Jump to content
BulForum.com

Най-грозните коли на света


Botev1912

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply
Колкото и да не им хресва Х6 могат всички да са спокойни, освен ако не е спряло няма да го гледат дълго :D

 

Да , и върви с цистерната отзад да го храни :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да , и върви с цистерната отзад да го храни :lol:

 

 

Затова има гъзарчета като теб дето предпочитат газчица :lol:

 

 

Сега за да не ме нападнат 1000 човека...

 

Който иска бърза кола не трябва да се плаши от разход.

 

 

Бързина и пестене не са много близки думи :D

Link to comment
Share on other sites

Оставете го вече бавареца,отвратително грозен е според мен,ама друго си е да има баварската значка отпред и вече някой хора го обожават.Сигурен съм,че ако тая грозотия носеше значка на Санг Джунг или Хюндай,нямаше да го величаете толкова.

Link to comment
Share on other sites

как може да сравнявате класика като же класата с тва недоразумение на авто индустрията х6 , дето като го видиш и се чудиш дали рекстън са копирали от бмв или обратното ....... ебати отпред някой заглеждал ли го е ? прилича на хрътка , ма с отрязани уши......

 

тва да не е правено от деца в първи клас по трудово.......няма по грозна кола за над 100 лева :lol:

Link to comment
Share on other sites

тва да не е правено от деца в първи клас по трудово.......няма по грозна кола за над 100 лева :lol:

 

Хихихи. Ей това си беше култово изказване :punk

Link to comment
Share on other sites

Ааааа сакън не говори така че след малко ще те качат на кладата за богохулство! Иначе и аз се чудя как можаха ЧАК ТОЛКОВА грозен да го направят този джип, то бива бива но чак толкова ръбест днешно време някак не ми се връзва - от Жигула е по-ръбат е***ти...

Link to comment
Share on other sites

Ааааа сакън не говори така че след малко ще те качат на кладата за богохулство! Иначе и аз се чудя как можаха ЧАК ТОЛКОВА грозен да го направят този джип, то бива бива но чак толкова ръбест днешно време някак не ми се връзва - от Жигула е по-ръбат е***ти...

 

тва, че може да струва 500 000 лв да речем. Не я прави готина. Готина е Ц класата и ЦЛС-а. ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе може каквото искате да говорите,обаче G klass си е институция направо.А разните там Джинг ТОнг,Пинг Понг,и другите паркетни недоразумения,излизат,омръзват и си заминават защото в тях няма нищо уникално,нищо различно,те са просто поредните.Голямото кубче ме радва именно поради факта че БИ ТРЯБВАЛО да е отвратително,ръб до ръб.Но не е,радва окото,има нещо различно в него.A SUV-четата са едни такива безлични,стерилни.И в крайна сметка всичко е субективно.За Multipla-та обаче мисля постигнахме пълно съгласие.

Link to comment
Share on other sites

2006%20Range%20Rover%20Sport.jpg

 

mercedes-g-class-w463.jpg

 

Ей ти 2 джипа и то истински. Само дето единия ако го дялках с теслата пак по-красив шях да го издялкам аз а последното което мога и ми се удава е да дялкам дърво. Това не е кола това не е джип, това е някакво нещастно недоразумение подобно на рейс но по-късо. Колкото ще да е проходимо и здраво, грозно е та си е**о капаците!

 

Edit: добавям и hummer:

 

800px-Hummer-H3.JPG

Link to comment
Share on other sites

Не разбираш G класата е символ. Минава Реиджровер и си мислиш просто поредния джип. Минава G класата и си мислиш вътре има един отбор момчета с вратове дебили по 60 санта и тежащи по 120 кила. Ако ще на х*й да прилича винаги ще е над другите. Освен това малко са колите които могат да минат през кози пътеки и въпреки това да вдигат 100 за под 6 секунди. За мен е ръбат, но грозен не. Формата следва функциалността и оценявам това. И на мен Мурано ми харесва повече обаче пред G класата е като пазарска количка.

