Jump to content
BulForum.com

Най-грозните коли на света


Botev1912

Recommended Posts

Колко G класи скоро сте виждали в града?

Аз съм останал с впечатлението, че повечето мутряги са минали на CL, GL и тн... :)

 

 

http://www.leftlanenews.com/audi-sportback.html

http://www.leftlanenews.com/mercedes-benz-...rling-moss.html

http://www.leftlanenews.com/infiniti-g37x-coupe-review.html

http://www.leftlanenews.com/audi-s1.html

http://www.leftlanenews.com/nissan-370z-review.html

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

 

Не се бях замислял преди да питаш. Аз от бая време не съм срещал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Колко G класи скоро сте виждали в града?

Аз съм останал с впечатлението, че повечето мутряги са минали на CL, GL и тн... :)

В града си прав , че няма толкова много G класи , пък камо ли тия за които аз говоря. Аз съм ги виждал пред бедрум , пред плаза в София и в движение по магистралите. Те се разпознават по-това , че багажника не е цяла врата а 2 врати и са Б6 или Б7 бронировка , даже някой като минат покрай тебе гсм-а ти губи сигнал (не случайно).

 

Колега зависи от криитериите по които си изграждаш впечатлението. Ако по автопарка пред бачи и вижън (нямам нищо против тези заведения , и аз ги посещавам) там мутряги , мутрагенти и сякви дето са правят на агенти има...

Link to comment
Share on other sites

Ами само за инфо - понеже вече се осра темата - е незаконно да си слагаш заглушител на GSM сигнали в колата, та сети се от кой контингент са тия младежи и девойки в кубчетата с двойна задна врата.

 

А за най-грозни коли...има една на Tata, не знам как се казва ама прилича на количка от супермаркет и била най-евтината кола в света.Като деу матиз ама с по-малки джанти и по-грозна е.Ако някой намери пик мисля, че ще имаме сериозен претендет за титлата.

Link to comment
Share on other sites

Гледам тук под грозна се гледа само колата отвън. Тя има и интериор все пак като се возиш или я караш не си на предния капак. Ок за външен вид на G класата и давам 3/10 обаче отвътре е поне 7-8/10. Не е толкова зле колкото я изкарвате. Иначе фиата шампион си е еднакво грозен и отвътре и отвън.

Link to comment
Share on other sites

Ами само за инфо - понеже вече се осра темата - е незаконно да си слагаш заглушител на GSM сигнали в колата, та сети се от кой контингент са тия младежи и девойки в кубчетата с двойна задна врата.

 

А за най-грозни коли...има една на Tata, не знам как се казва ама прилича на количка от супермаркет и била най-евтината кола в света.Като деу матиз ама с по-малки джанти и по-грозна е.Ако някой намери пик мисля, че ще имаме сериозен претендет за титлата.

 

Tata_Nano.jpg

Супер красавица е,с всички екстри(волан,педали,седалки).Тоя звяр на индийското автомобилостроене мачка всичко наред апък и откакто ТАТА купиха Ягуар,можеш да си представиш,че е малко ягуарче.

pikachu.gif

Ето откъде индийците са намерили вдъхновение.

Link to comment
Share on other sites

Гледам тук под грозна се гледа само колата отвън. Тя има и интериор все пак като се возиш или я караш не си на предния капак. Ок за външен вид на G класата и давам 3/10 обаче отвътре е поне 7-8/10. Не е толкова зле колкото я изкарвате. Иначе фиата шампион си е еднакво грозен и отвътре и отвън.

 

Оооо далече не съм казвал че е лоша кола нито че отвътре е зле. В този ред на мисли Х6 кофти ли е отвътре според теб?

 

Но външно си е ръбат тъпия мерцедес и това е. Даже 3/10 му е много ама айде заради мерника ще му дадем 3.

 

Фиата верно и отвътре е пълен кенеф, а ужким е италиански - вероятно е някакъв саботаж или са се напили като кирки докато са го правили, за друго обяснение не мога да се сетя... възможно е и нарочно да са го направили грозен за да имат база за сравнение :)

Link to comment
Share on other sites

За Х6-ка - може би аз имам психическо отклонение, но - като се кордисаш на шофьорската седалка и си я напрвил както я обичаш по височина и ъгъл...де да знам, обзема ме едно хубаво чувство все едно си Том Круз в ТопГън и всеки момент ще чуеш трясъка на звуковата бариера.Този автомобил е изтъкан от страст.

 

За грозотия от вътре моята жълта съпунерка от горе мисля, че не отстъпва и интериорно на външността си.А иначе всички Деу-та преди 2002 са си по отношение на интериора в отделна лига, също и Дифендърите( за мене това не е интериор просто минимален набор от оперативни инструменти за управление на устройството ).И те така :D

Link to comment
Share on other sites

Гледам тук под грозна се гледа само колата отвън. Тя има и интериор все пак като се возиш или я караш не си на предния капак. Ок за външен вид на G класата и давам 3/10 обаче отвътре е поне 7-8/10. Не е толкова зле колкото я изкарвате. Иначе фиата шампион си е еднакво грозен и отвътре и отвън.

 

еми за отвътре не се говори. Има си много фирми дето и с казан за 500 лв, ако не те слуша главата и имаш много пари за трошене - ще ти я направят :)

 

Tata_Nano.jpg

Супер красавица е,с всички екстри(волан,педали,седалки).Тоя звяр на индийското автомобилостроене мачка всичко наред апък и откакто ТАТА купиха Ягуар,можеш да си представиш,че е малко ягуарче.

Ето откъде индийците са намерили вдъхновение.

