Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Каквото и да ми говорите, Бг не е съвсем дорасла за цифрова телевизия и аз все още не намирам абс. никаква причина да си прекарам такава. Качеството на аналоговата и да не е премиум, става за гледане, особено с удобството да става директно на колкото си искаш телевизори у дома. Далеч не всички скоро ще притежават телевизори с цифрови тунери и доставчиците ще вкарват всички канали в цифров вид.

То "дорасването" така или иначе става с някакъв плавен преход, аз лично съм избрал да не се тормозя с глупости и да наливам безсмислени пари за неща, без които и сега перфектно живея, даже по-добре :) .

furiozo, извниявай за офтопика. Дано имате основателна причина за покачването. Все пак след няколко месеца мислех поне за телевизия от Вас, евентуално цифрова, но...

Link to comment
Share on other sites

Всички канали без TMF ги има в цифровия пакет на Blizoo.

Срещу 25 лв на месец нали?

 

Айде поспрете се малко... То излезе, че Визио и Близуто са върха на сладоледа. И на двата сме им брали "плодовете" на труда.

На Визио при буря половината мрежа е долу и оставаш без нет поне за седмица-две. Международните им скорости са повече от оскъдни. Съчетани със стабилна загуба на пакети.

А Близуто със съпорт на 130км, сигнал поне 2 пъти по-слаб от Н3 и цена почти двойна. При проблем 5 дни ще се опитват да те убедят, че всичко ти е наред...

 

 

Ако не сте разбрали Ентри предлага качество и стабилност на ниска цена. Оттам нататък някой за 50лв и 300 програми може да ти вкара, а за 100лв 100мбит международен, но има и по-важни неща от това... Най-малкото е, че при проблем практиката е да идват още на същия ден, а не след 3-4 дни до седмици, както е масово при другите.

 

 

Аз пък искам да предложа Телевизия Туризъм. Поне е нещо българско и образователно.

TVT-emblema-300x227.jpg

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

И така, разчистих не малко глупости и спам и офтопици от темата, горе долу 2 страници ;)

 

tmfmedia ще спре да поства за 7 дена за да наблегне на четенето и на това що е то дискусия, как се води и има ли тя почва у нас.

 

И другият път леко с злепоставянето на хора ей така просто за спорта - не е помогнало на никого !

 

П.С наложи се да изтрия няколко други поста от общият калабалък, моля авторите им да си ги праправят спрямо новата подредба на темата.

Link to comment
Share on other sites

Относно моя проблем пак да ви занимая сканирането за вируси не даде резултат. Сега съм с Avast защото като цяло е по-лекичка но съм с професионалната версия. Относно това което се говореше за преинсталацията и двата партишъна бяха изтрити така че всичко е чисто :) Други предложения ?

Link to comment
Share on other sites

Относно моя проблем пак да ви занимая сканирането за вируси не даде резултат. Сега съм с Avast защото като цяло е по-лекичка но съм с професионалната версия. Относно това което се говореше за преинсталацията и двата партишъна бяха изтрити така че всичко е чисто :) Други предложения ?

 

Примерно това което бях посочил аз :) ?

 

По темата... не знам дали само при мен е така, но като че ли нещо куца и според мен това е в изграждането на мрежата и пренатовареноста й тези дни.

Почти всеки ден имам загуби към dns-a ( гейта не ми отговаря нещо ) и към БГ сайтове.Пинга варира от 1 до 3мс, което не е нормално ( според мен ).Иначе като скорост е добре, загубите може да се каже, че са пренебрежимо малко, но... работата издиша от някъде ;)

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

pcworm, да, трябва да се ъпгрейдне гейтуея в смирненски. и ще е третия за един месец. Това ударно повишаване на натоварването е предизвикателство с което надявам се ще се справим без особени сътресения.

 

 

nikijsw, пробва ли сайтовете веднага след инсталацията на Windows-а, преди да сложиш други програми. Според мен заразено е или нещо което инсталираш веднага след Windows-а или самия ти Windows е с "вграден" вирус.

Link to comment
Share on other sites

Пробвах веднага след инсталацията. Windows-а няма как да е с вграден вирус защото преди съм влизал в тези сайтове със същия уин. Ако трябва да сканирам с някаква специална програма за spyware ли какви бяха онези гадини.

