Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Сдобих се с нов телевизор и мисля да взимам CI модул, може ли някой просто да ми обясни как стоят нещата, цена, съвместимост и други проблеми които мога да имам. Телевизора е Тошиба 39L4333.

Link to comment
Share on other sites

Цена - на колкото го намериш. Преди 4 години аз си го купих от N3, че беше 2 пъти по-евтин от цената на Деком. Сега мисля, че може да си вземеш от тях оборотен вместо декодер, но дали е така - питай на касите или телефоните им.

Аз съм си много доволен, понеже работя с едно дистанционно и бонус - тв-то декодира и HD каналите.

Link to comment
Share on other sites

Сдобих се с нов телевизор и мисля да взимам CI модул, може ли някой просто да ми обясни как стоят нещата, цена, съвместимост и други проблеми които мога да имам. Телевизора е Тошиба 39L4333.

Попитай  на  касите,  дали  може  да  върнеш  приемника  и да  ти  дадат  кам  модул.  По  принцип  на  новите  клиенти  дават  кам модул  безплатно  за  ползване  и  след  като  решиш  да  се  откажеш  го връщаш.  При  близу  плащаш  еднократна  такса  наем. 

Link to comment
Share on other sites

По радио City рекламират, че N3 давали подаръци и ми стана много интересно какви са те...?!?


Недей да лъжеш клиентите на N3!

Нета на Гаров го отваря без замисляне...!

 

има проблем със сайта, за съжаление трябва те да го оправят, което се надявам да стане утре.

Link to comment
Share on other sites

Аз не успях да вляза в сайта през 3 компютъра и 1 телефон (нет на N3).

Докато през мобилен интернет на лаптоп, 3G на телефона и чрез другите ми два доставчика нямах проблем.

Link to comment
Share on other sites

Недей да лъжеш клиентите на N3!

Нета на Гаров го отваря без замисляне...!

В случая подобни неща или се дължат на кеширан DNS ако е сменяно IP-то или по-вероятно някой "от другата страна" да е изплющял някаква блокировка. Няма да ме учуди някой студент да е тормозил сървъра през няколко IP-та и админа да е лепнал набързо един блок на цялата им мрежа и покрай 3-4 такива IP-та да са заминали още една камара други... примерно

Аз не успях да вляза в сайта през 3 компютъра и 1 телефон (нет на N3).

Докато през мобилен интернет на лаптоп, 3G на телефона и чрез другите ми два доставчика нямах проблем.

Предполагам през същото IP, нали? Не е като да си се разходил до 3-4 различни точки в града, всичките от тях да са клиенти на N3 но с различна мрежа (т.е. пред-последната група цифри да не е еднаква)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си, че отваряш точно този сайт? Щото в гугъл на първо място излиза софийския.

Да, сигурен съм, че отварям точно този сайт :)
Link to comment
Share on other sites

Естествено, че ще отваряте сайта от всички други доставчици, ако моето предположение е правилно. Единствено около 256 клиента на Н3 няма да могат

Link to comment
Share on other sites

Какво се случва с HD SK1 и HD SK3? На тяхно място в момента върви Viasat History  с някакви чужди субтитри.

Забрави  да  споменеш  и  за  качеството.  Не  е  1080p  а  720p.  

Link to comment
Share on other sites

Относно подаръците това са CI модул и рутер. Ама не са точно подаръци. Днес сключих договор, но се оказа че модула ти го дават да го ползваш безплатно за срока на договора  , не ти го подаряват. Но в момента го нямат наличен. След празниците ще ми се обадят . А рутер се подарявало на нови клиенти.

Edited by flame76
Link to comment
Share on other sites

То канали с 1080р няма. 1080 i са.

 

 

Понеже,  срещу хистъри  нямаше  надпис ХД  а  в  инфото  ми  пишеше  че сигнала  е ХД  реших  да  погледна  в  настройките  точно  какъв  сигнал  идва.  При  проверката  пишеше  720p.  Следващия  път  ако  решат  пак  да  го  пуснат,  ще  се  постарая  да  го  снимам,  защото  вярвам  на  очитте  си  :)

Link to comment
Share on other sites

Така е, канала е 720p и винаги е бил такъв!;-)

Понеже,  срещу хистъри  нямаше  надпис ХД  а  в  инфото  ми  пишеше  че сигнала  е ХД  реших  да  погледна  в  настройките  точно  какъв  сигнал  идва.  При  проверката  пишеше  720p.  Следващия  път  ако  решат  пак  да  го  пуснат,  ще  се  постарая  да  го  снимам,  защото  вярвам  на  очитте  си   :)

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Понеже,  срещу хистъри  нямаше  надпис ХД  а  в  инфото  ми  пишеше  че сигнала  е ХД  реших  да  погледна  в  настройките  точно  какъв  сигнал  идва.  При  проверката  пишеше  720p.  Следващия  път  ако  решат  пак  да  го  пуснат,  ще  се  постарая  да  го  снимам,  защото  вярвам  на  очитте  си   :)

 

Това казвам и аз. Има няколко канала на 720р, останалите са на 1028 i.

Link to comment
Share on other sites

Ще ми разясните ли малко, понеже ще се местя и ми предстои да си избера нов доставчик. Значи като нов абонат на пакет нитро, ще ми дадат безплатно безжичен рутер, и също за какво служи този CI модул?

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...