 

Колата ако не се лъжа струваше 2000 долара. Целта е да може ВСЕКИ да си я купи НОВА, а не да има печки и фритюрници в нея като екстри. Е аз не бих си я купил, де ама........

 

ТАТА купи "котките" освен това ще дава кинти и на Ферари. Сериозна фирма :)

 

На мен може да не ми харесва Мис Б-я, а друг може да иска да я земе за булка...Сещате ли се на къде бия? :)

Link to comment
Share on other sites

И не забравяите, че тази тема е за "най-грозните коли на света", G класата дори и свирки да може да прави докато я караш офроуд пак няма да стане красива.

 

Абсолютно съм съгласен (чак сега го видях аз)

 

За индийските чудеса на техниката - като ги знам индийците сигурно и педали има та като свърши бензина да не спират :)

 

host, новия Defender не е толкова зле: Глупости говоря - по-дървено от това здраве му кажи!

 

land-rover-defender-svx-interior1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Сещате ли се на къде бия? :)

 

Не, не се сещаме.Оня покемон горе с двигателя си от симсон( кърти павета на 3-та :) ) нито на мис България ще хареса, нито на бай Пене от Долно Уиново.Знам, че е автомобил който е бюджетно ориентиран ама за това как изглежда няма оправдание!

Минито( оригиналното ) и то е такъв автомобил ама има чар, при това и до сега ;)

Link to comment
Share on other sites

Истина думаш ама е било точно с такава цел създадено, ако не най, то поне един от най-евтините автомобили във Великобритания е било като е излязло 60-те - точната цена не я знам.Да не се хващаме за сламки ;)

Link to comment
Share on other sites

Колко е струвало тогава и там не знам но в момента цената му е съизмерима с Тойота Авенсис че даже МИНИ-то има модели които са по-скъпи от най-луксозния Авенсис :)

Link to comment
Share on other sites

Това:

 

mb_2009.jpg

 

и това:

 

gl-class_offroader_gallery_entry_01_740x295_11-2007.jpg

 

ГРОЗНИ !?!?!?!?!?!?!?!?!?!

 

Майчице, майчице, майчице...къде попаднах. Тук или баснята за лисицата и гроздето е отговора, или проблеми със зрението, но за радост на всички и двете са лечими (това специално за host). ;)

 

Сега някой може спокойно да преименува темата на Most beautful cars in the world. :)

Link to comment
Share on other sites

Чакай чакай, не помня кой но и за Porche Cayenne имаше мнение че е грозно. А преди страница-2 и някакво ламборгини бяха изтипосали тука само че не просто защото е грозна ами сравняваха коя е по-грозна - ауди тт или ламборгинито... абе луда работа

Link to comment
Share on other sites

(това специално за host). ;)

След спора ми по същия въпрос с host, просто приех, че момчето има малко "по-особен" вкус и приключих с въпроса. :)

Link to comment
Share on other sites

Остави, какви естети сме - нищо не разбираме от коли. Друго си е да е издялано с теслата и да е ръбато до безобразие. То си имало чар това, пък който не го вижда не разбира нищо :)

Link to comment
Share on other sites

Остави, какви естети сме - нищо не разбираме от коли. Друго си е да е издялано с теслата и да е ръбато до безобразие. То си имало чар това, пък който не го вижда не разбира нищо :)

Всеки си има вкус.Твоя е малко по....стряскащ.

Link to comment
Share on other sites

те тата и ланд роувър купиха....

иначе дифендера е перфектната кола , мнооого мнооого малко автомобили могат да се похвалят с такива характеристики извън пътя......

Link to comment
Share on other sites

Всеки си има вкус.Твоя е малко по....стряскащ.

 

Infiniti FX, BMW X6, Porche Cayenne... по-грозни от Mercedes G-class? Не казвам че като автомобил Мерцедеса по разни качества не е по-добър, не казвам че не е по-здрав и по-проходим. Ако мога да заменя моята тойота за такъв на същите километри и т.н. бих го направил. Това не пречи обаче да е ужасно грозен и ръбат отвън.

 

За сведение - външно харесвам МНОГО ПОВЕЧЕ Тойота Корола (новата) пред Авенсис, да ама си взех втората защото като седнах вътре ми беше много по-удобна. Все пак ще я карам тази кола а няма да и се любувам на снимка и да я обикалям за да и се възхищавам.

 

Не бъркай обаче едното с другото. Колкото и да е велик този мерцедес е ръбат и грознее. Хъмъра е по-красив от него ебаси.

 

 

zlobil, то defender-a също е много добър и моите уважения към подобни возила обаче и той е грозен д***ба! Все ме е учудвало толкова ли е сложно като направят подобен автомобил леееко да му барнат купето отвътре че да го гледа човек с удоволствие някак, защо трябва да е толкова спартанско всичко? Радиото е отделно, копчетата едни груби и недодялани. Ей виж на Авенсис таблото на какво прилича - не е чак толкова различно и пак толкова копчета и т.н. обаче разликата в дизайна е от земята до небето:

 

Toyota_Avensis_Innenraum.jpg

 

ако искаш да прехвърля таблото на defender-a от предходната страница тука да са едно до друго?

Link to comment
Share on other sites

Не говоря за G klass ,говоря за Хамъра главно.И стига с тея ръбове,разбрахме те.Обаче да кажеш че Хамър е красива кола,извинявай. :lol:

Сега,с риск да ме убиете с камъни,смея да кажа,че не съм фен на визията на Кайена.Не му е мястото в най-грозните коли,обаче доста колици,който не заслужават да са тука бяха пуснати така че...

porsche_cayenne.jpg

 

А за новия прототип на Порше,с риск пак да отнеса псувните,мисля,че вече напълно си заслужава да е в тая тема.

panamera-front.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...