Jump to content
BulForum.com

Най-грозните коли на света


Botev1912

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Съгласен.

Иначе Митцуоката /съжалявам ако бъркам името/ си е с доста секси форма за мен и лично много повече ми харесва от доста от доста други спортни коли.

Не мога да не посоча БМВ Х6. Е бих го карал за разлика от фиата по горе. В класацията ми също влиза и Дачия Логан която е абсолютната кола за мен. Грозна като смърта, но за сметка на това вози като каруца и ламарините и са корави като фолио за печене във фурна.

Link to comment
Share on other sites

Тука според мен няма смисъл да спорим - Fiat Multipla!!! След нея са всички останали грозни коли. Темата трябва да е "Най-грозните коли" :P

Link to comment
Share on other sites

И аз по улиците съм виждал коли, като тази от снимката на pazu. Винаги съм се чудел кой тапанар го е измислил тоя дизайн.

Link to comment
Share on other sites

e tuka po4ti bez komkurenciq na 4elnite mesta se narejdat rextona (vsi4ki modeli) i fiat multipla , az daje mislq 4e ot bmw sa napravi pontaj na rexton action s tqhnata x6-ca.....

да ти кажа честно мен rextona ме поИдосваше преди време .. ма ся ме кефи .....

е x6 е яко ... като гледам скорошните им модели който ще излизат ще бъдат много подобни с x6цата

Link to comment
Share on other sites

Тва возила от снимките на заглавния пост вчера го видях из Пловдив то наистина е някво много странно като форма и доста грозновато

Link to comment
Share on other sites

Хора осъзнайте се малко ве ! Rexton не е марка а модел на марката Ssang yong ! Не виждам нищо грозно в Rexton , най-вече новия модел (въпреки че избрах друг джип от този ценови диапазон). Марката Ssang yong правят някой доста грозновати модели като Action i буса сниман по-горе, но за Rexton някой да каже , че е грозен звучи меко казано смешно , защото за тази цена (около 60 бона с всички екстри) е много добро решение.

Link to comment
Share on other sites

a samo za 37 moje6 da si vzeme6 i indiiski djip sas vsi4ki ekstri...... vmesto rekston daje moje6 da si zeme6 2 indiiski djipki i da si gi smenq6 vsqka sedmica....

Не схващам смисъла !? Или влагаш някаква ирония ?

Link to comment
Share on other sites

Фиата (онзи дето приклича на аквариум) мисля че трябва да го забранят със закон. Много ми е интересно тези "халогени" които са сложени на нивото на шофьора като ги светнеш не заслепяваш ли отсрещния автомобил ? Казвам "халогени" щото не виждам как можеш да си доосветиш пътя с тези лампи пред волана ти. Да не говорим ако има мъгла (за което истинските халогени са предимсвто голямо) как тази светлина ще ти пречи да виждаш не само пред колата ами и пред самото предно стъкло...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...