Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

За HD каналите-аз ги намирам,но просто пише,че са кодирани и само 4-ри не са.Мисълта ми е дали и при друг е така,защото съм с обикновен SD декодер и тези канали ги хващам през тунера на телевизора без conax преходник.... и благодаря на SS24!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

За HD каналите-аз ги намирам,но просто пише,че са кодирани и само 4-ри не са.Мисълта ми е дали и при друг е така,защото съм с обикновен SD декодер и тези канали ги хващам през тунера на телевизора без conax преходник.... и благодаря на SS24!

Няма как да стане през тунера на телевизора. Мисля че по-голямата част ги кодираха и вече не могат да се гледат свободно. Сега ти трябва или conax модул, или да си вземеш HD приемник ;) Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Няма нет около Гиганта

И аз от вчера вечерта имам някакви проблеми с нета, много бавно зарежда страниците, спира на моменти после се оправя нещо като запушване се получава. Аз съм по към Гагарин. Оправете го бе деба

Link to comment
Share on other sites

Ми звъннете директно на съпорта бе хора. Там ще ви кажат веднага, а тук във форума трябва да чакате да се прочете на някакви интервали от време.

Link to comment
Share on other sites

Супертенис ХД вече е кодиран. Защо - само Ентри си знае. Няма логика да правят платен достъп за програма, която е достъпна безплатно на сателита. Да не говорим,че променят условията по договора ми - при подписване програмата е свободна, изведнъж им скимва и я правят платена. Това е все едно да сложат в пакет СКАТ. За първи път откакто съм клиент на Ентри виждам некоректно отношение от тяхна страна.

Link to comment
Share on other sites

Някой би ли ми казал колко и кои ХД канали се хващат в момента, до колко часа има минусови канали, колко ал джазири спорт има и какво е положението с българския евроспорт 2 и филм +?

 

Благодаря ви предварително!

Link to comment
Share on other sites

Някой би ли споделил как е нета на Н3.

Не мога да изтрая повече ДСС и май ще минавам на Н3 та дайте малко инфо.

Ще съм ви благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Някой би ли споделил как е нета на Н3.

Не мога да изтрая повече ДСС и май ще минавам на Н3 та дайте малко инфо.

Ще съм ви благодарен.

 

Нета е нормален. Ъплоада е малко по-слаб от Булсатския примерно, но пък откъм стабилност няма проблеми. От 5 месеца съм абонат, досега не е спирал.

Link to comment
Share on other sites

Някой би ли споделил как е нета на Н3.

Не мога да изтрая повече ДСС и май ще минавам на Н3 та дайте малко инфо.

Ще съм ви благодарен.

Аз  съм  близо  от  10 месеца  и  също  съм  доволен  от  качеството  на  услугата. 

Link to comment
Share on other sites

Няма и да ги има....

А има ли някъде списък на каналите в цифровия пакет +ХД , защото в сайта има е доста постно а , тук се пише за канали които ги няма в листата им ?

Link to comment
Share on other sites

Като цяло работата откъм канали става все по-зле.Като оставим каналите,които излъчваха от вече фалиралия Сателит Бг,не пускат други на тяхно място.Липсва FOX,Comedy Central,Crime&Investigation и т.н.Nickelodeon вече се излъчва с бг. аудио.Пуснете поне него.Хлапето вкъщи Детский мир ли да гледа.Оправете малко програмната схема.MTV Live HD ще го пуснете ли отново?Въпроси бол,но и на тия да получа смислен отговор,ще съм доволен.Засега поне от нета за 3-4г. нямам оплакване.

Link to comment
Share on other sites

Jorkin, как да стане това, като искат с чужда пита помен да правят? Между другото, сега разбирам, че нямат FOX. Ако трябваше да избирам оператор, с това, че няма FOX директно ми отпадат като вариант.

Link to comment
Share on other sites

N3 отдавна са гола вода, но не ми се рискува да мина на DCC, при положение, че само ръгвам кабела в сплитера и им се обаждам да ми пуснат сигнал...

 

Единствено минусовите канали ме блазнят и то не мен...

 

Иначе досега да съм ги разкарал... Близу - където толкова много хора ги плюят, го задминава по програмна схема на качествени канали!

 

Не може аднмина на ЛС нагло да ми заявява, че когато се махна от тях - напук ще пусне определени канали....

 

Никак не е сериозно това!

Link to comment
Share on other sites

Jorkin, как да стане това, като искат с чужда пита помен да правят? Между другото, сега разбирам, че нямат FOX. Ако трябваше да избирам оператор, с това, че няма FOX директно ми отпадат като вариант.

Мина 1г. откакто е стартирал FOX и за толкова много време не могат да го пуснат.Стартира наскоро нов бг. музикален канал Magic TV .Да видим дали поне него,ще пуснат.Засега единствено ме спира да се откажа от телевизията заради каналите с часове назад.

Link to comment
Share on other sites

Хах, furiozo ли ти е говорил това?

И да - Близу са с най-добрия пакет - факт!

@jorkin - не се надявай да ти пуснат каквото и да било, което е пари...

Link to comment
Share on other sites

Черния AXN май е бившия AXN Sci Fi (не точно, но близо) не знам защо не го харесваш , но преди ми беше любим

Преди даваха интересни сериали. В последно време нищо смислено. Преди го гледах доста, вече не. Преди да мина на Нитро+, си ги бях пуснал като отделен пакет. Сега ако трябва да избирам няма да ги пусна въобще.
Link to comment
Share on other sites

И какво правиш още на този доставчик?

Как някой ще ти говори така, ти ще си трайкаш, а не го пуснеш тук във форума и да им биеш шута?

N3 да не са велики с нещо, освен с откровеното си пиратство. А има и нещо, което се нарича отношение към клиента, което явно при N3 го няма. Ти като абонатите на DCC - 10 пъти оставаха без сигнал, без нет, но с тъпи обяснения и те пак си го начукват, че и срочни договори подписват...

Ти си знаеш, но при такова отношение... да си обират кабелите и кой откъде е.

Link to comment
Share on other sites

Ако знаеш колко ми се иска, но тъпите минусови канали... Ако знам, че DCC са по-добре като алтернатива, бия им шута на N3!

И какво правиш още на този доставчик?

Как някой ще ти говори така, ти ще си трайкаш, а не го пуснеш тук във форума и да им биеш шута?

N3 да не са велики с нещо, освен с откровеното си пиратство. А има и нещо, което се нарича отношение към клиента, което явно при N3 го няма. Ти като абонатите на DCC - 10 пъти оставаха без сигнал, без нет, но с тъпи обяснения и те пак си го начукват, че и срочни договори подписват...

Ти си знаеш, но при такова отношение... да си обират кабелите и кой откъде е.


Нямам право да пусна скрийншот на ЛС тук във форума...

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...