Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Пак ли е изчезнал?? С какво е толкова крив тоя канал, че нон стоп има проблеми с него не знам. Добре, че имам алтернативи да пускам детските, че иначе има интересни хранения на малката в къщи.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно с барлив приемник, който при зависване забравя да си рифрешне. Пълно е с такива чудеса на техниката, които искат смяна на канал, за да зацепят.

 

Edit: В централата на N3. Предполагам, че BabyTV го свалят с приемник и оттам го прехвърлят.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какво стана с nova sport hd? Преди време го имаше, сега не го намирам...

  Има го, но може да се наложи да пресканираш тъй като излизаше преди като JSC HD2

Link to comment
Share on other sites

 

Някой знае ли какво стана с nova sport hd? Преди време го имаше, сега не го намирам...

 

 

  Има го, но може да се наложи да пресканираш тъй като излизаше преди като JSC HD2

 

Ясно, мерси за инфото. Странното е, че при мен изчезна точно след като пуснах пресканиране. Онзи ден пак пробвах да пусна автоматично търсене и пак не ми излезе. Със CA модул съм.

 

Turn off this option! GT-P7510 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Средно по колко пъти се налага да пресканирате месечно и това не е ли дразнещо?

 

Зависи колко често n3 правят промени по каналите. Аз рядко пускам пресканиране като обикновено се надявам да е добавен някой нов канал, но както вече споменах, последния път ми изчезна нова спорт hd.

 

EDIT: Излезе ми nova sport hd най-накрая, явно предния път съм задал да търси в по-малък честотен обвхат. 

Edited by SS24
Link to comment
Share on other sites

От доста време не съм писал тук,по просто причина,че не съм имал проблеми,за което евала правя на N3. Имам телевизор Panasonix tx-l42s10e ,ако е от значение и с неволята се запознах доста добре с функициите му... Та въпроса ми е само 4-ри некодирани HD канала ли има и ако не,как да ги пусна при положение,че на всички опстанали ми казваче са кодирани,а момичето в офиса ми каза,че няма такса,отклчени са със или без hd приемник?

Link to comment
Share on other sites

Днес забелязах, че като си пуснах телевизора беше заредил EPG-то на мнооооого програми. Преди за да го зареди трябваше да мина през отделните канали, че да зареди програмата на каналите в дадения "пакет" - по 4-5 наведнъж. Нещо от N3 ли е правено, че сега зарежда наведнъж по много и не е нужно като гламав да превъртам 20-на канала, че после да гледам програмата или да се чудя да не би SONY да са ъпдейтнали нещо в софтуера и тв-то да е взело да работи по-читаво.

Някой друг с CI модул да е забелязал нещо подобно?

Link to comment
Share on other sites

Хм. Нямате ли автоматичен ъпдейт, при който новите да ги праща на края на списъка?

 

За съжаление не съм забелязал подобна опция на телевизора.

 

От доста време не съм писал тук,по просто причина,че не съм имал проблеми,за което евала правя на N3. Имам телевизор Panasonix tx-l42s10e ,ако е от значение и с неволята се запознах доста добре с функициите му... Та въпроса ми е само 4-ри некодирани HD канала ли има и ако не,как да ги пусна при положение,че на всички опстанали ми казваче са кодирани,а момичето в офиса ми каза,че няма такса,отклчени са със или без hd приемник?

 

Повече от четири хващам аз. Не знам за твоя телевизор, но на моя си ми излизат автоматично като пусна ново търсене. Не съм сигурен обаче на кои честоти са каналите, но ако си задал да търси в по-малък честотен обхват няма да ти излезе всичко (поне при мен се получи такъв проблем).

 

Днес забелязах, че като си пуснах телевизора беше заредил EPG-то на мнооооого програми. Преди за да го зареди трябваше да мина през отделните канали, че да зареди програмата на каналите в дадения "пакет" - по 4-5 наведнъж. Нещо от N3 ли е правено, че сега зарежда наведнъж по много и не е нужно като гламав да превъртам 20-на канала, че после да гледам програмата или да се чудя да не би SONY да са ъпдейтнали нещо в софтуера и тв-то да е взело да работи по-читаво.

Някой друг с CI модул да е забелязал нещо подобно?

 

Мисля, че n3 са направили нещо по въпроса. Наскоро забелязах, че са започнали да излизат EPG-та и на минусовите канали.

Link to comment
Share on other sites

Днес забелязах, че като си пуснах телевизора беше заредил EPG-то на мнооооого програми. Преди за да го зареди трябваше да мина през отделните канали, че да зареди програмата на каналите в дадения "пакет" - по 4-5 наведнъж. Нещо от N3 ли е правено, че сега зарежда наведнъж по много и не е нужно като гламав да превъртам 20-на канала, че после да гледам програмата или да се чудя да не би SONY да са ъпдейтнали нещо в софтуера и тв-то да е взело да работи по-читаво.

Някой друг с CI модул да е забелязал нещо подобно?

 

Не е от телевизорът ти :) И при мен се оправи.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...