Link to comment
Share on other sites

Днес бяхте започнали една доста интересна тема за касиерката в "Тракия", но нямах възможност да пиша следобед и затова ще си дам мнението сега. Първо касиерките са две или поне бяха толкова. Едната е изключително симпатично момиче, което е винаги усмихнато и лично на мен ми оправя настроението всеки път като ида. Хич не ми се вярва тя да е излъгала или да е казала подобно нещо, освен ако не е истина. От друга страна втората касиерка е леко необщителна и последния път и мен леко ме прецака (със 7лв, ако трябва да бъдем точни. не ми е за тях, но трябва да се обучи персонала да се знае къде, как и защо може и трябва да се плаща). Случката е следната: вторник отидох да си платя таксата като подадох и заявка за включване на цифрова телевизия, като мислех да си платя за Ноември месец пакетна цена 26лв, но мацката ми вика плати си интернета за Ноември 20лв, а като дойдат техниците на тях ще платиш за цифровата. Аз й викам ми ОК тогава за мен не е проблем на кой ще платя. На следващия ден дойдоха момчетата, но като стана дума за плащане коментара им беше следния: "Не е трябвало да плащаш на касата, защото сега ще трябва да платиш отднелна такса за цифровата 13лв.". т.е. за Ноември съм платил по отделно интернет + цифрова общо 33лв вместо 26.

 

Като цяло проблемът не е голям, но такива дребни детаилчета развалят общото впечатление от цялостната работа на компанията като качество и съпорт :beer:

Link to comment
Share on other sites

Еее как да не ги обичаш Н3 а и най-малкто така се задържат клиенти с малки жестове,а не да смятат,че си длажен да има плащаш.А наздраве!

Айде че утре в 4 следобед и мен ще ме вържат.ЧЧестито на мен :Д

Link to comment
Share on other sites

дам, не е съобразила че така ще се лишиш от отстъпките за пакет и за 18 месеца.

 

получаваш безплатен декември.

Съжалявам за офтопика, но не можах да се сдържа.

Едно голямо БРАВО. :))

Link to comment
Share on other sites

аз също съм без коментар! само мога да ви пожелая да продължавате така и напред, докарал съм ви 2ма клиенти до тук - смятам да продължа да убеждавам познатите си, че по-добро в нашия град няма (bow)

Link to comment
Share on other sites

furiozo, бях ти писала на лично, но може и да не си го видял, затова ще те попитам тук :) Следейки темата на N3 разбрах, че работиш там. Можеш ли да ми кажеш колко горе-долу отнема едно оглеждане от техниците в район Тракия, тъй като вече мина 1 месец от заявката ми и 2 пъти звънях и не ми казаха нищо конкретно. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

дам, не е съобразила че така ще се лишиш от отстъпките за пакет и за 18 месеца.

 

получаваш безплатен декември.

 

 

Съжалявам за офтопика, но не можах да се сдържа.

Едно голямо БРАВО. :))

 

 

аз също съм без коментар! само мога да ви пожелая да продължавате така и напред, докарал съм ви 2ма клиенти до тук - смятам да продължа да убеждавам познатите си, че по-добро в нашия град няма (bow)

Мдаа. И аз като си говорих с Furiozo,когато пускаха пакета с Хисторитата и излезе промоцията 4 за 3, като поисках допълнителните 2-3 пакета за месеца, който вече бях платил предварително с идеята да си ги доплатя ми ги дадоха фрее, и чааак на следващия месец почнах да си ги плащам. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Друго си е вътрешен човек, иначе както навсякъде ще гледат да те претупат. Разбрал - недоразбрал ти разправят едни неща, пък после ходи се разправяй. Хубаво, че има кой да оправя после :) Но tmf с право си беше наказан... По непотвърдена информация открито да агитираш, да се махат, не става.

 

 

Иначе от нета съм супер доволен. Като почнем от прекарването - няма нито един висящ кабел. Всичко - под земята. Минем през това, че по-бърз брауз не съм виждал. И стигнем, че за тези пари не знам някъде в цяла Бг да дават такъв международен down... Ъп-а си е нисък, но на мен не ми и трябва, а и всичко останало компенсира. Айде стига толкова суперлативи, че ще вземете, да го развалите :P

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

ами в смирненски все още не работи в събота , но утре по изключение ще работи до 13:00, защото е края на месеца.

иначе изключвания за такси стават само в работни дни. И освен това има временно "самопускане".

та като цяло не е проблем ако го оставиш за следващата седмица.

Link to comment
Share on other sites

...

И освен това има временно "самопускане".

...

Самопускане, тоест спира нетът поради неплащане и потребителят може да сам да си го реактивира за ден два? Би било много добра възможност.

Link to comment
Share on other sites

ами в смирненски все още не работи в събота , но утре по изключение ще работи до 13:00, защото е края на месеца.

иначе изключвания за такси стават само в работни дни. И освен това има временно "самопускане".

та като цяло не е проблем ако го оставиш за следващата седмица.

 

Верно ли има временно "самовключване'?

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...