Link to comment
Share on other sites

Добавих и Hummer към картинките с джиповете. И въпреки че много прилича на G-класата е една идея по-красив.

 

 

raptor2721, аз преди много се кефех на Мурано-то.. и това беше докато не седнах в него. Както и да го гледах - отвън ме радва много, вътре ми простее и то много...

 

Каквато и класа да е, колкото и да е проходимо е ръбато до безобразие. Можеха поне малко (ето примерно Hummer-a) да загладят оттук оттам, да сложат някоя чупка колкото за естетика. Тая ръбата простотия като я видя се сешам за рекламата с Влади Въргала където бяха разкарали стъклата и сложили алуминиева дограма... то при такива форми - колко му е :)

 

А за мъжкарска кола - ми вземете тогава Тойота Тундра тогава - тя е още по-голяма. Сигурен съм че има и по-мъжкарски (да не кажа селски) возила - такива с непокрито място отзад за отстреляния добитък примерно...

 

Някой само да не ме разбере погрешно - отвътре мерцедеса е приятен. Това че е проходим е голям плюс и като возило е страхотно по много показатели. Външния му вид не един от тях и затова се и заяждам. Какво само Х6 било грозно щото не е нито кола нито джип. Да ама на външен вид е много мазно и приятно за окото. Може да е пълен въз като кола, на външен вид са го докарали а за това говорим тука. Мерцедеса може и да е най-проходимия и здрав джип, да вози по-хубаво и от лимузина на магистралата обаче на външен вид по-зле трудно може да се направи по-грозен. Не невъзможно защото Фиат с Мултиплата просто са ненадминати.

Link to comment
Share on other sites

возила - такива с непокрито място отзад за отстреляния добитък примерно...

Наричат се пикапи :bgrin:

 

А хъмъра с тея светлинки навсякъде ми прилича на циркаджийска кола ... за бая пари , може да изглежда мъжкарски , ама след по-сериозен удар ... не се познава че е хамър ... ебахти "военния" джип

 

http://media.abv.bg/img.phtml?id=202962

http://media.abv.bg/img.phtml?id=202968

 

Снимките са след катастрофата , която Максим Ставииски причини с неговия хамър .

Link to comment
Share on other sites

Не разбираш G класата е символ. Минава Реиджровер и си мислиш просто поредния джип. Минава G класата и си мислиш вътре има един отбор момчета с вратове дебили по 60 санта и тежащи по 120 кила. Ако ще на х*й да прилича винаги ще е над другите. Освен това малко са колите които могат да минат през кози пътеки и въпреки това да вдигат 100 за под 6 секунди. За мен е ръбат, но грозен не. Формата следва функциалността и оценявам това. И на мен Мурано ми харесва повече обаче пред G класата е като пазарска количка.

 

на колко ракийки писа тоя пост :P

Link to comment
Share on other sites

Наричат се пикапи :bgrin:

 

А хъмъра с тея светлинки навсякъде ми прилича на циркаджийска кола ... за бая пари , може да изглежда мъжкарски , ама след по-сериозен удар ... не се познава че е хамър ... ебахти "военния" джип

 

http://media.abv.bg/img.phtml?id=202962

http://media.abv.bg/img.phtml?id=202968

 

Снимките са след катастрофата , която Максим Ставииски причини с неговия хамър .

 

 

 

Ако обърнеш внимание в америка всички коли имат навсякъде жълти светлинки, светоотразители и тн - закон е там.

 

 

И не забравяите, че тази тема е за "най-грозните коли на света", G класата дори и свирки да може да прави докато я караш офроуд пак няма да стане красива.

 

P.S. А вече мутрите не се возят в G класи. Може би само някои които не са си сменили автопарка заради кризата :)

Link to comment
Share on other sites

И не забравяите, че тази тема е за "най-грозните коли на света"

ХамърЪ си остава грозноват бабаид за мен :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...