Jump to content
BulForum.com

Най-грозните коли на света


Botev1912

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

2009-cayenne-gts-front.jpg

Cayenne UGLY!

Multipla...е класика в грозното, спечели конкурс:) От ФИАТ опиткаха какво ли не за да накарат хората да я харесат....дори Шумахер да я "подкара" и пак нищо :)

Link to comment
Share on other sites

2009-cayenne-gts-front.jpg

Cayenne UGLY!

Multipla...е класика в грозното, спечели конкурс:) От ФИАТ опиткаха какво ли не за да накарат хората да я харесат....дори Шумахер да я "подкара" и пак нищо :)

е ти пък , фиата по принцип ме поИдосва ... аама ся с новите модели детo изкочиха ми се виждат много сполучливи бих се метнал на една linea или на едно ново Bravo

а пък за каяена(или както се пише на бг) дай ми го пак ще си говорим :D

Link to comment
Share on other sites

Единодушни сме за Fiat-а без спор :) И за мен това е най-отвратително изглеждащата кола... :sick

Link to comment
Share on other sites

Вземете Кайен, сложете го до Q7 и Туарег и сравнявайте....

Кайена нито изглежда като SUV нито като спортна кола. На нищо не го прилича...и с тия смешни фарчета отпред....защо им беше на Порше въобще да се набъркват в тоя клас:) Получи се малко по-добре от Ламборгини джип :)

Link to comment
Share on other sites

Вземете Кайен, сложете го до Q7 и Туарег и сравнявайте....

Кайена нито изглежда като SUV нито като спортна кола. На нищо не го прилича...и с тия смешни фарчета отпред....защо им беше на Порше въобще да се набъркват в тоя клас:) Получи се малко по-добре от Ламборгини джип :)

 

Всеки си има вкус нали знаеш. На мен външно не ми харесва особено обаче отвътре е много приятно. Пък и като казвам че не ми харесва много не значи че ИЗОБЩО не ми харесва, просто и по-красиви има, но за грозно не мога да кажа че е.

Link to comment
Share on other sites

Не е най-грозната, но определено не ми допада SLR McLaren.

 

Още по-смешна ми стана когато Джеръми Кларксън я определи като пенис, с тази дълга предница и копираната идея от Енцо. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Не е най-грозната, но определено не ми допада SLR McLaren.

 

Още по-смешна ми стана когато Джеръми Кларксън я определи като пенис, с тази дълга предница и копираната идея от Енцо. :D :D

 

А моля ти се... ужасно грозна е тая. Просто ако я видя да ми я дават няма да я взема...

 

Я СТИГА ДЕ - къде е фиат мултипла къде е SLR-a... нека да е като пенис, аз ако мога да си го взема после пак да си говорим хубав ли е или не... :)

Link to comment
Share on other sites

Все още съм на мнение, че Понтиак Ацтек бие Мултиплата с малко...

 

Иначе няколко нови предложения: Алфа Ромео 166, Daihatsu Move и Ford Anglia.

Link to comment
Share on other sites

e за пазарски колички не говорим :) тикото си е доста грозно, ама нали замисъла му беше да е евтино, та да го купуват хората, кво като е като квадрат :)

за мене МНОГО много грозна кола е Citroen C6

car_photo_220832_7.jpg

Alfa 166 също е грозновата, особено отпред. Отзад горе-долу бива, не съм любител на алфите, но бих казал, че отзад даже ми е леко симпатична

Ian%20Edwards%20ALFA%20166%20500px.jpg

естествено, италианците явно са решили да поправят нещата :) това вече е хубава алфа 166 според мен :)

Alfa166_front2.jpg

друга несимпатична (не казвам грозна, просто леко антипатична) кола за мен е Chrysler PTCruiser

2008-Chrysler-PT-Cruiser-Limited.jpg

Link to comment
Share on other sites

Гласувам с 2 ръце за PTCruiser-а!

 

2008-Chrysler-PT-Cruiser-Limited.jpg

 

За Multipla-та съм също съглсен. :)

 

40-fiat-multipla.jpg

 

Fiat Cinquecento за мен също е ужасно ргозен.

 

ec3b592e873adc62a54f5e6846eda1af.jpg

 

Renault Twingo също се вписва много добре...

 

Renault_Twingo_Jade_SE.jpg

 

Засега стигат. :)

Link to comment
Share on other sites

Мда, Мултиплата е доста грозна, но най-отблъскващото нещо, което съм запомнил именно заради това, че е такова беше един бял Линкълн Континентал от тези с четвъртитите фарове. Видях го по асеновградско шосе, май около някаква автокъща, изглежда беше там за да демонстрира авторитета на къщата :blink: , сигурно още си седи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...