Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

На 287-ма позиция тръгна Diema Sport 2 HD, за момента въртят шапка на френското първенство, официалният старт на канала е утре. На 123-та позиция е същият канал в SD-вариант.

Link to comment
Share on other sites

Имам следното питане. Абонат съм на Ентри. Вкъщи съм с телевизор Тошиба и нямам проблем с КА модула. Обаче ми се налага да пусна на още един адрес телевизия. Там ще се гледа с телевизор-монитор LG . Има място за слагане на модул и поради ред причини съм решил и там да сложим модул. Но доколкото съм чел в задните страници в минали години, много собственици на LG се оплакваха от проблеми с модула. Питането ми е дали този проблем към днешна дата все още не е разрешен ? 

Link to comment
Share on other sites

Бяха с определена серия, а и Ентри подмениха оборудването, което правеше парчета. Не би трябвало да ги има. Кажи си точния модел на монитора с тунер!

Link to comment
Share on other sites

От N3 си измиха по най-долния начин ръцете относно този проблем, но доколкото знам е бил решен! Както колегата по-горе каза - това беше само при сериите LM6XX.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

n3 имат промоция в грабо

 

Грабнете си 3-месечен абонамент по избор:

• инсталация на неограничен интернет (50 Mbit) - за 4.90лв,вместо за 60лв;

• инсталация на цифрова кабелна телевизия (над 180 канала, включително и HBO HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD, Cimemax2 HD, пакет HD програми, пакет спорт, пакет наука, пакет кино, пакет детски), плюс неограничен интернет (50 Mbit) - за 9.90лв, вместо за 90лв.

Офертата важи за първите три месеца на 12-месечен абонамент. За останалите 9 месеца ползвате отново промоцена!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Да, 2 канала по-малко са, но не мога да разбера кои, защото има доста размествания. Струва ми се, че  порняка е намалял, май-беше повече преди.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...