

1. 263 km/h - Cayenne GTS

2. 252 km/h - X6 (limited)

 

Спирачен път 100-0 km/h:

1. 37,4 m - Cayenne GTS

2. 37,7 m - X6

 

Базова цена:

1. 73 800 € - X6

2. 78 034 € - Cayenne GTS

Link to comment
Share on other sites

Поинтересувай се малко относно Х6 и качествата му. Или разгледай сравненията между Х6 и Cayenne.

И тази "имитация на Porsche" е доста голяма конкуренция на поостаряващия Cayenne.

Браво а сега е време да разбереш че не говорим за най-бързото НИЩО на палнетата а за най-грозна кола и според мен X6 заема челните позиций. :punk

Link to comment
Share on other sites

Браво а сега е време да разбереш че не говорим за най-бързото НИЩО на палнетата а за най-грозна кола и според мен X6 заема челните позиций. :punk

 

Браво, а сега е време да прочетеш поста над моя и да видиш защо отговарям за бързината на Х6.

 

Само дето Cayenne е бърз колкото Subaru WRX, а това Х6 ми се струва, че ще поизостава малко.

 

 

Той казва това и аз му отговарям.

 

 

 

П.С. То според някое момиче ти може да си най-грозният мъж на планетата, но за друга ти да си най-красивият. Затова красотата/грозотата си е много индивидуално понятие.

Link to comment
Share on other sites

Напротив!!! Точно така тряа да изглежда джипа!!! Като това и дефендъра! Мое да са праени с брадва и ъглошлайф, но имат АДСКАТА визия!

 

Кое му е адското на визията на Мерцедес G? Отсечено, квадратно, ужким скъп джип а грозен. Ама ГРОЗЕН почти колкото мултиплата ебати!

 

Ти като искаш грозен джип взем HUMMER или още по-добре някоя Лада Нива или УАЗ-ка.

 

 

И нали говорехме за грозен дизайн, не за мощности, проходимост, лукс и прочее? Не си кривете душата - грозен е G-го на Мерцедес. Виж ако ми го дават няма да откажа защото си има много плюсове и отвътре хич не е грозен, но на външен вид е прекалено издялан.

 

Не мога да си обясня как някой може да каже че Х6-цата е грозна а да каже че G-то е красив... То е като да кажеш че Lamborgini Diablo е грозна кола а Fiat Multipla е готина...

 

Само дето Cayenne е бърз колкото Subaru WRX, а това Х6 ми се струва, че ще поизостава малко.

 

Мислиш... струва ти се... от тук почват всички грешки - с мислене и преценка с окомера :) Преди като бачках във ВидеоЗона шефа там глобяваше управителите когато на негов въпрос отговорят с "мисля, че" и ги караше другия път или да кажат незнам или ще проверя, но да са сигурни кое как е а не да предполагат...

 

Казвам го с най-добри чувства, не за заяждане, но много ми напомни за ситуацията в "зоната" на която съм ставал свидетел не един път Марио да опука някой с 50 кинта глоба за това че не си е свършил работата ами "мисли" :)

 

 

-----------------

 

За протокола: Range Rover Sport е къде къде по-красив от Мерцедес G...

Link to comment
Share on other sites

ТВА е най грозната кола за мен. Аеродинамика на бюро нищо впечатляващо не виждам в него освен цената му.

 

P.S За мен Х6 е най красивото BMW дето съм виждал. Има си абсолютно всичко което се иска от един джип дори и повече.

Link to comment
Share on other sites

-----------------

 

За протокола: Range Rover Sport е къде къде по-красив от Мерцедес G...

 

Аз съвсем сериозно казах, че това е най-якия джип за мен. Супер готин е.

 

 

Ненормалник. Как не те е срам? Я дай да видим някоя дето ти харесва тогава.

Link to comment
Share on other sites

Аз съвсем сериозно казах, че това е най-якия джип за мен. Супер готин е.

Ненормалник. Как не те е срам? Я дай да видим някоя дето ти харесва тогава.

 

 

Офтопик:

 

Имаше една тема за коли мечти или нещо такова - там съм казал кои са ми мечтите => тях харесвам ;)

Link to comment
Share on other sites

X6-цата има много общо с G-то на Mercedes. Коли, които или те кефят адски или са ти супер грозни. Не може да си безразличен към тях. Мен лично G-то ме кефи адски много. Страхотна джипка. Уникална е! Може би един от най-готините джипки правени някога. :) Относо Brera-та... Трябва да си луд, за да не те кефи тая каручка. Уникален дизайн. Дори я водят към клас Exotics. Относно новото STi на Subaru... И на мен не ми харесва. Определено не е грозно, но е много далеч от нивото на главнич съперник (Evo X). Пазарска кошница както я опреличиха в мотоавангард...

Link to comment
Share on other sites

хахахахаха. извинявай, че смея така, но най-красивите коли на света......

 

 

Точно това се опитвам да обясня от одеве. За някой алфа са най-красивите коли - за мен не са.

Link to comment
Share on other sites

ТВА е най грозната кола за мен. Аеродинамика на бюро нищо впечатляващо не виждам в него освен цената му.

 

Защото не си го виждал на живо. Така на снимка е едно, като го видиш на живо ще разбереш че е много по-сериозна кола от 99.9% от колите наоколо и всичко и е истинско а не евтина пластмаса и тънка като фолио за печене ламарина.

Link to comment
Share on other sites

Точно това се опитвам да обясня от одеве. За някой алфа са най-красивите коли - за мен не са.

е, че то това се знае на 4 планети и две вселени за италдизайна :):)...както и че Каменица е най-яката бира :punk :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абе от кога все забравям да се изцепя тука.МаЕБАХ-а!!!!!Тая кола е ОТВРАТИТЕЛНА!Онзи ден и на извънградско и засякох при разминаване.Вярно, пълни почти цялата широчина на лентичката и...пак е грозил.

Link to comment
Share on other sites

Ся по-добре ли си като се изцепи... всичко е относително, говорим за крайно гадни коли, не за висящи, примерно всеки е съгласен че мултиплата е грозна :D :D

Link to comment
Share on other sites

Защото не си го виждал на живо. Така на снимка е едно, като го видиш на живо ще разбереш че е много по-сериозна кола от 99.9% от колите наоколо и всичко и е истинско а не евтина пластмаса и тънка като фолио за печене ламарина.

 

Бе грозновата си е колата, но си има своя чар. Както казах и на колегата, тая кола бих я карал от замъка си до офиса в центъра на Лондон и то в Събота и Неделя. Не е за тия пътища. Даже не е и за тая държава.

Link to comment
Share on other sites

Бе грозновата си е колата, но си има своя чар. Както казах и на колегата, тая кола бих я карал от замъка си до офиса в центъра на Лондон и то в Събота и Неделя. Не е за тия пътища. Даже не е и за тая държава.

 

Абе аз видях една спряла пред онази черната сграда срещу РПУто на Петко Д Петков и да ти кажа страшно ми хареса. Не е от най-аеродинамичните дизайни обаче всяваше респект и изглеждаше страшно масивна и изпипана в детайлите (карах та не можах да я огледам хубаво от по-близо но оплакнах окото докато чаках на светофара)...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...